• dumitrumitu
    905
    Oršić je gotov što se tiče ozbiljnog nogometa.
  • Paggini
    10.3k
    Ako će doći igrati za neku siću, rizik se isplati.

    Ali da riskiramo s njim za plaću na koju je navikao u Southamptonu i Trabzonu, neka hvala.
  • Fićo1986
    993
    Kako se neki velebni nogometni stručnjaci( ima ih puno u državi) ogradjuju i odbacuju jednu dinamovu veličinu kao što je Mislav Oršić...vrati se Mislave makar igrao 2 minute sa štakom u ruci.
  • Nino Bule
    12k
    Nitko ga ne odbacuje, jednostavno transfer + placu koju u ovom trenu trabzon i on mogu trazit nama nije ni blizu isplativ, kad i ako pocne igrat u dobroj formi mozemo razgovarat do tada moze jedino doc besplatno na neku simbolicnu placu i prihvatit da nije zakucani starter sto mi se ne cini realnim
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    Meni se plače kad gledama ovakvog sporog i tromog Perišića kako se muči i brži mu je rad ruku od nogu.

    Hvala Mislave, ogromnoćo, za sve, ali ja bih te radije pamtio po Chelseau, Atalanti, Spursima, nego da gledam kako potencijalno ne možeš probit Mrčelu.
  • Keyser Soze
    8.6k
    vrati se Mislave makar igrao 2 minute sa štakom u ruci.Fićo1986

    Molim te mi objasni logiku iza ovakvog razmišljanja. Znači vi bi skoro 32-godišnje krilo s potrganim koljenom platili par stotina tisuća eura po sezoni bez da nam isti donese bilo što samo zato jer je legenda kluba? Pa to je za mene direktna pljačka kluba, ne živi se od romantike, sadašnji Oršić nije više ni sjena onog igrača.
  • EastsideZg
    193
    Mislav je zbog ambicioznosti donio odluku kakvu je donio. Ja se nadam da je danas Dinamo isto tako ambiciozan i da u njemu nema mjesta za igrače koji nisu 2 godine odigrali poštenu utakmicu.
  • rioda
    3.5k
    Hvala Mislave, ogromnoćo, za sve, ali ja bih te radije pamtio po Chelseau, Atalanti, Spursima, nego da gledam kako potencijalno ne možeš probit Mrčelu.Tongo Doumbia

    U potpunosti se slažem s tobom. Pogotovo kad pogledaš da se njega isto često čekalo i trpjelo da uđe u formu, a pitanje je kako bi to izgledalo danas, nakon teške ozljede i dugog neigranja
  • Jurki
    9.6k
    Meni neke stvari nisu jasne.
    Znaci svako malo se poteze teza da Ristovskog treba posjesti na klupu ili transferirati koji ima zdrava koljena i bez vecih problema sa povredama.
    A vratili bi Orsica koji isto tak ima 32 godine ko Rile bez ozbiljnog nogometa godinu i pol sa strganim koljenom.
    Ima logike.
    Ovim postom nisam htel umanjiti igracku velicinu Mislava Orsica jer je jasno svima kolko nam je taj gospodin donesel golova, pobjeda i trofeja.
    Isto tak dozvolil si bum izjaviti da je Orsa jedan od najboljih i najvecih nogometasa Dinama svih vremena.
    Međutim njegovim vracanjem mislim da nitko nebi bil sretan.. ni on, klub, a niti mi navijaci.
    Kaj se povratka Orse tice.. jesam za to da se vrati kao trener mlađih kategorija jednog dana..
    Nek MO99 ostane sjati punim sjajem, a ne da eventualnim povratkom sve pokvari.
  • Fićo1986
    993
    nek se ljuti ko oce,bolji je takav od cijelog HNLa...
  • Keyser Soze
    8.6k
    Mi bi to htjeli, ali pitanje je kakav bi bio, pa ni trenutni Perišić nije najbolje HNL krilo.
  • sebenico
    54
    Ima jedna Arsenova pjesma ''Ne vraćaj se starim ljubavima''. Orša je Dinamovom velikan, ali mislim da je njegova era završila njegovom voljom, a pogotovo sada nakon teške ozljede treba se okrenuti drugim opcijama.
  • Droljo
    6.4k

    Prvi post i odmah po orši... :smirk:
  • sebenico
    54


    Ah, aktivna je tema pa eto da izrečem svoje mišljenje,
  • Eduardo
    18.1k
    Meni se plače kad gledama ovakvog sporog i tromog Perišića kako se muči i brži mu je rad ruku od nogu.Tongo Doumbia

    Vedran Ješe je neki dan u studiju HRT-a rekao kako je Perišić prije ozljede dosezao brzinu od 37 km/h dok u Hajduku na testiranjima nije išao preko 30.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.