• dinamo u srcu
    1.6k
    Pa slažem se u svemu osim u zadnjoj rečenici. Svakako da ih se odluke tičuThe Undertaker

    Htio je reć da ako nisi član i to ne želiš biti da se nemaš pravo ljutit i tražit od uprave da rade nešto u korist tebe kao navijača.

    Ista usporedba je da kad su izbori u Hrvatskoj da imaš pravo izać na izbore i glasat za nešto što želiš, a ako to ne napraviš da se zapravo nemaš pravo ljutit na to a imao si pravo napravit promjenu.
  • The Undertaker
    5.3k
    Paušalno, bez analize...11.000 mjesta, 5.000 pretplata, 6.000 pojedinačnih karata, prednost na osnovu posjete utakmicama ove i sljedeće godine.
  • Sajla
    5.1k
    pa tu dolazimo upravo do nelogičnosti - odluke ih se tiču, ali ne žele sudjelovati u njima.
    uzmimo na bilo kojoj razini, od države, kluba ili stanara u zgradi - ne zanima te kako se upravlja, ne želiš biti član i utjecati na to što se oko tebe događa i tiče te se, onda nešto ozbiljno ne štima s glavom.
  • The Undertaker
    5.3k
    Slažem se ali očekuješ od vlade da štiti i tvoje interese. Barem se tako ponašaju ovi koji ne izađu na izbore.
    Tako i ja, član i pretplatnik, očekujem da Dinamo ne ograničava pristup utakmicama nečlanovima jer mislim da to nije pošteno.
    Znam da neće biti tako ali eto, to je moj stav.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Znači lik se nije učlanio u Dinamo, ali se učlanio u Rijeku da bi mogao gledati derbi tamo? O Bože moj mili.
  • scooniepenn
    3.3k

    Slažem se da se treba mijenjati, ali mislim da u jednažbu treba svakako staviti koliko u Zagrebu ima prije svega Dalmatinaca, ali i ljudi iz drugih dijelova Hrvatske koji ili navijaju za Hajduk ili im Dinamo ništa ne predstavlja. Kada takvi roditelji s naglaskom na očeve u tom duhu odgajaju svoju djecu onda će dijete ili imati isti takav stav ili će pod utjecajem okoline i prijatelja u nekom trenutku krenuti sam na utakmice Dinama i zavoliti taj klub. Meni niti tata niti dida nisu bili neki navijači pa je kod mene bio upravo ovakav slučaj. Krenuo sam ići kao klinac s prijateljima na utakmice, zavolio Dinamo i u tom duhu ljubavi prema Dinamu odgajam svoju malu kćerkicu. Njoj je s manje od dvije godine asocijacija na plavu boju "pjavo kao Dinamo" i još krene navijati.
  • Juznjak
    3.8k

    Tako je. A da ga netko tko ga ne pozna sretne s autom pomislio bi da je to pravi brat Dinamovac koji je i zastavicu objesio za retrovizor :rofl:
    Ja to ne mogu shvatit, ali čini se da ogroman dio Dinamovaca može.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Ma razumijem ja to, ali ima previše onih koji navijaju za Dinamo jer su eto iz Zagreba pa kao. Dinamo je bome veći i od Zagreba i od Purgera i od čega sve ne. U mom kraju se uvijek znalo što Dinamo simbolizira u hrvatskom narodu. I nemoj me shvatiti pogrešno, Dinamo je Zagreb, Dinamo jest i Purgeri, ali nije samo to.
  • Marley
    1.7k
    E pa ja cu veceras iskoristiti svoju prvu clansku pogodnost i odvest klinca u izlazak na Hitrec :starstruck:
    Zayebi i Euro i sve, idemo vidjet kako decki treniraju :strong: :cool:
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Evo da se i ja uključim u raspravu o učlanjivanju u klub.

    Klub Dinamo je tvrtka koja realno odgovara samo svojim zaposlenicima i članovima i njima je samo dužna polagat račune jer su realno jedino i oni uložili u klub i dali stvarni ulog u klub.To što ima navijače i simpatizere to je samo dodatni plus za klub ali realno gledajući njima nije ništa dužan.


    Ovdje se etiketira ljude koji nisu članovi da su manji navijači od navijača koji su članovi i na neki način ih se uvjetuje da to postanu.

    Ovo što radi Dinamo je odlično. Česte objave o pozivima i važnosti učlanjivanju u klub, pogodnostima za njih,akcijama učlanjivanja.
    To je samo dokaz da je klubu stalo do navijača.

    Svijest i pripadnost klubu je podignuta i samo će rasti iz godine u godinu bez obzira postignemo li mi ove godine 35 ili 40 tisuća članova.

    Već sljedeće godine očekujem barem 10 posto više članova.
  • Papastrumf
    12.3k

    Nece im ne ogranicava pristup utakmicama, samo sto clanovi moraju imati prednost u odnosu na one koji to nisu, vrlo jednostavno.
  • Juznjak
    3.8k

    Tako bismo se svi trebali ponašat. Ja imam prijateljicu iz Dubrovnika koja ima malog brata koji je lud za Dinamom i Boysima i baš sam joj rekao da mi uvijek javi kad je on kod nje u Zagrebu i da ga ja vodim na utakmicu. Kupit malom naljepnice, majicu, odvest ga na sjever i što će djetetu išta više da se još jače zaljubi. Baš je u tim godinama kad će ga to ili početi jače zanimati ili se ponašat kao i velik dio Dinamovaca koji ne idu na utakmice ni kad mogu i teško im se učlanit u klub.
  • The Undertaker
    5.3k
    Nece im ne ogranicava pristup utakmicama, samo sto clanovi moraju imati prednost u odnosu na one koji to nisu, vrlo jednostavno.Papastrumf

    Kako ne ograničava kad godišnju može uzeti samo član? A ja ti i govorim da sam protiv toga. U čemu je problem ako nečlan kupi pretplatu za ovu sezonu? Može li mi netko dati argumente za tu odluku? Nemam problema da promijenim mišljenje.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Možeš li ti dati argument zašto je loše da samo članovi mogu uzeti godišnje. To što ima puno više simpatizera nego članova mi baš i nije argument. Znam dosta ljudi koji ne žele biti članovi iz onih 5 razloga koje si naveo ali ni jedan od njih nije zainteresiran za kupnju godišnje ili uopće odlazak na hnl utakmicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.