• wolfgang14
    1.6k
    znao sam da će ova mala prevara od igrača fulat.... 125 milijuna.....
  • San Lorenzo
    16k
    Bome...iznenađenje, Portugalac nije bio ni blizu ni jednom udarcu, ali nije ni Maignan.
  • GaijiZG
    1.3k


    Baš sam si to mislio, kakva overrated prevara
  • don
    5.9k
    Felix najveći kriminalac na svijetu
  • GaijiZG
    1.3k
    Znaci 4 afrikanca i 1 Španjolac pucali za Francusku.
  • jp23
    2.7k
    Ovo mi je samo još jedna potvrda da je Bjelica bio u pravu da ako ovaj prevarant vrijedi 120 milja eura, onda Olmo vrijedi duplo više.
  • DrawTube
    5k
    Čekam dan kad će se afričke države osloboditi sukoba i povući k sebi sve afričke igrače u Ligue 1

    Tada francuzi neće grupe proći
  • hardek
    2.9k
    Obrambeni najbolje pucali penale.

    Nogomet loš, iako je bilo solidnih situacija ali su udarci bili užasni
  • Captain America
    17.8k
    Prije izvođenja sam znao da ako će neko zajebat, bit će to prevara Felix. Ne znam zašto ranije nije pucao Nunes koji je uveden 3 minute prije kraja. Prevara djeluje kao neko ko se usere na EA FC izvoditi penale, a ne u 1/4 finalu EP.
  • Time
    876

    Ne moramo se nikad vise kvalificirati na neki turnir samo nemoj da nam se nesto slicno desi.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Svim srcem uz Turke... jbg jedini etnicki cisti (valjda nisu nekog Kurda nafatali) :sweat:

    Sala mala. Ajde nek to Olmo uzme pa da zakaparimo 6 milja od transfera.
  • Slavonski Plavi
    40
    Pa nije Costa Livakovic a ni Portugalci nisu mi pa da se dvije utakmice zaredom provuku na penale. Ali nije mi jasan opet onaj Ronaldov penal a i prije par dana sam komentirao način izvođenja Lewandowskog a ovo mi se čini još gore.
  • rioda
    4.9k
    CR ovaj put nije pustio suzu, nego je tješio Pepea. Opet je pokazao da mu je bitniji osoban uspjeh, nego onaj ekipe. Prošlu utakmicu se rasplakao nakon promašenog penala u igri, a sad nakon poraza ništa .

    Fascinantno mi je i kako je Portugal s njim u ekipi doslovno izgledao kao da igraju s igračem manje
  • ksapi
    2.9k


    Jedno je biti defanzivno stabilan, a drugo igrati antinogomet. Ovo sto oni rade je antinogomet, pa ta ista ekipa je u Kataru i Rusiji igrala daleko ljepse, napadacki nogomet.

    Meni je ovo suludo, imas naprijed Mbappea, Griezmanna, Dembelea i dobru vezu, a nisu dali gol iz igre pet utakmica.

    Spanjolci igraju napadacki nogomet pa su defanzivno stabilni. Sve osim njihovog zlata ovdje bi bila velika nepravda.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Felixu se jedinom na faci vidjela nelagoda i strah. Ja sam ocekivao jos traljaviji sut, na kraju je bar okvir pogodio. Francuzi igraju najodvratniji nogomet na prvenstvu, gol iz igre im je nepoznat pojam, a igraju polufinale :vomit:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.