• Tongo Doumbia
    4k
    Barem sada sve više ljudi shvaća kako u reprezentaciji nekakva igra i šablon nemaju prevelik značaj.

    Slažem se s konstatacijom da iza moraš biti isuviše stabilan, a naprijed dati šta ti se ne ponudi, a evo Francuska je dokaz da i ovo potonje ima iznimku.

    Dalić nije mag, to je činjenica, ali se sjetite naše igre u Rusiji. Svi pričaju o ogromnoj sreći. Nitko nas tamo nije baš nadigrao, dapače u grupi smo zabili sedam golova a primili samo jedan, a prolaz na penale valjda nećeš odbiti? Usporedbe radi, Francuzi s dva gola i autogolom idu u polufinale.

    Nadam se također, da i idiotska priča i teorija o tome kako su penali lutrija pada u vodu. Mi smo četiri puta u nizu prolazili na iste te penale. Ipak je potreban i karakter da se to izvede i prođe.

    Nastavno na ovo sve, koga briga za dojam?

    Jedini pravi dojam su ostavili Španjolci. I opet ne garantiram da ovo osvajaju.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    ako nije bilo zaleđe, doslovno definicija penala... lopta ide prema golu i pogađa ga u ruku koja je ODVOJENA od tijela!

    bitno da se sudi nekakva glupa ruka nakon centaršuta ili kornera :monkey:
  • Logistika
    1.3k
    Kako ovo sad nije ruka na Eng Svic
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Pustio je prednost da vidimo najgore škarice u povijesti nogometa
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ono jučer je kriminal bio za gledat, al ova utakmica se isto za Haaga čini. Osim utakmice Turske i Austrije i jučer produžetaka Španjolska-Njemačka cijela knock out faza loš i nekavlitetan nogomet, previše kalkulatorstva, bunkerisanja, kao da igraju seoske ekipe prijateljsku utakmicu.
  • Paggini
    19.5k
    Svi su se smijali Grčkoj kako je osvojila naslov 2004. i sad svi igraju taj isti jebeni nogomet.

    Gadljiva knockout faza.
  • über alles
    1.6k
    Samo kaj grcka nije imala drugu opciju sa igracima koje je imala,ovi svi imaju.
  • Jaro
    7.3k
    Rehagelova Grcka je spektakl prema ovome...
  • Daliban
    1.6k
    Rekao sam već da su mi Turci simpa.

    Sada navijam za njih svim srcem da osvoje. Ovo ostalo je negledljivo.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ovo ostalo je negledljivo.Daliban

    Nizozemci igraju isto dobro, na oko fino, kao i Španjolci, koji su igrali protiv Njemačkih mesara pa koliko su mogli toliko su i igrali.
  • dzis
    807
    za turke svim srcem…u najmanju ruku zanimljiv odabir

    Evo engleza..oni jedino mogu na individualnu kvalitetu zabiti
  • seljak86
    2.5k
    Općenito da bilo koji dinamovac ne navija da Olmo osvoji mi je dosta čudan odabir...
  • Daliban
    1.6k
    Razumijem da postoji mnogo dimenzija po kojima ljudi ne vole Turke, ali igraju srčano i neopterećeno.
  • austrijanac
    4k
    Nebi za Turke da mi život ovisi.

    1. Turci su
    2. Kriminalna igra u grupi i na puku sreću prošli.
    3. Ako ćemo po srčanosti, onda bi albanci bili najdraži svima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.