• Zagreb1992
    1.7k
    Očekivano teška tekma ..Duarte za sada radi probleme našima ..Hezonja ga ne može braniti pa onda mijenjaj nekog na njemu ..Jedini pravi centar im je u problemima sa osobnim i Zubac dominira pod košem ..U nastavku spuštati loptu dolje Zubcu i trpati samo ..kad tad ga budu udvojili i imat ćemo šutera samog na trici koje moramo pogoditi
  • Mr Anderson
    7.9k
    Tvrdo, tvrdo...dođemo nekako na +10 i začas se vrate.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Bit će ovo muka do samog kraja... Taman se na onih +8 ponadaš da ih imamo i sad ovo. :roll:
  • sebenico
    552
    Nemamo mi kvalitetu za nešto više... Tu je samo Zubac ozbiljan igrač.
  • Kruno
    307
    Pa jel moguce da se s njima mucimo.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Dominikanci nisu loša ekipa uopće

    Sesar previše daje Kapusti loptu u ruke umjesto da Smith uzme i kreira ..s njim smo duplo kvalitetniji u napadu
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nije loša DR, ali Grci su ih riješili bez problema. Nas drže Šarić i Zubac. Hezonja i Smith nekako nedorečeni. Ostali nisu ta razina. Malo nas je zavarala tekma sa Slovenijom. Fali tu još 3-4 klasna igrača.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Grci imaju ekipu koja će trgati u obrani ..kod nas ima padobranaca u obrani i to je ogroman problem ..Zato je veća šteta da nemamo Ramljake u ekipi koji bi orali terenom u obrani
  • Mr Anderson
    7.9k
    Pa nemrem vjerovati
  • Praskaton
    2.3k
    Jel ovo moguce da cemo prokockat..kakve lose odluke na +7 i 30sec do kraja
  • ZgBlue
    566
    Grčka je Dom.Republiku dobila 30 razlike.
    Bez obzira kako ovo prođe, ne treba se previše nadat.
    Jednostavno nemamo kvalitetu za nešto više.

    Ovo nam je repka:
    - Šarić je motor ekipe, sve svoje mane maskira srčanom obranom, skokom, asistima i angažmanom.
    - Zubac očigledno najjača karika!
    - Hezonja kak se probudi ujutro. Po meni se previše bavi suđenjem, mlatara rukama i općenito ima govor tijela kao da je ljut na sve oko sebe.
    - Branković je extra talent i očekivano ne igra pored Zubca, ali mi je nevjeroatno da ih nemre uparit na par min po četvrtini.
    - Smith okej...konstantan je, ali nekako nedorečen.
    - Filipović, Kapusta, Krušlin, Nakić, braća Drežnjak i ostatak ekipe su jednostavno nedorasli ozbiljnoj razini. Prosječni ABA ligaši i ništa više.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Smith je odigrao odlično zadnju četvrtinu i onda sad proda loptu.
  • Praskaton
    2.3k

    I napravi katastrofa faul na trici...ugasio sam prijenos ne mogu ovo gledat,osjecam da necemo izvuc haha
  • Kruno
    307
    Kakva igra zivaca. Al minimala pobjeda je tu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.