• Daliban
    290
    A sad jedno pitanje za razmisljanje, ako je Belinho takav talent nad talentima kako to da u ovoj situaciji vec nije skocio jedan Salzburg, Leipzig, Ajax i sl. Nema mi smisla da je ovakva situacija kod njih prosla nezapazeno.Crni86

  • Jaro
    6.1k
    Fakat ima ekipe na forumu gdje se okupljaju dinamovi navijaci/simpatizeri i vjeruju i jednu rijec zalizanom manageru iz republike srpske?
  • sebenico
    56


    Posljedice se vide samim time što dvije godine u prvu ekipu nije ušao nijedan klinac. Nakon Baturine (2022. god) niti jedan klinac iz škole se nije etablirao u prvoj momčadi.


    Kakve veze imaju poluigrači iz Slavena ili Varaždina s nekim klincem za koga struka procijeni da je generacijski talent?
  • Omake
    136


    I ja sam to čuo, pogotovo fizički. I čuo sam da dosta ljudi govori da je neki mali Grk najbolji u tom godištu,.
  • Jurki
    9.7k
    Bara bi ovo napravil sad ili za 3 godine kad bi mali trebal eventualno potpisati profi ugovor.
    Uopce se ne cudim ovom i ovakvom raspletu.
    Bolje sad nego za 3 godine kad bi vec ulozili pun kurac love u malog.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Salzburg, Leipzig, Ajax i sl.Crni86

    Pa nisu oni jedini prozivođači mladih talenata, ili sam nešto pogriješio??
  • Crni86
    1.6k
    sve to lijepo izgleda, ali to nije odgovor na moje pitanje. Mozemo stavit i snimke Halilovica pa svi znamo di je.

    Ocito ti klubovi znaju nesto sto mi ne, inace bi se vec svi trgali za njega i nebi se zalizani prijetio da ce ic u kustosiju nego u leipzig ili negdje drugdje.

    Nisu, ali zasto kad je tako dobar nema brojne ponude drugih klubova vec samo Barine kustosije?
  • IstinaZaDinamo
    1.6k

    Baturina je zadnji koji se etablirao jer se ukinula druga momcad.

    Podcjenjujes ljude bez veze, dijete od 15 godina nema sta traziti sa 30-40 tisuca godisnje.
  • don
    2.6k
    pa mi ne moramo ništa ni znati, bitno je da znaju ljudi u klubu. Mi smo nebitni.

    Ali je činjenica da će mali otici iz Dinama ako se nešto ne promjeni, a ljudi u klubu trebaju sjest s njim i vidjet šta je najbolje za naš interes a samim time i za boljitak Dinama.
  • Captain America
    15.2k
    Imamo primjer Olma koji je doso iz Barcelone u Dinamo radi razvoja, a ne radi para i zbog tog karaktera je upravo i uspio.Crni86

    Sigurno ga je tata doveo zbog 400 eura... Kolega Infinity je napisao koliko je dobivao Olmo. To je ta razina talenta koja mora biti prikladno plaćena.

    Imamo primjer Xavija Simonsa i što su sve daleko moćniji klubovi radili kako bi ga zadržali/doveli kod sebe. U isto vrijeme Dinamo se pravi pametan i daje 400 eura jednom od najvećih talenata u svijetu u svom godištu.
  • Jurki
    9.7k
    Kakve veze imaju poluigrači iz Slavena ili Varaždina s nekim klincem za koga struka procijeni da je generacijski talent?sebenico

    Dal je tebi normalno da djeca zarađuju tolke sume para?

    Ako to dijete ima fokus na nogomet i razvoj.. pare mu nece pobjeci..
    u ovom slucaju.. dal bi se okladiti da za 3 godine mali bu delal na bengi i igral na nekom selskom turniru svaki vikend.
    Meni nije normalno da djeca zarađuju tolke novce.

    Molil bi ko zna da nek napise kolko zarađuju klinci RBS-a, Ajaxa ili Benfice godisnje.. pa da se i taj mit zgasi.
  • Crni86
    1.6k
    najvećih talenata u svijetu u svom godištu.Captain America

    Koji ima jedino ponudu kustosije, ne bi bas onda rekao da je najveci talent u svijetu svoje generacije jer da je trgali bi se svi zivi za njega. Nije nas problem sta mu Bara vise ne zeli placat sve ono sta mu je obecao.
  • immerwieder
    1.3k
    mali da se rodil 13 dana ranije,
    ne bi niti bil u prvih 11 svog godišta
  • OsamŠest
    2.7k
    jedina kategorija u kojoj ove godine nismo bili prvaci,
    je kategorija u kojoj je taj mali
    immerwieder

    To je istina, međutim treba naglasiti da je isti taj Belinho odigrao samo 8 od 26 utakmica za taj uzrast. Vjerujem da bi znatno drugačiji ishod na kraju bio da je odigrao barem još toliko (bili smo 4., 7 bodova iza prvoplasirane Gorice).

    U tom godištu je briljirao mali Nempis koji na kraju ipak ostaje u Dinamu.

    Ali dolaskom Belinha, malo su se u drugi plan stavili Ivan Kolar i Tomo Mujanović. Vidjet ćemo hoće li im fizikalije biti prepreka za potpuni razvoj, ali talentom ne zaostaju previše za Belinhom.
  • Omake
    136
    Je li Belinho igrao ove godine za pionire?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions