• Mr Anderson
    7.9k
    Neće se baš toliko blamirati
  • Zagreb1992
    1.7k


    Protiv ovakvih repki će razigrati ostale ..ali u jačim tekmama će dosta trpati na Giannisa jer svojom snagom ne može ga u reketu zaustaviti.

    Giannis je igrač koji je među 10 najboljih trenutno ..ali iskreno igrač s kojim bi se u slučaju finala s Grčkom kockao ..Pustio bih ga na šutu za 3 jer on nije šuter ..Zatvarao bi reket i gradio skok ..Napadački će nam biti potrean top Hezonja ..Što manje rotirati to bolje
  • Đeki Ćen
    37
    Uzeli smo skupinu, sada slijedi neugodna Dominicana. I pustite te price o umoru. Profesionalni sportas, kosarkas ne moze odigrat dvije utakmice u dva dana po 25 minuta?! Pa ne igra nogomet, nit rugby, nit se bavi kakvom tucnjavom poput boksa. Kak su mogli decki prije 30 godina? U Ateni 95. smo na Europskom u skupini igrali 6 tekmi, mislim sve u jednom tjednu il koji dan vise i sve dobili. I nitko se nije izmotavao na umor.
  • Đeki Ćen
    37
    Gledam sada Milicicevu Poljsku kontra Finaca i nadam se da ce narednih godina preuzet Hrvatsku.
    Crnogorci ispali u skupini sa Acinim Brazilom i Kamerunom. Od istocnih susjeda Srbi su prejaki, a ovi mali jadranski Srbi su bas losi.
    Bilo bi prekrasno da se u Paris kvalificiramo mi, Brazil i da Poljska napravi novo cudo kao na europskom. Onda bi Hrvatska koja kak se prica nema struku imala tri trenera na OI od 12 mogucnih :sweat:
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Giannis je igrač koji je među 10 najboljih trenutno ..ali iskreno igrač s kojim bi se u slučaju finala s Grčkom kockao ..Pustio bih ga na šutu za 3 jer on nije šuter ..Zatvarao bi reket i gradio skok ..Napadački će nam biti potrean top Hezonja ..Što manje rotirati to boljeZagreb1992

    Sve stoji, međutim dao bi jedno nepopularno mišljenje

    Giannis u tekmi sa pravim.europskim sudcima nije uopce tolko dominantan.. čak sude sudci iz zemalja koje kosarku vidjele samo na TVu, onda je to veliki problem, jer su pod dojmom njega kao NBA superstara(sasvim opravdano) i dopusta im/mu se puno toga i sudi se sve na njima.
  • Kreten
    114
    Mislim da se Bogdanović umirovio od reprezentacine, Šamanić čitavu sezonu dobivao samo trash time zadnjih par utakmica zaigrao upitna mi je njegova forma. Božić očito ne želi igrati za reprezentaciju jer je već odbio reprezentaciju par puta tak i za ove kvalifikacije. Pretprošli put je trebao "vaditi umnjake".
  • Zagreb1992
    1.7k


    Bogdanović je bio opet blizu povratka ..samo ga je spriječila operacija ..Božić je primadona koja pleše kako Jusup svira ..Jusup ti vodi neki tihi rat protiv saveza jer nije izbornik
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Luka Božić je četnik.
  • miro
    4.4k
    ovo sam pročitao već na nekoliko mjesta po forumima, jel zna netko koliko tu ima istine?
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Nemam tu informaciju, al ne znam šta drugo reci za osobu koja otkaže dva put reprezentaciju i to jednom jer mora vadit umnjak…

    Znam da je dugo koketirao sa Partizanom koji ga je htio dovest.
  • Kreten
    114
    Kaj je to moguće da on tak njega sluša? Al opet da vodi neki hibridni rat zakaj je pustio Drežnjaka. Mislim kužim zaš bi vodio ovak na prvu, ove sezone on jedini nije dobio dio kolača u HKS-u.
  • Kreten
    114
    ma ne treba biti, i Hezonja drka na Partizan pa nije Srbin, vjv je ovo kaj je Zagreb1992 napisao. Unutarnje igre unutar saveza.

    Ps: Iznenadio bi se kolko ljudi u hrvatskoj navija za Partizan, posebice u Zagrebu
  • Zagreb1992
    1.7k


    Naravno da sluša

    https://www.youtube.com/live/piUzOdwQVjA?si=wP9MExQxC2_GOtWW&t=511

    evo ti pa poslušaj kako ti Jusup napada Puljića nakon finala kupa...Sa Drežnjakom ne manipulira toliko jer Drele je kad sam zadnji put pričao s njim dokle god može da će igrati za repku ...Luka je druga priča ..Ramljak je nažalost stvarno pod ozljedom inače bi i on igrao
  • Đeki Ćen
    37
    Hezonja se nudi Partizanu vec godinama, pa igra bez problema za repku.
    Brankovic stasao u beogradskoj Megi, Matkovic takodjer (odbio Bosnu zarad Hrvatske), Filipovic isto igra kod Srba (Igokea).
    Bozicu nedostaje domoljublje, obiteljski odboj ili su ga ovi iz saveza potcjenjivali i tretirali kao smece, ne znam, nesto je do toga. Da li igrao za Zadar, Partizan, Cibonu, Vrijednosnice Dardu, Zabok, uopce ne igra ulogu.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Drele je Hrvat iz Hercegovine, i kao svakom takom je za ponos igrat i prestavljat Hrvatsku državu.

    A Božić je u Zadru nešto što i Livaja u nogometu, a KK Zadar= Hajduk.

    Vječni lažni borci za "pravdu,poštenje i moral" koje se ugnjetava i vrši nepravda, nad njima. Jako sličan modus operandi i disanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.