• Efes Pilsen
    8.4k
    mozda samo meni, al bi htio jednu radilicu u sredini, a ne da Misic radi sve sam.
  • Juznjak
    3.8k
    Mi se raspitivali, neckali, a Jakir zvao i rekao zelim te Marco.Laugreano

    A jebemu miša, u Rijeci je želim te Marko, želim te Marco, želim te Toni, a u nas želim te Arbere, želim te Joaquine.
    Čovjek bi u najmanju ruku očekivao da bi trebalo bit obrnuto.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    gomilanje ne, ali pojačanja da. Mislim da i Živković ide na posudbu, nema mi logike da trune na klupi pa se nadam dolasku još jednog stopera, ali baš kvalitetnog za kojeg ćemo biti dovoljno sigurni da je taj, a očito se traži takvo nešto ako smo željeli Pongračića dovesti. Torrente bi mogao ispasti top, iznenađenje, ali on je još uvijek nepoznanica. Znači po meni, trenutno na ovaj kadar, pravi stoper i pravo desno krilo. Ostalo neka ovisi o odlascima.
  • Facke
    3.6k
    Pa kak momcad ne treba pojacati? Treba, pogotove desne krile.
  • Crni86
    3.9k
    Ove informacije koje trenutno izlaze van mirise na to da sportski sektor ima jasnu viziju gdje treba pojacat ekipu. Svida mi se profil igraca koji se gleda, samo da se transferi na kraju uspiju i realizirati.


    Ovo mi je skroz korektan kadar uz napomenu da bi rado vidio još jednog top stopera i neko klasno desno krilo.marcio amoroso

    S ovim se skroz slazem, to bi onda bila top ekipa.
  • Georg Koch
    4.6k
    da, potpis. Desno krilo bas klasno pojacanje za 1.sastav, stopera i LB.
  • FrodoJePurger
    122
    Ako je istina što neki pretpostavljaju da nam dolazi netko iz Osijeka, kaj mislite tko? Po meni bi Nejašmić dobro došao u Dinamo da pojača vezni red i dobra je zamjena za Mišića
  • Laugreano
    2.5k
    Nedaj bože, treba nam pojačanje, a ne novi Halilovic. Iz Osijeka samo Mierez ili Matković dolaze u obzir.
  • austrijanac
    4.1k
    Momčad treba barem dva igrača još.
    Ne treba postavljat niske ciljeve i zadovoljavat se nečime što se u nekoj drugoj eri nebi zadovoljili.

    Stoper i krilo sigurno. Možda špica i vezni dodatno.
    Ademi je bio nikakav prošlu sezonu, KTC je bio dobar samo zato što su ostali bili loši.

    Nećemo niske standarde za naš klub.
  • Orc123
    8.1k
    Stoper, krilo, vezni
  • don
    5.7k
    KTC je bio dobar samo zato što su ostali bili loši.austrijanac

    Katarina je bio dobar samo zato jer je stoperčina kakvu će Dinamo teško u budućnosti nadomjestiti kada on ode.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Iz Osijeka samo Mierez ili Matković dolaze u obzir.Laugreano

    Dodao bih još i Jurišića na tu listu.
  • Time
    871
    Lako moguce da i Mikic upadne u momcad
  • marcio amoroso
    36.6k

    Svjesno nisam pisao ove najmlađe. Jasno je da će neki dobiti minute, ali je također jasno da neće biti u užoj rotaciji.
  • Bosskovitz
    12k
    KTC je bio dobar samo zato što su ostali bili loši.austrijanac

    KTC je dobar stoper koji s vremena na vrijeme napravi gargantuanski kiks, ali da ne napravi ne bi se vjerojatno nikada niti dovodio u kontekst Dinama. Da trebamo ciljati bolje - trebamo, pogotovo s obzirom na njegove godine, ali kamo sreće da nam je on mjerilo za pojačanja. Čovjek je već 6 godina tu, sami znamo da se nismo baš najgospodskije odnosili prema njemu, i ostat će tu vjerojatno kad završi karijeru. Primjer zalaganja, primjer profesionalnosti i primjer odnosa prema klubu - nikad ništa u medije, radi s klincima, odličan je timski član... volim takve igrače.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions