• don
    5.7k
    kakvu karijeru? :lol:
    izbornica futsal zenske reprezentacije i profesiorica na kineziološkom fakultetu...

    Kažem samo svoje mišljenje da previše priča o teorijskom nogometu, a i nisam jedini koji dijeli to mišljenje.
  • The Undertaker
    5.4k
    Igrala je i veliki nogomet i futsal.
  • Dinamosaur
    1.5k
    kakvu karijeru? :lol:don

    Igrala i za naš Dinamo recimo, pa futsal za repku itd
  • NKDZ86
    1.6k
    Žena je doktorica nogometa ili direktorica svemira.
  • Nino Bule
    13.8k
    Pored svih polumorona na hrtu koji su komentirali ovaj euro tihani nesto prigovarat za strucnost je smjesno
  • don
    5.7k
    Joj dobro, to nema nikakve veze sa mojom tezom. Ivković je obranio penal Maradoni pa lupa gluposti svakodnevno, da ne nabrajam ostale.
  • Juznjak
    3.8k
    Ivković je obranio penal Maradonidon

    Dva penala!!!! Jesi li ti uopće išta slušao sve ove godine? :grin:
  • don
    5.7k
    Hahaha moje duboke isprike
  • Toni90d
    533
    Njemački izbornik Nagelsmann u intervjuu prije utakmice, kaže da je Hrvatska pokazala kako se može igrati protiv Španjolske. Dvije-tri stvari je spomenuo šta je Hrvatska dobro napravila protiv Španjolaca i pokazala im put kako se postaviti.

    Veliki plus teneru, samouvjerenost, na pitanje je li ovo zadnja utakmica Kroosa u karijeri, mrtav hladan kaže: nije, ima još koju utakmicu odigrati sljedeći tjedan.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Joj dobro, to nema nikakve veze sa mojom tezomdon

    Nije "joj dobro" jer si napisao da nogomet zna iz knjige. A zena prosla sve zivo u nogometu, od igranja svega do vodenja raznih repki. Lupas gluposti
  • don
    5.7k
    dobro zašto si tako nervozan? Za mene ona lupa gluposti i mislim to šta sam napisao i to je to. Nepotrebno stvaramo spam
  • Time
    871
    Meni je bolja Mila Horvat :joke:
  • serbus
    4.2k
    Kako je Kroos bez žutog još tomje čudo ?
  • hardek
    2.9k
    Koliko individualnih grešaka, baš divljih prvih 15 minuta
  • Slavonski Plavi
    40

    Već dva žuta je trebao dobiti. Sad ne znam razlog zašto nije dobio, mozda na ime a možda jer mu je moguće zadnja utakmica ili je Taylor samo klasičan engleski sudac. Vjerujem da ima tu svega po malo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.