• Direktor
    66
    Jesu i cijene pojedinačnih karata otišle malo gore?

    Prošle sezone su se neke tekme prodavale i po 5 eura ak se ne varam
  • Pop corn
    8.1k
    Jesu i cijene pojedinačnih karata otišle malo gore?Direktor

    Za članove kluba na zapadu nisu. Na sjeveru su cijene slale krivu poruku i malo su korigirane.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    jer bi članstvo u Dinamu trebalo biti osobni izborThe Undertaker

    Clanstvo u Dinamu treba biti obavezna stvar za nekoga ko se izjasnjava kao navijac Dinama.
  • Direktor
    66


    Hvala.

    Da li će postojati opcija kupnje godišnje preko interneta za članove koji nisu ove godine imali godišnju ili isključivo na karatani?
  • The Undertaker
    5.1k
    Zašto? Da li si član svih klubova za koje navijaš?
  • Ludovic IX
    7.2k
    samo se za jedan klub može navijat i voljet.. druge možeš simpatizirat
  • Paggini
    19.6k
    Zašto? Da li si član svih klubova za koje navijaš?The Undertaker

    Nisi pitao mene, ali ja jesam, da. Smatram to ne samo obavezom, nego i privilegijom.
  • The Undertaker
    5.1k
    Kao prvo, nije točno. Dosta ljudi baš navija za lokalne niželigaške klubove paralelno sa Dinamom.
    Kao drugo, nisam mislio samo na nogomet već na sve sportove.
  • NKDZ86
    1.4k
    Cijena od 7e, 10, 15, 20e je ok ak imas plaće ko vani, ali stari plaće su sramotne niske za valutu euro.
    200kn je malo, ali skok od 600 posto u 2god je previše koliko god sve u eurima malo i jeftino izgleda. Jel ima tko od vas obitelj, kredit i da plaća režije pa da te vidim koliko ti ostane od prosječne plaće, a kamoli ispod sta ljudi imaju.
    Znam da psihološki ti mali iznosi u eurima izgledaju malo, ali daj onda i plaće ko u Sloveniji, Austriji frende i nema problema ni 200e za godišnju ni 5e za pivu na stadionu ni za dres od 70e
  • Ludovic IX
    7.2k
    ma da, najbolje da navijači drugih klubova počnu kupovat godišnje dinama.. nije da nema takvih slučajeva u hrvatskoj

    da je samo zbog toga, dobro je
  • deda
    32.5k
    Članstvo je pravo ne obveza. Ali sa sobom nosi benefite. I tu je kraj priče. Kao i u svemu drugom u
    životu ako želiš neki benefit ili privilegiju bit ćeš angažiraniji u nekom smislu. Kod nogometnog kluba to je članstvo. Npr. svaki navijač ne može postati članom ako ne ispunjava uvjete, a isto tako može izgubiti status člana ako krši pravila kluba iz statuta.
  • Bosskovitz
    11.7k
    E da i nisam nigdje vidio da je se netko osvrnuo tu na forumu kriticki na velika stampana slova boldana ktome na sluzbenoj stranici kluba da godisnje mogu kupiti samo clanovi kluba? Hm to kao da sam vidio kod jedne udruge prosle godine.Ali

    Kao prvo: nisi to vidio kod jedne udruge jer su oni ogranicili prodaju redovnih ulaznica samo na clanove, sto je idiotizam kojim su htjeli iskamciti dodatnih 20-ak eura od turista koji su htjeli pogledati jednu utakmicu kad dođu na godišnji u Dalmaciju. Obične ulaznice kupi 100.000+ ljudi godišnje, godišnje su namijenjene za 4-5.000 onih najvjernijih i najzagriženijih navijača.

    Kao drugo: Dinamo je članski klub. To znači da je klub pripada svojim članovima. Ne pripada mađarskom tajkunu, ne pripada zalizanom tipu u Aventadoru, ne pripada ni lokalnoj vlasti - pripada članovima. S te strane, posve je logično da članovi u svemu imaju prednost pred svima ostalima jer je Dinamo zaista njihov klub. Kad bismo imali situaciju da ne možemo prodati sve godišnje ulaznice, onda bi prigovor prodaji godišnjih ulaznica samo članovima imao smisla, ali ovako nema. Prodaja samo članovima se mogla PR-ovski upakirati u neko pravo drugokupa nakon prvokupa za vlasnike godišnjih iz prošle sezone, efektivno radilo bi se o istoj stvari jer bi opet samo članovi pokupovali sve, ali nije uloga kluba da svojim članovima maže oči.

    Razvijanje svijesti o pripadnosti klubu nije nešto što dolazi samo od sebe i nakon desetljeća tjeranja ljudi od članstva, trebat ce godine da se ta svijest razvije. Svakom Dinamovcu bi članstvo trebalo biti elementarna stvar, nevezana uz rezultate na terenu, dolaznost na utakmice, tko sjedi u upravi ili na klupi. Kao što imaš osobnu iskaznicu koja dokazuje da si hrvatski građanin, tako članska iskaznica dokazuje da si Dinamovac. Učlaniti se danas može za 2-3 minute (jučer sam učlanjivao ljude online), članarina mjesečno ispadne manje od najjeftinije kave s mlijekom u gradu, pogodnosti za članove su velike i bit će još veće - ponavljam, jer ovo i jest naš klub - i ne vidim ni jedan razlog zašto netko tko se smatra Dinamovcem ne bi bio član kluba. Iako to ne bi trebao biti argument, članstvo se većini čak i financijski isplati.
  • IvO67
    5
    Pozdrav,
    dugo vas čitam ali tek sada sam se registrirao da nekaj i napišem.
    Dugogodišnji sam član kluba i na utakmice idem preko 40 godina.
    Zadnjih 4-5 godina imao sam godišnju za zapad, a ranije i za sjever.
    Prošle godine nisam kupio godišnju, ali na Maksimiru nisam bio na možda 3-4 utakmice.
    sad me zanima da li za mene i ovakve slučajeve ima neki period za kupnju godišnjih između onih koji su prošle godine imali istu i onih koji ju možda nikada nisu imali.
  • deda
    32.5k
    Nažalost nemoguće je razdvojiti sve ovakve slučajeve kao što je Vaš u parcijalne faze prodaje. Morat ćete jednostavno kupiti kartu kad krene slobodna prodaja.
  • Papastrumf
    12.2k
    Znam da psihološki ti mali iznosi u eurima izgledaju malo, ali daj onda i plaće ko u Sloveniji, Austriji frende i nema problema ni 200e za godišnju ni 5e za pivu na stadionu ni za dres od 70eNKDZ86

    Frende, ne moraš tako daleko. Samo pogledaj cijene ulaznica ostalih klubova u Hrvatskoj. Znači, dinamo, koji je uvjerljivo najuspješniji hrvatski klub, koji igra skupine europskih natjecanja i nalazi se u glavnom gradu bi trebao imati niže cijene ulaznica od jedne Gorice ili Varaždina, a o Hajduku i Rijeci da ne pričamo?
    Ajde malo realnosti. To što su vam cijene godišnjih bile 200 kn se obratite Zdravku Mamiću. Dinamo ne treba čerupati svoje navijače, ali isto tako si ne smije dopustiti da se prodaje kao najjeftinija prostitutka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.