• Yovitssa
    475
    Kako god ovo s Gnezdom završilo, bravo za našu skaut službu! Snimili su da je igračine prije nego je nastupio na velikoj pozornici. Nadam se da bude još takvih!
  • Izet Hajrović
    1.5k
    ako je to istina, možemo zaboraviti na AGČ.
  • Crni86
    1.5k
    Pisalo se da nakon ponizavajucih ponuda agč nije htio vise pregovarat s klubom oko novog ugovora. Tako da je pitanje da li ce htjet i nakon eura razgovarat s njima oko novog ugovora. Vidjet cemo
  • ShanKu
    447
    Vjerujem da igrač trenutno ne želi imat posla s transferima, ugovorima dok je još na Euru. Ali ako ga srede, bravo :clap:
  • Daliban
    272
    Ako će Bočkaj u Ludogorec, trebali bi dogovoriti s njima razmjenu za jedno od njihovih krila. Vidal je u drugom dijelu sezone ispao iz prve ekipe i to bi možda moglo biti realno. Ima još godinu dana ugovora. Ricku istječe na zimu, ali on im je redovno startao pa kontam da bi njega voljeli produžiti. Uglavnom, vidjeti tko je od tih krila slobodan i dogovoriti nešto u zamjenu za Bočkaja.
  • Tranzicijski Napad
    52


    Danas ak uhvatim vremena.

    Bit ce na twitteru jbg jer skidaju sa youtubea laligu com objavis.
  • Droljo
    6.4k
    Da li nama Belgijci plaćaju nešto za posudbu ili je baš džabe?

    Gledam da smo mi za tam nekog Japanca nekaj i platili, pa bi volio da i od ovoga nešto nakupimo.
    austrijanac
    Možda su uvjetovali zbog boškove plaće. Ak mi izađemo čisti i u malom plusu sa nekim bonusima i postotkom ja zadovoljan...
  • deda
    29.5k
    Pokazatelj koliko vas ovdje nema pojma o nogometu je upravo ova situacija s Čerinom. Igrača se prepoznaje, skautira, vabi, kupuje kad je potcijenjen, a ne kad svaka šuša zna njegove sposobnosti. I to je ključ sportskog uspjeha bilo kojeg kluba. Onaj tko zna procijeniti vrijednost koja će rasti i koja je trenutno potcijenjena taj će imati uspješan klub. Svi drugi neće. Onaj tko kupi precijenjene igrače nema pojma o nogometu i upropastit će svoj klub. Uspjeh i kvaliteta SD će definirati omjer A i B kupovina.
  • Paggini
    10.6k


    Što bi se reklo, ako taksist zna za njega, prekasno je...
  • Patak
    2.6k
    To kao da pričaš o dionicama na burzi...
  • NORTE
    9.9k
    Kako god ovo s Gnezdom završilo, bravo za našu skaut službu! Snimili su da je igračine prije nego je nastupio na velikoj pozornici.Yovitssa
    Lik je slovenski reprezentativac koji je igrao i u Rijeci, a igra u klubu u kojem je novi dinamov predsjednik legenda.
    Nema tu nikakvog posebnog skautinga niti otkrića, uostalom to je opis posla.

    Što se tiče Rukavine u Rijeci to mi je drago čut.
  • Yovitssa
    475

    Sve stoji, ali iz Rijeke ga se sjećam kao prosječnog igrača, nije mi bio nešto. A sumnjam da smo ga pikirali jer je Zeko legenda kluba.
  • Daliban
    272
    Drago mi je da Čerin ne dolazi jer je u potpunosti nepotreban i bacanje novaca. Jedino u veznom redu i na desnom beku smo solidno pokriveni, ne treba bacati puste milijune na veznjaka.
  • Daliban
    272
    o kao da pričaš o dionicama na burzi...Patak

    U pravu je, ali to je pristup prema mladim igračima. Čerin je praktički gotov igrač koji bi u Dinamu bio tek rotacija.
  • Droljo
    6.4k
    Jedino u veznom redu i na desnom beku smo solidno pokriveni, ne treba bacati puste milijune na veznjaka.Daliban

    Baš. Šta će nam box to box veznjak sa dobrim udarcem, čeličnim plućima u naj boljim godinama. Imamo miška i ademija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions