• Tom Hanks
    2.8k
    al ne valjaju se po podu zadnjih 20 minuta i ne razduzuju svaki aut i ispucavanje što stvarno poštujemPaggini

    Gospoda što bi se reklo ovdje
  • Slavonski Plavi
    25
    Mogu zamislit kako Turska - Nizozemska nakon tvrde utakmice ide na penale. Turci igraju na fanatizam. Ali sviđa mi se taktička hrabrost da Montella stavi klinca u vrh napada koji uopće nije klasičan špic. Vraća im se Calhanoglu i mislim kako će biti još i bolje. A onaj mali Guler mi se toliko sviđa zbog svoje sportske drskosti za koju će neki reći da je balavo, mislim na trenutak kad ga navijači Austrije gađaju čašama a on razbacuje te čaše da izvede korner iz kojeg asistira i okrene se prema njima i gestikulira da šute. Ludi su Turci zato i idu dalje.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Žao mi je Austrijanaca. Luda tekma, svaka čast Montelli kaj gura mlade i isplatilo mu se. Inspirirana tekma Turaka, od prve minute su im zagorčavali život i bili opasni, Austrijanci nisu mogli igrati svoju igru. Poslije je bila opsada turskog gola i onda još turski vratar ono izvuče na kraju. Turci apsolutno imaju šansu protiv Nizozemske.
  • Eduardo
    18.1k
    Po meni je izuzev Engleske ovo najboljih sedam reprezentacija prvenstva. Umjesto Engleza u ždrijebu bi bilo lijepo imati Austriju, ali što je tu je. Držimo fige Španjolcima i Švicarcima do finala.
  • Jaro
    6.2k
    Demiral 2 utakmice kazne dobio... Nemam pojma kaj im znaci onaj simbol rukama - meni se na prvu ucinilo da dize rock/metal rogove, al su ipak neke "vucje glave" ili kaj vec...
  • Slavonski Plavi
    25
    Demiral 2 utakmice kazne dobioJaro

    Bellingham dobio jednu utakmicu kazne radi onog hvatanja za muda ali ne mora sad odraditi to nego kroz godinu dana….

    Shvaćam da je Demiral napravio nešto u vezi politike ali ako ćeš kazniti sa neigranjem utakmica i jednog i drugog onda i njemu daj da odradi kroz godinu dana.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Kad ce onda Bellingham odraditi kaznu? U prijateljskoj?
  • Mali Zeus
    10.6k
    Bellingham has been cleared to play, but has received a suspended one-match ban on a one-year probation period, meaning he can still feature on Saturday.

    Mislim da ovo znači da je dobio uvjetno utakmicu kazne, znači ako ponovi prijestup onda ide kazna.
  • dzis
    651
    Najzanimljiviji dan eura do sada.
    Dva mega dvoboja
  • Slavonski Plavi
    25

    Onda sam ja krivo pročitao, još gore onda. UEFA i standardi…..
    Presmiješni su
  • Mali Zeus
    10.6k
    Lako što mi nismo ziher što to znači, ali da mediji to potpuno krivo prenesu je fascinantno.
  • don
    2.6k
    opet ova Tihana u studiju... Nogomet uči iz knjige..
  • Str1nger Bell
    874
    Žena zna više o nogometu od pola njihovih pijanaca koje zovu.
  • Dinamosaur
    1.1k
    ajd malo prouci njezinu karijeru prije nego lupis ovakvu izjavu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.