• NKDZ86
    1.4k
    Samo ću reći da Marca nema ni na mapi, a novi igrač dinama je....
    Reći će nam Miro.
  • Paggini
    19.7k


    Mislim, slažem se s tobom, ali Pašalić je puno bolji igrač od trenutnog Špikića, s tim da mislim da bi Pašalić bio puno bolji u Dinamu nego u Rijeci gdje ga se konstantno dupliralo i presiralo. Na stranu statistike, mislim da po eye testu, odnosno mome osobnom dojmu, Pašalić bi bio dobro pojačanje za Dinamo.

    Volio bih i ja još jednog Soudanija, jbg, kao i svi ovdje i ako treba pričekati do kraja kolovoza da se ugrabi takav igrač, potpisao bih to odmah. Problem je što dinamov puk već nakon 5 dana traži potpise svih potrebnih igrača i radi enormni pritisak. Strah me da Marić ne bi zbrzao samo da se primirimo - što opet mislim da neće biti slučaj, ali je još uvijek strah.
  • Patak
    2.9k
    Da budem iskren ne znam oko čega se boriš ali priznajem poraz...sparina mi je da sad izvlačim podulju listu promašaja...
  • GOAT
    1.2k
    Lakse je zeni objasniti pravilo zaleđa nego Spikicu tako da necemo se lagati o njegovim kvalitetama
  • Facke
    3.6k
    Mene jedna stvar nije jasna. Cemu tulike negativnosti oko Marca Pasalica? On ima sve da bude jake dober u Dinamu. Brzinu, sut zvana, osecaj za prostor , dela za momcad i nisu ga bezveze si isli duplirati. Mlad decko, koji sigurne jos nije na 100% mogucnosti. Decko je v reprezentacije. I tu je pokazal da zna. Al dobre. Nisam ja pameten.
  • Time
    855

    Plus na tvoje,pasalic je koliko se sjecam igrao sve utakmice u prvih 11,dok je spikic cesce ulazio sa klupe a ima slican ucinak
  • Orc123
    7.8k
    Da peomjenimo vise temu, GNK Dinamo sluzbeni inst profil zaprati Torrenta, znaci da je prosao lijecnicki i ovekujemo danas predstavljanje.... :smile:
  • NKDZ86
    1.4k
    El Torentius dobrodošao, idemo dalje. Sad čekamo da Milanovic stigne s jedrilicom iz Canberre
  • Dinaminjo
    929


    Kako sad taktika protivnika na Marca?
    Do neki dan je bilo da se slagala protiv Pjace.

    Za mene je Marco ljevonogi i nesto mladi Lovric u prime.
    Suter. Thats it.
  • FrodoJePurger
    96
    Da sumiramo, moguća krila su:
    Marco Pašalić
    Netko iz championshipa
    Neka dva japanca
    I netko iz francuske
    Dok ne znamo na koga točno misle ne možemo ni uspoređivat. Tako da, pustite dečke u Dinamu da delaju u miru.
  • Droljo
    8k
    Zašto ga je sopić držao na klupi ili tribini u 3 od 5 zadnjih utakmica? Meni se čini da ne igra obranu i da nije igrač za 90 minuta. Općenito da mu je trka problem. Ajde sad sofa analitičari rasturite me. Hoću surove brojke
  • nemapredaje
    3.2k


    Canberra ti inače nije na obali, al dobro
  • Sajla
    5.1k
    pa zato put toliko traje ;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions