• Mali Zeus
    12.7k
    ↪Mali Zeus Kakve veze ima Bandić sa klimom u sobi?The Undertaker

    A kako si ti zaključio da bih ja pristao na smještaj bez klime i u kartonskim kutijama?
  • The Undertaker
    5.1k
    Čak to ne bih nazvao standardom nego nužnim uvjetom. Očekuješ vrhunske rezultate a natjecatelji ne mogu spavati noću. Ne znam kojem genijalcu je to palo na pamet.
  • The Undertaker
    5.1k
    Opusti se i prihvati zajebanciju na svoj račun nekad.
  • xavier
    12k
    A kako si ti zaključio da bih ja pristao na smještaj bez klime i u kartonskim kutijama?Mali Zeus

    Pa možda si mislio nešto drugo, ali ovo što si pisao naginjalo je u tom smjeru :sweat:
  • Mali Zeus
    12.7k
    Pa možda si mislio nešto drugo, ali ovo što si pisao naginjalo je u tom smjeru :sweat:xavier

    Pa ne bi baš rekao, ali uopće, ali dobro. :grin:

    Više je naginjalo prema mom mišljenju o dotičnoj, što si i sam spomenuo.
  • Patak
    2.9k
    Jesu na vlasti u Parizu možemoidi? Možda.su niškoristi kao naši ili je to dio nerasta ili tako neke sulude agende? Ono, klima šteti "klimi".
  • miro
    4.4k
    Kak je krenulo, mogli bi u polufinalu na Grke
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ovi sve protiv nas pogodili, danas amaterska momcad na terenu
  • nemapredaje
    3.2k
    Dobro je, nema šanse da odu prek 38
  • miro
    4.4k
    Trebalo im je 29, dobili su 26, bilo je jako blizu
  • Twisted1
    537


    Imao je Dončić otvorenu tricu za +29 na kraju iz kuta, ali je promašio.
  • nemapredaje
    3.2k


    Aha, zabrijao sam. Onda smo se fino izvukli
  • Chess96
    194
    Iako, zadnjih par napada Novozelanđana su baš bili kriminalni kao da su ih puštali do tih +29. Plus, ono zadnje slobodno Dončić nešto šapne liku, ovaj se nasmiješi i baci ciglu. Pukom srećom smo izbjegli drugo mjesto danas.
  • Ludovic IX
    7.2k
    bilo bi lijepo kad bi grci danas odmorili malo i izgubili pa da idemo na egipat u polufinalu
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Uglavnom prvi smo, al ovo mi sve lici da se islo slovencima na ruku.

    Mi poceli sa njima tekmu u 20-20:30, pokvario se semafor u takvoj dvorani i nemas zamjenski, igrali umjesto do pola 11 do skoro pola 12.

    Sutra dan umjesto navecer, igramo u 16h

    A slovenci pauza, novi zeland nije igrao, oni odmorni...

    I sad nakon pauze eto dan poslje novi zeland izbušen ne znaju di su sta su kud su pošli.

    Svaka čast našima i Sesaru dosao si bez realno 5-6 igrača koji da si zvao, bi sigurno tu bili bez problema na popisu ( Bogdanovic,Bozic, Samanic, Matkovic, Žižić) nema vise Simona, i opet su pokazali htjenje i želju, svaka čast Hezonji, koji u zadnje 3-4 godine ni jedno okupljanje nije propustio, a igra u najjacem mozda timu u europi gdje je 1-2 glavna igrača.

    Ako ispadnemo od Grka neka smo, imaju jednu od najjacih liga u Europi, klub osvajač EL, klub konkurentan uvijek u vrhu(Olympiakos)Paok tu i tamo u onoj Fibinoj LP bude dobar, oke domaće igrače, te ove elitnije od Sloukasa i Calethesa, te top3 igraca nba Giannisa.

    Radije bi ako moram ispao od takvih, nego od slovenaca na čelu sa onom plači*ičketinom Dončićem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.