• Neki tip
    21.3k
    Baš vrijedi ona sto ljudi - sto ćudi (i ukusa).
    Meni t-shirt baš dobra. :brow:
    Da, crveno-bijeli kvadritići fale, osobno sam na njih osjetljiviji nego na gotovo bilo koji drugi identitetski simbol, ali prilično sam siguran da njihovo "prikrivanje" nema nikakve veze s osjećaj(čić)ima bilo kojeg našeg igrača. A niti bilo kakvom drugom svjesnom prikrivanju hrvatskog identiteta kluba.
  • Kwedi
    3.8k
    dvadeset godina od povratka imena, veliki dan pa u skladu s bojama kluba i tradicijom pustili crnu i žutu..
  • Tradicija bunta
    6.6k
    Možda ima veze s mamlazovim osjećajima dok se šlihta po Sarajevu vlastima nove domovine.
    Veze to nema s Dinamom.
  • marcio amoroso
    36.9k
    Tražimo u svemu bjelosvjetsku zavjeru, razumljivo, naučili su nas na svašta nešto.
    Ali ovo je doslovno stvar ukusa, meni se stvarno sviđa majica, nekome drugome ne, Bože moj.
  • Infinity
    16.5k
    Meni se isto svidja. Sto se tice crveno-bijelih kvadratica, mislim da to nikome ne smeta, vise je stvar 'mode'. Sto je manje boja, sto je manje upadljivo to se ljudima vise svidja. Klubovi danas izbacuju proizvode na kojima je grb pojednostavljen, jako cesto odradjen u jednoj ili dvije jako slicne nijanse.
  • Neki tip
    21.3k
    zbilja misliš da ima veze s mamlazom i rahmetli Alije malim?

    Kužim ogorčenost, a sarkastičan humor mi je blizak, ali jednostavno u meni ok majici ne vidim prste nečastivog niti tajni plan za brisanje crvenog i bijelog iz grba kluba.
  • The Undertaker
    5.5k
    Čemu drame oko neke kolekcije. Ako vam je dobra, kupite, ako nije, nemojte. Barem danas ima izbora.
  • Nino Bule
    13.9k
    Mislim dizajn je ok ali ne kuzim kakve veze ima zuto/zlatno crno s dinamom pogotovo kao suvenir za obljetnicu 20 godina od povratka imena. Da im je ovo u redovnoj ponudi majica bolio bi me kurac ali ne kuzim zasto izbacit svaki identitetski znak necemu cime obiljezavas tako bitnu stvar
  • xavier
    12.1k
    Ova uprava gura crnu (ok, tamnoplavu) i žuta boju i na dresovima u kojima nastupamo u Europu. Evo sad kombinacije tih boja i na prigodnoj kolekciji.

    Gdje je tu logika, stvarno ne razumijem.
  • Nino Bule
    13.9k
    Kao sto je netko vec pisao, klub je vjerovatno pun PRovaca i menadzment kuraca koji nemaju veze s dinamom i ne kuze neke stvari. Vjerovatno su vidjeli Realove dizajne pa misle da ce takve stvari i ovdje proci
  • Kwedi
    3.8k
    vintage_western_union_size_m_tee_tshirt_1553590408_6a97c3bc_progressive.jpg

    možda guraju te boje zbog analogije oko lakšeg transfera novca...
  • marcio amoroso
    36.9k

    :lol: :lol: :rofl: :lol:
  • Neki tip
    21.3k
    dobar :lol:
  • Stihl
    3k
    Totalni promašaj, a mislim kaj očekivat, većina stvari u gnk shopu su totalni promašaj...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.