• Zagi
    7.6k
    Na 3 sezone prekinuti sve transfere sa HNLom pa da vidimo gdje će i kako.
    Imamo svojih talenata za razvijanje koliko hoćeš.

    Lijevog beka i desno krilo naći vani, sve ostalo imamo doma.
  • Kristijan992
    291
    zato navijam što prije da se uspije riješiti i filijala nakon što se riješi ovaj prijalzni rok (ili možda prije) pa da se stvore dodatni preduvjeti da nam za razvoj pravog igraca ne budu potrebni drugi klubovi, nego da iskljucivo oni trebaju nas...
  • Zagi
    7.6k
    Nakon četiri posudbe u Goricu poprilično je jasno da od filijale ove sezone neće biti ništa.
  • vjeko1701
    8k
    Pa nije ni Gorica tako loše mjesto za ove sezonu pa se onda do iduće nešto više od toga dogovori van HNLa.

    Najbolji na posudbe, oni ispod free uz buyback...
  • Zagi
    7.6k
    pa se onda do iduće nešto više od toga dogovori van HNLa.vjeko1701

    Zašto ne ove?
  • vjeko1701
    8k
    Jer je već sad prekasno.
  • Zagi
    7.6k
    Sada je. Nije bilo prije 6 mjeseci kada je upravo to Marić označio kao jednu od ključnih točaka.
    Forum prije nekoliko godina.
    Pa nebumo zatvarali oči. Prvi minus.
  • vjeko1701
    8k
    Možeš tako gledati i nitko ti ne može zamjeriti. Al ja osobno ne zamjeram ljudima da nisu išli u ozbiljnu priču oko toga u prvih 6 mjeseci svog mandata. Bolje prolongirati možda godinu dana pa napraviti pravi posao nego ići odmah u tako ozbiljniju priču po pitanju logistike i novca pa da neslavno propadne.
  • keppi
    208
    Pavić i danas vrlo dobar, ništa lošiji od Mišića na zadnjem veznom (koji možda nije išao punim gasom). Mislim da bi Pavić već sada imao mjesto u polovici naših prvoligaša. Možda ga je bolje dati negdje na posudbu da se potpuno afirmira. Mislim da bi Čabraja od njega brzo napravio top igrača. Vrbančić isto dosta dobar, možda ga za sada ostaviti kod nas.
    Iskreno se nadam da griješim s prvim dojmom o Torrenteu. Ipak stoperi su nam i dalje veliki upitnik. Max i danas 2-3 kardinalne pogreške.
  • Zagi
    7.6k
    Ja to gledam kao na jedan od prepoznatih i najavljenih prioriteta koji nije realiziran.
    Zašto? Ne znam.
    Na kraju prijelaznog roka očekujem Marićevo očitovanje o transferima i o tome.
  • Zagi
    7.6k
    Minus za filijalu.
    Puno sam tolerantniji oko prve momčadi.

    Za mene je dogovor sa partner klubom bila najbitnija stavka ove pauze.
    Gorica je ok rješenje ali ne ono kaj smo htjeli.
  • Crni86
    3.5k
    Minus za filijalu.Zagi

    Ma omasio sam cijelu temu… pobriso sam kom

    I slazem se za filjalu, bravo kaj se spominjao bi bilo puno puno bolje rijesenje. Pa i jedna vrsta suradnje s celjem.
  • vjeko1701
    8k
    Ok, al kaj ti treba da to pošteno izvedeš? Svoji ljudi u upravu tog kluba. Svoji treneri u struku tog kluba. Oboje bez da narušiš funkcioniranje vlastitog. Zatim analiza infrastrukture drugog kluba i financijskih okvira tog posla. Pravna analiza tog posla i ugradnja sigurnosih mehanizama. Mogu razumjeti da su prioriteti ipak na stabiliziaciji situacije u samom klubu i sportskoj politici prve momčadi.
  • Zagi
    7.6k
    Nisam ni rekao da je to posao koji se riješi uz janjetinu i dva-tri gemišta.
    Za mene je to veći prioritet od desnog krila.
  • vjeko1701
    8k
    Super, samo kažem da meni nije u startu automatski minus ako je to toga da se uzelo jednu sezonu više vremena kako bi se odradilo pošteno ili se procjenilo da bi moglonarušiti poslovanje kluba.

    Ako se pak ostalo samo na najavama bez ikakvog pomaka onda će mi biti minus.

    S tim da se ne slažem da je to moralo biti rješeno pod svaku cijenu ovo ljeto pa makar na ušrtb funkcioniranja kluba i kvalitete prve ekipe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions