• DiddyGuela
    1.4k
    Jedino sto klub treba ponuditi i osigurati klincima u tom uzrastu je nogometni razvoj. Samo to, neka klincima osiguraju najbolje mogucnosti za razvoj kroz nogometnu skolu. Ako je nekome u toj dobi novac prije prilike za razvoj u Dinamovoj skoli nogometa onda neka slobodno ide.

    I da, pitajte Petra Sucica koliko je zarađivao prije ovog novog ugovora koji je potpisao tek kada je izborio poziv na sirem popisu Hrv. reprezentacije za Euro. A ne radi se o kadatu nego decku koji se ovog ljeta sam izborio za svoju poziciju na pripremama prve ekipe.
  • Daliban
    290
    I ja sam to čuo, pogotovo fizički. I čuo sam da dosta ljudi govori da je neki mali Grk najbolji u tom godištu,.Omake

    Za to postoje medicinske intervencije o kojima u klubu valjda razmišljaju. Mali Džej je odličan, da.
  • badjibadara
    2k
    a tata je šljakerCaptain America
    "Pa, čekajte malo. Otac ne radi jer ne zna hrvatski, sestre će uskoro postati punoljetne i bit će nezaposlene, s njima je i maćeha...

    Kaj su iz Paraga jbt
  • Omake
    136


    Znam da je Messi primao hormon rasta, možda i Belinhu to treba.
  • Dudu9
    597
    Pa zar nismo tako isto Faye, pustili da ode na kraju u Barceloni završio, a svi se sprdali di će iz kustošije završit
  • Dzgšb
    353
    Što manje suradnje sa zalizanim šiftarom to bolje , Marić i ekipa samo naprijed
  • Sixthway
    298
    Dati 400 eura za kako kažu najvećeg talenta kad toliko I puno više zarađuju u seoskim ,županijskim ligama je sramotno. Jel smo toliko nisko pali? Ova štednja mi polako ide na k.
  • Jurki
    9.7k
    mislis da je ta prica s Fayeom racionalan posao?
    Ili bi prije bila rijec o pranju love ili zalog za neku buducu uslugu?
    Faye je jos uvijek samo potencijal i nist vise.
  • sport
    2.5k
    djeca u seoskim županijskim ligama igraju za puse,ako u tvom selu djeca u tim ligama igraju za novce ispričavam se.
  • Daliban
    290
    Pa zar nismo tako isto Faye, pustili da ode na kraju u Barceloni završio, a svi se sprdali di će iz kustošije završitDudu9

    Taj mali je životinja i Bara stvarno nije lagao za njega. Je li istina da ga u Dinamu nisu htjeli ili je bilo do Bare? To ne znamo, ali znamo da se već sada ozbiljni klubovi zanimaju za njega za ozbiljne novce.
  • Jurki
    9.7k
    nadodal bi jos to da djeca u tim seoskim ligama ne dobe niti dresove od kluba, a kamoli neku novcanu naknadu.
  • badjibadara
    2k
    Iskrcalo se love za raznorazne tuete, tonnone, burtone, kurtone... toliko da bi se malom mogao placati stan do kraja zivota. I njegovim sestrama takodjer. I da je ponudjeno puno vise od ovoga, masni bi se zalio novinarima. Jedan je Olmo, ovo poslije je rupa do rupe.
  • blue heart 72
    1.5k
    Zalizanom smradu ne vjerujem da kaže da je danas nedjelja. Još jedan u nizu plaćenih članaka od meneđerske hobotnice
  • Papastrumf
    10.7k
    Ja se slažem da je 400€ top talentu premalo, posebno ako se radi o nekom tko je dosao iz Brazila zajedno s obitelji. S druge strane, je li tko od vas pametnjakovica i pomislio da ovo sto ovaj zalizanko govori nema veze s istinom prije nego sto kategoricki krecete s napadima?
  • Draž
    1.2k
    Meni se čini da je zalizani malo nervozan...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions