• Ivdzo11
    4.2k
    Ipak, teško je očekivati da će po pitanju Kulenovića biti nekih konkretnijih dogovora, Jakirović želi zadržati napadača koji je prošle sezone zabio nekoliko ključnih golova u pohodu Dinama na još jedan naslov prvaka. U Maksimiru je za sada situacija jasna, Petković ima klauzulu od 2,5 milijuna eura, njegova budućnost u Dinamu nije sigurna, dok će Kulenović i dalje ostati u Maksimiru. Bez obzira na natpise Engeza.
  • Dinaminjo
    948
    Bristol je doslovce sad doveo napadaca 21 god za 3,5m iz Rapida..
    Prica o Kulenovicu je vjer samo da se popuni forma
  • austrijanac
    4.1k
    Primjer zalaganja, primjer profesionalnosti i primjer odnosa prema klubu - nikad ništa u medije, radi s klincima, odličan je timski član... volim takve igrače.Bosskovitz

    Ma da se mene pita, prvi bi dao KTCu ugovor do kraja karijere i potom ga ostavio da klince uči ljudskim vrijednostima, jer takvih igrača baš i nema više.


    No s igračke strane, možda bi ga radije gledao kao backup opciju nego nositelja obrane.
  • Crle
    540
    Svi pričaju kako je nogomet biznis u vezi Bare i Belinha, i u pravu su. Samo svi očito zaboravljaju da je pravilo dogovaranja i sastanaka u biznisu da se to drži u tajnosti, a ne da se nakon sastanka javno iznosi informacije radi bolje vlastite pozicije i pritiska. Bara je sa puštanjem informacija oko Brekala, sada Belinha, a prije i oko Rukavine prekršio nekakav kodeks tajnosti pregovora (dok oni nisu gotovi) i ne znam uopće da li se čovjeku koji ima takav modus operandi više može vjerovati.

    Ni ne čudi me da su ljudi u klubu bili šokirani (ako zapravo jesu) jer očito je njima poznat pojam da se ne izlazi sa takvim stvarima u novine nego se to riješava pregovorima. Neke granice i poslovni kodeksi jednostavno trebaju postojati.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ipak, teško je očekivati da će po pitanju Kulenovića biti nekih konkretnijih dogovora, Jakirović želi zadržati napadača koji je prošle sezone zabio nekoliko ključnih golova u pohodu Dinama na još jedan naslov prvaka.Ivdzo11

    Meni je Kulenović drag igrač i apsolutno dovoljno dobar za drugog ili trećeg napadača, ali mi ne smijemo raditi grešku da propustimo dobar novac za njega. On nije i nikada neće biti gamechanger, a sada je imao sezonu sa ok brojkama i tržišna cijena mu je vjerujem ok (3-4 milijuna). Za godinu dana mu istječe ugovor i ako ga se misli prodati sada je idealan trenutak.
  • Baneki
    745
    Ako ode Petković i Kuletu se da prilika zabit će 15 golova ove sezone i cijena će mu biti 10M Eura. Dobro možda neće, nemam kristalnu kuglu, ali kad bi se kladio na nekog igrača koji će iskočiti ove sezone to bi bio on. Ako nam je 3M max onda ni približno sličnog igrača ne možemo kupiti za te novce.
  • Facke
    3.6k
    Medić je jos na trzistu. Nije potpisal jos za nikoga. :wink:
  • scooniepenn
    3.3k
    Slažem se da ne treba propustiti dobar novac, a 3 do 4 milje za Kulena to je, ali nikad se recimo ne bih upustio u njegovu prodaju ovog ljeta ako recimo Petko ode. Prodati i 1. i 2. napadača u istom prijelaznom roku meni osobno je neozbiljno za klub Dinamovih ambicija. Ukoliko Petko ostane, a to ćemo znati za 13 dana (izvjesno i prije jer sumnjam da će otići 15.7. u 23.50) onda se o ovome može razmišljati.
  • vjeko1701
    8.5k
    Slažem se. Ako Petko ode, Kule mora ostati barem radi nekog kontinuiteta ekipe. Ako Petko ostaje, možda bi vrijedilo prihvatiti neku solidnu ponudu za Kuleta (ako takva dođe) pa bi se onda moglo možda uložiti u nekog potencijala ili drugu opciju koja ima prostora da iznenadi.
  • GOAT
    1.3k
    Medić je jos na trzistu. Nije potpisal jos za nikoga. :wink:Facke

    Ima nesto od toga?
  • Žan
    164
    Nedaj Boze da on dode blizu stadiona a kamoli u Dinamo.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Slažem se s ovim upisom, po meni još uz stopera i desno krilo trebamo i ozbiljno pojačati poziciju lijevog beka, tu smo tanki.
    Mislim, može to opet Perke za silu pokrpati, ali volio bi ga vidjeti na stoperu ove sezone...
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Kaj nema on ugovor do 2028.? Platili su ga oko 3mil€, kaj misliš za koliko bi ga pustili?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions