• Paggini
    19.7k
    Bit ce Marco 2 milijuna krajem kolovoza :)
  • vjeko1701
    8k
    Ako već hoćeš sitničarit onda je turcizam. Al pošto smo svi u jugi imali dinare i pare, onda nema razloga da se smatra srbizmom. Bilo povjesno, bilo radi etimologije same riječi.
  • vjeko1701
    8k
    - Ne znam... To zavisi o njemu, ne o meni. Ako ima slobodne papire onda će doći, ako nema - neće. Nema tu filozofije. Nisam ja protiv Dinama, dapače, nemam ja problema s maksimirskim klubom. No, sve ima svoje granice. Ja moram napuniti svoj budžet, a ne ispunjavati nečije "muzičke želje" preko medija - zaključio je Damir Mišković.Izet Hajrović

    E da je sad jednog novinara da pita - A zašto bi Dinamo dao slobodne papire igraču za kojeg je prije pola godine imao ponudu od 3M eura. Dal Dinamo također nema budžet kojeg mora napuniti?
  • IvanS
    162
    Mi imamo na zimu ponudu 3 mil eura za Rukavinu, sad kaže Miško može doći Rukavina, ali bez papira.
    Miško ima ponudu od 6 mil eura za Pašalića, može doći u Dinamo ako ponudimo valjda 5 milja eura i Rukavinu, još bi možda Miško tražio i postotak od Jankovića.
    Ništa Miško, smećaru stari, sretno u prodaji Pašalića (jer mu u Europi nitko neće dati ni 3 mil eura), a Rukavinu nećeš vidjeti i to je to.
    Haza

    Tako je Haza. Nema ucjene! I nema besplatnih igrača iz Dinama, pa nek' si izvoli na tržištu naći druge.
  • IvanS
    162
    Čekaj da vidimo je li Milanović bolji ili lošiji od Rukavine...Onda tek razmišljati o prodaji.Patak

    Ja ne bih Rukavinu nikako prodao. Sada je pravo vrijeme da i on dobije minutažu i da pokaže što zna.
    Možda netko od ekipe zna više, odn. vi koji ste ga gledali uživo, da li je stvarno potencijal i klasa ili je nasljednik Antonia Marina?

    Već je bilo govora o tome da naši mladi igrači (više njih) trebaju dobivati sve veću minutažu. Ono, daj mu šansu barem jednu polusezonu da svi vidimo jel' to to ili nije...

    Nekako sam dojma da smo u zadnijh nekoliko godina imali desetak svjetskih talenata na koje su oko bacili najveći europski klubovi, a da su se povlačili po posudbama, pa ih vratimo na jednu sezonu, pa opet talent, pa sad će, pa samo što nije i onda na kraju free transfer.

    Zanima me samo da li smatrate da nešto može biti od njega u kontekstu Dinama.
  • vjeko1701
    8k
    Pokraj Pjace i Hoxhe teško. Baš bi morao eksplodirati na pripremama. U gorici mi je bio ok, al daleko to nekih realnih naznaka da je za prvu ekipu. Marin je recimo pokazao puno više u Šibeniku pa smo vidjeli kako je to izgledalo kod nas.
  • Dudu9
    813
    Po meni najbolje prodati Rukavinu, ono što je pokazivao nije kadar za Dinamo, glupost je čekati mlade igrače slati po posudbama ako ga ne vidimo za prvih 11 i na kraju dajemo ih besplatno samo da se riješimo plaća njihovih, jednostavno novce od njegovog transfera uložiti u drugog igrača koji će igrat
  • Zagi
    7.6k
    Ne bih prodavao Rukavinu barem dok ne odigra još jednu sezonu na posudbi da vidimo što može.
    Takvu brzinu nema nitko u ligi, a znamo kako je ta karakteristika rijetka na ovom podneblju.
  • Orc123
    7.8k
    Za mene jedna od vecih gluposti bila da ga nismo prodali na zimu za 3 mil.....to mi glupost na razini one kad smo odbili ponudu iz Izraela za Menala od 1,5mil eura da bi sjedio na klupi.
  • Dudu9
    813
    Ono što sam vidio kad je ulazio i igrao za Dinamo je da ništa nije pokazao a i što me posebno živcira ulazak mladog igrača koji dobije 15min da zapravo ko da nema želje volje, na njihovom mjestu bi trčao makar i uzalud pa pokazao treneru ,gledateljima da pokušavam nešto a ne glumiti Ronalda stat i čekati da neko doda pa ako ne ide vratit loptu nazad i to je to
  • Patak
    2.9k
    Sad bi doveli Grezdu za ne znam koliko novaca, a prije godinu dvije u Rijeci ga nitko nije primijetio.Tako i Rukavina može postati igrač za Dinamo. Treba mu dati priliku jednu sezonu u HNL na posudbi da vidimo pravu situaciju.
  • vjeko1701
    8k
    Sve 5, al ima ugovor još 3,5 godine. Nije u rangu najplaćenijih pa da je teret na budžet...

    Po meni, ako za njega sjedne ponuda od nekih 2M, pustio bi ga. Pod račun za Pašalića, pustio bi ga...van toga, Dinamu se više isplati riskirati još jednu godinu posudbe pa onda iduće ljeto rastanak ili priključivanje prvoj ekipi, ovisno o tome kaj pokaže.

    To bi mu i rekao - posudba još jednu sezonu. Ako po povratku nećeš biti zadovoljan statusom i ako te ne vidimo u uskom krugu prvih 11, nećemo ti raditi nikakvih problema kud god želiš ići.
  • Laugreano
    2.5k
    Sad bi doveli GrezduPatak

    Grezda je zavrsio karijeru, i nikad nije igrao za Rijeku.
  • Dinaminjo
    929
    Vi ljudi niste neki normalni, al sorry.

    1.5-2 m ako mozemo dobit za Rukavinu
    1.5-2.5 m ako mozeno dobiti za prava pola Jankovica
    Jos biste dali 2 milijuna za Pasalica jer se divite golovima sa higlightsaa

    5-6 m biste potpisali samo tako.

    30% iznosa za place za 1 igraca

    No way in blue hell
  • Yovitssa
    624
    Ovaj "četverokut" Pašalić-Mišković-Rukavina-Dinamo je po meni veliki test našeg sportskog sektora.

    Po meni su do sada odradili odličan posao,(Pjaca-nemam kaj dodati, Torrente-potentan ljevonogi stoper s iskustvom primere, doveden kao slobodan igrač, a vrijedi 3 mil eur po TM-u), ali narušili bi povjerenje mene osobno, a vjerujem i svakog navijača Dinama kada bi (opet) pustili talentiranog igrača besplatno u Rijeku, a preplatili njihovu zvijezdu.
    Nagledao sam se dosta transfera u kojima su igrači "zadužili klub", poklona mladih reprezentativaca pa onda reket i preplaćivanje kod njihovog povratka, fakat bi bilo dosta s takvom praksom...

    Tim više što Miško zbori kao da je to normalna stvar (neka daju Rukavinu besplatno, a Pašalića mogu sanjati).

    Da Rukavin nešto vrijedi, saznali smo prije par mjeseci kad smo primali milijunske ponude za njega, a Pašalić je po meni nemoguća misija jer mislim da Rijeka laganini može dobiti 5 mil eura za njega (Arapi bi platili i više za reprezentativca Hrvatske u usponu), a mi toliko ne budemo platili, plus Barin je igrač što dodatno otežava sve skupa.

    Long story short, nadam se da je ova uprava pametnija od prošle i da ne bude poklanjala mlade zvijezde Rijeci pa ih onda preplaćivala i bila reketarena od te iste Rijeke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions