• Izet Hajrović
    1.5k
    možeš li reći o kojoj se cifri radi, barem nešto okvirno ako ne smiješ točan iznos?
  • Str1nger Bell
    875
    I onda se neki navijači Dinama ljute, kad kazes da je Redbull klub i dalje par koplja iznad Dinama.
  • M94
    613
    talent moraš platiti jbg.
    Ako je istina ovo, ponavljam, ako je istina, loše. Nadam se da će bit neki odgovor što i kako dalje.

    Ne odustaješ od ovakvog igrača tek tako, neki koji rade s njim i neki bivši igrači su rekli da mali ako se nastavi razvijati kako treba, nebo mu je granica.
  • Jurki
    9.7k
    pa daj onda konkretne brojke kolko RBS placa top talente.. pa moremo iskomentirati.
  • Facke
    2.8k
    Neki ziviju v proslosti mi se cini. Denesnji nogomet je drugaciji. Veliki talenti su i dobre placeni. Nebudu , pogotove strani talenti igrali same zbog osiguranoga razvoja v Dinamu. Pustite te price. Opce i ne znam cemu vredanje Bare , konstantne. Pa zake nebi seli znim za stol i resili se te probleme? Da se dogovorime , da imame normalnu suradnju. Tu srackate o Bare, dok Skegro s Sisicem poslove dela itd. Si su oni jake povezani. Ja sam za te da se s Baru resiju problemi.
  • rioda
    3.6k
    On je na ratnoj nozi s klubom, dok se s druge strane trenutno liže s jednim južnim klubom i učinit će sve što može da nas prikaže lošim, nesposobnim i ne znam kakvim sve ne klubom. Garantiram i da je mali dobio 10 tisuća eura mjesečno, on bi se javio i govorio da ne zna hoće li potpisati ugovor jer mu se javljaju najveći svjetski klubovi i nude puno veće cifre. Takav je to biznis, moraš biti pokvaren da bi uspio, a njemu to dobro ide
  • Str1nger Bell
    875


    Nemam tocne podatke, al znam da su Čoriću kupili stan, starog zaposlili kao scouta i mami našli posao.

    Ante je u to vrijeme imao 12 godina.
  • Sixthway
    300
    Kad se prikazuje slika u javnosti o Dinamo kao o klubu koji svoje najveće talente plaća 400 eura onda je teško očekivati da će roditelji iz drugih klubova slati svoje sinove u Dinamo jer nemojmo se lagati, ne dolaze svi u Dinamo iz ljubavi, novac je roditeljima najveći motiv. A trenutno mislim da bi I Lokomotiva,Osijek, Rijeka ,Hajduk za malog bez brige izdvojili više tisuća eura mjesečno. Ne govorim da je ispravno toliko dati igraču koji se tek treba dokazati ali sa tih 400€ isto isto šalješ neku poruku potencijalnim igračima koji bi došli jer većina igrača koji uspiju u Dinamu nisu prvotno iz Zagreba.
  • DiddyGuela
    1.4k


    Pa jel nije onaj mali iz Metkovica nekidan presao u Dinamo a istovremeno je imao ponudu Hajduka?
  • Hectorharatti
    2
    Ma gadi mi se zalizani al nevjerujem da je lud da tvrdi ovo javno i laze, jednostavno ne vidim kako bi to mogao pa dobijo je ponudu jos i kaze da mali obozava dinamo.
  • ksapi
    2.3k
    Zato jer placamo talente 400e, zato i dolaze iz cijele Hrvatske kod nas :rofl:

    Strasno sto sve mozete popusiti, ovo je za shit of the day
  • BluePhone67
    3.5k
    Zašto bi klub trebao pričati sa managerom jednog maloljetnika kraj živog roditelja ? To što roditelji prodaju svoju djecu raznim hijenama to nije problem kluba već roditelja.

    Puna podrška sportskom sektoru za odluku smanjivanja place maloljetnicima škole nogomet, ne treba odustajati od ove prakse. Placat klinca 10-15 eura mjesečno ili godišnje 150 000 je bolesno i takvih da imaš u generaciji 5-10 i još ih moraš skolovati sljedećih 3 godina kada postane punoljetan i onda na kraju ne potpise novi ugovor. Ne hvala, ima tko hoće igrati umjesto takvih, a sve ostalo za rad, uspjeh, zdravlje i napredak već imaju zagarantirano u školi.
  • Droljo
    6.5k
    Jel nije ovo tema za mlađe kategorije ili nešt. Jebiga deset stranica u sat vremena, pomislio sam da su potpisali despodov i ojeda jbte. :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions