• Droljo
    8k

    Dobro bi leglo jedno 120 milki da ponude. Mam mi dižemo cifru za gnezdu sa 2 na 2.7 mil
  • Jaro
    7.3k
    Osječko tužiteljstvo zaključilo je da nova, sada već treća optužnica protiv Modrića nema smisla

    Nije pomogla ni #imalobismisla kampanja
  • Sajla
    5.1k
    kakva je to tablica, Al Ahly ima 6 utakmica manje? Jurčić igra još 7 utakmica, a oni još 13..?
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Dosta utakmica im je odgođeno zbog sudjelovanja u Svjetskom klupskom prvenstvu, Afričkoj ligi prvaka i onoj African Football League... a nedavno im je još uletio kamp reprezentacije ili tako nešto pa zbog toga nisu mogli igrati...

    Nedavno je Zamalek odbio igrati protiv njih dok ne odigraju sve utakmice iz prvog dijela sezone te je ovima bila upisana pobjeda 2:0
  • Sajla
    5.1k
    hvala na pojašnjenju, ne pratim baš egipatski nogomet ;)
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Ma u siromašnijoj ponudi ovih dana odigraju se i takve lige nekada pa se istraži usput haha

    Često puta im se znalo dogoditi da u rasporedu imaju dvije utakmice isti dan pa možete misliti kakva je tamo organizacija...
  • Patrik11
    164
    kaneko ide u belgijski kortrijk
  • Ludovic IX
    7.3k
    Sad čitam da je moro izjavio na nekom podcastu da je bio na dinamo:rudes da je htio vidjet proslavu naslova.

    Je on tovar od malena ali plava boja mu je ispod kože ipak usla
  • Zagi
    7.7k
    Na mjestu dečko. Izvukli smo ga na vrijeme od dolje.
  • Dudu9
    816
    Meni hajdukovac pričao kako je bio na nekoj fešti u Splitu pa je Moro pjevao one njihove pjesme o dinamu, uglavnom prije toga samo naglasio da niko ne snima, tako da nisam siguran u toj plavoj boji ispod kože
  • Juznjak
    3.8k
    Nizozemski mediji javljaju da je Ajax nezadovoljan nastupima Josipa Šutala (24) i da bi se rado oprostio od hrvatskog reprezentativca. Tim van Duijn i Lentin Goodijk, novinari upućeni u zbivanja u Ajaxu, javljaju da je nizozemski velikan već pronašao zamjenu i da bi najradije doveo Danielea Ruganija (29), bivšeg talijanskog reprezentativca i člana Juventusa.
    - To što Ajax želi Ruganija, dokaz je da se Šutalo ne uklapa u planove kluba. Ako i proda Hrvata ovog ljeta, Ajax može zaboraviti da će zaraditi na njemu. Upitno je hoće li ga uspjeti prodati za iznos koji je platio za njega zagrebačkom Dinamu - pišu Nizozemci.
    Navode i da Šutalo ne želi otići, da još ima toga za reći i pokazati, no u slučaju da ga Ajax uspije uvjeriti da ode, da bi bio jedna od najgorih kupovina u povijesti kluba.

    Ovako piše na 24sata, mislim da još nitko nije stavio na Zonu. Imamo li mi postotak od njegove prodaje, kako je išla ta priča?
  • Ali
    2.2k
    Dani Olmo igrač utakmice 1/4 protiv Njemacke, sa dva poteza genijalca idveo Furiju u polufinale.
    Kakvu smo mi extra klasu uzivo imali na maksimirom travnjako, strasno kakav igrač.
    Bravo Dani :up:
  • vjeko1701
    8.1k
    Sad transfer u top klub, bogata karijera puna trofeja a onda u razumnim godinama povratak na novi Maksimir.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.