• IvO67
    5

    OK. sve 5
    ali mislim da bi o ovakvim stvarima trebali razmišljati za ubuduće.
    smiješno je da ima likova sa godišnjom koji su bili na samo 2-3 HNL utakmice
  • Sjena
    38
    Ponavljam pitanje, tj upit od prije godine dana..

    "Bilo bi dobro u budućnosti da klub na mail ili na njihovoj stranici omogući godišnjacima da si mogu isprintati ulaznice, jer vjerujem da ima nas kolekcionara koji skupljaju ulaznice s utakmica na kojima su bili."

    Hoće šta biti od ovoga ?
  • Nino Bule
    13.4k


    Objasnjeno sve na press konferenciji i loyalti program kojim ce se pokusat rjesit taj problem, imas na youtubeu dinama
  • deda
    32.5k
    Oće Sjena, oće. Puno je posla, doći će red i na to.
  • bruno828
    5
    Ovo sto je netko spomenuo. Bilo bi super kada bi kao godišnjak mogao prebacit ulaznicu nekom koga znaš(prijatelj, brat, sestra, nebitno) naravno oni bi trebali isto bit članovi. Tako sam za Everton kupio ulaznicu od godišnjaka koji mi je samo prebacio kartu za utakmicu na koju on nije mogao ići. Ali mislim da to nije bas u interesu kluba posto godišnjak onda tu ulaznicu može i naplatit ovako ju klub naplati
  • bruno828
    5
    Također, pitanje. Spominjalo se mijenjanje skenera i ulaza. Hoće li se vise napokon moci uci sa ulaznicom preko mobitela, tj da se skenira barcode/QR sa mobitela a ne da se svaki put treba printat ulaznica. Znam da nije svima bitno ali to bi bila i dobra reklama kluba, mislimo na okoliš itd…
  • Bosskovitz
    11.7k
    Frende, ne moraš tako daleko. Samo pogledaj cijene ulaznica ostalih klubova u Hrvatskoj.Papastrumf

    Stavio sam originalno u drugu temu, ali nek vide ljudi i ovdje:

    temp-Image27-S0-ED.avif

    temp-Imagef-DSTNC.avif

    Godišnje ulaznice za Dinamo nisu najskuplje u ligi, a nude uvjerljivo najviše. U Rijeci ulaznica za sredinu zapadne tribine košta 640€ i moraš dodatno kupovati ulaznice za kup i europska natjecanja u kojima maksimalno možeš igrati trećerazrednu Konferencijsku ligu; kod nas ulaznica za sredinu zapadne tribine košta 360€ i pokriva sve utakmice ove sezone osim eventualnog knockouta na proljeće, uključujući četiri utakmice vrlo izvjesne Lige prvaka, najelitnijeg klupskog natjecanja na svijetu.

    Ok, netko će reći da je tamo malo veći komfor i zaista jest, ali bome kod nas gledaš atraktivnija natjecanja i bolju momčad, prvaka Hrvatske.
  • mali M
    5k
    Ja neznam zakaj se ljudi tu kilave, pa dobro je rekao deda i još neko. Godišnja je pravo ne obaveza. I godišnje kupuje 5-6.000 ljudi, ostatak stadiona je slobodna prodaja.
    Ove fore svima kojima je skupo ili imaju manje plaće, imam i ja. i zato si ne kupujem godišnju nego rađe platim člansku i kupujem pojedinačnu. Ako nemaš love neku tekmu, a bracika upali si telkač s frendovima i uz pivicu doma pogledaj tekmu. Ne vidim ni ja svrhu rasprodaje ugleda po smiješno malim cijenama.

    Hoće li se vise napokon moci uci sa ulaznicom preko mobitela, tj da se skenira barcode/QR sa mobitelabruno828

    ovo je baš baš bitna stavka. Radio sam u organizaciji nekoliko baš velikih koncerata, nekih manjih i to je takva pljuga za organizirati da smo uvijek imali te čitače. nije mi jasno kako je to takav problem napraviti. Dobro, bio je do prošle sezone, možda je to već nova ekipa riješila...
  • The Undertaker
    5.1k
    akva pljuga za organizirati da smo uvijek imali te čitače. nmali M

    Onda moraš imati ljude umjesto kentaura. Jedino da zamijeniš postojeće čitače sa novim koji mogu očitavati sa mobitela.
  • mali M
    5k
    Jedino da zamijeniš postojeće čitače sa novim koji mogu očitavati sa mobitela.The Undertaker

    buraz, sve ok, možda sad nije vrijeme pa će se sa time bakčati kasnije, ali i ta zamjena čitača na kentaurima je nešto što se napravi u jedno prijepodne. Pa nemamo mi 947 kentaura na stadionu. To ekipa koja se bavi time instalira za jedno jutro.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ako je tako jednostavno(a mislim da nije) onda sve pet. Znaće netko ovdje odgovor. Inače, slažem se sa tobom. Printanje karata je već prošlo svršeno vrijeme.
  • mali M
    5k
    ko je tako jednostavno(a mislim da nije) onda sve pet.The Undertaker

    pa mjenjaš čitač, a ne cijeli kentaur... ma ja to mali iskarikiram "za jedno jutro", ali siguran sam da nije procedura od 9 mjeseci..
  • Marley
    1.6k
    HELP, zapela sam na uclanjenju. Sve podatke upisala (osim fotke, koja nije obavezna koliko sam skuzila), suprug platio karticom, i sto sad? Nisam dobila nikakav mail ni ista, nakon sto je placeno?
  • Bosskovitz
    11.7k


    Trebalo bi ti na profilu biti vidljivo članstvo.
  • Marley
    1.6k
    Ne vidim nista takvoga, sve mi je na profilu isto kak je i bilo...
    Kad idem pod "clanstvo", trazi me barkod clanske iskaznice, sto nisam dobila.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.