• Mr Anderson
    6k
    Filip Cuic u LokomotiviKruno

    Uvijek ih miješam. Jeli to onaj što nam je u korona sezoni dao dva gola na Maksimiru i nestao?
  • Kruno
    254
    Mislim da je taj.
  • Georg Koch
    4k
    Miješaš kruške i jabuke. Ne govorimo o lijevom beku već o situaciji gdje su 2 najisturenija igrača obrambeno neodgovorni.Captain America

    Ne mijesam ja kolega nista, ja tebe razumijem, ali ti ne zelis mene.
    Konkretno sto se tice "mijesanja" hocu reci da ta 2 na 9ki i 10ki su naprijed top, nazad ostaje upitnik i ocekivani problem. Hoce li ga nadomjestiti nekim nacinom, vidjet cemo.
    Tako sam bezveze izdvojio Perkovica na LB, u jednom dijelu ima prednost, u drugom nedostatak.

    Da zavrsim ovu diskusiju, moje misljenje kako je rekao Boss da Dzeko bi sigurno bio pojacanje i za nas, a kamo li ne za njih (kratkorocno, ali pojacanje u odnosu na postojeci kadar). Takodjer i Rakitic.
    Da li mislim da ce biti prvaci zbog mozebitnog navedenog dvojca? Ne, opet ce se sve pitati nas, hocemo li imati sezonu kao drugi dio, ili nedsj Boze jesenski dio.
    A u svakom slucaju su pojacanja za HNL.
    Toliko :)
  • CrouchTomislavgrad
    101
    Nije. Nama je dva gola dao Mario, on je u Istri.
  • Droljo
    6.5k
    naprijed top, nazad ostaje upitnik i ocekivani problem. Hoce li ga nadomjestiti nekim nacinom, vidjet cemo.Georg Koch

    Uvijek mogu zabiti gol više od suparnika...
    U biti mogu ići na gol više.
  • Droljo
    6.5k

    Jesi ti Ivan Krstanović?
  • CrouchTomislavgrad
    101
    Nisam haha. Al poznajem Popu.
  • Daliban
    323
    U obrani im također nije bajna situacija, po meni u obrani trenutno imaju tog Prpića jedino, ali on im je isto 3-4 opcija iza Uremovića i Šarlije svakako.Teofil Kateran

    Igrat će im mali Hodak sigurno. Sigur dobivati minute na veznom, a Pukštasa prodaju. Uzmi u obzir i da sa tolikim starijim igračima ima dosta prostora za rotacije ako ne pokleknu pred renomeom samih igrača ala Dalić. Za to klinaca što imaju, ima dosta prostora. Žaper im se ionako vraća tek na jesen ili kad već.

    Takva starija ekipa definitivno ne bi bila po mome guštu i ne bih nikada želio takav penzionerski Dinamo, ali smisao njihovog postojanja je uzimanje titule prvaka. Time sebi daju ozbiljniju šansu za veća europska sredstva, a istovremeno slabe Dinamo. Vjerojatno će jače gurati sa starijim igračima dok ne probiju taj plafon.
  • bbb medimurje
    3k
    Od kud ste vi svi sigurni da im dolaze i dzeko i raketa? Ak imate kakve inside info podjelite s nama ostalima
  • Str1nger Bell
    873
    Od kud ste vi svi sigurni da im dolaze i dzeko i raketa? Ak imate kakve inside info podjelite s nama ostalimabbb medimurje

    Sad kad su navukli magarad na poskupljenje godišnjih neces više čitati o Džeki i Rakitiću.
  • Nogo
    1.8k
    Naravno, neizbježno je pitanje i o nastavku karijere, odnosno mogućnosti da se Ivan priključi Hajduku. No, legendarni Vatreni, koji je u dresu reprezentacije odigrao 106 utakmica i zabio 15 golova, zasad je preskočio ovaj odgovor.

    'Znam da sve zanima, ali sada sam na odmoru i nemam zasad ništa reći na tu temu', poručio je Rakitić.
  • Benito
    620
    Meni je suludo da on uopće želi doć u Hajduk. Meni je to presmiješno
  • db-izbjeglica
    13.7k
    mogu dovesti cijeli umirovljenički dom, na kraju sezone neće preći 70% osvojenih bodova!
  • čovjekjogurt
    152
    Volio bih da dođe Rakitić čisto da ovi šta govore kako su takvi igrači i sa 36 avioni za našu ligu vide da to nije tako. Ti isti su govorili i da će Perišić ako dođe i bude na makar 40 posto biti avion za HNL pa ga je izdominirao Vinko Majstorović iz Gorice.

    Rakitić u ovom trenutku nije bolji igrač ni od Sučića ni od Mišića ni od Baturine a vjerojatno ni od Stojkovića i Kačavende ako se Stojković i Kačavenda vrate na razinu prije ozljede. Navijam svim srcem da dođe u HNL da se još jednom pokaže kako razni Perišići, Nowotnyi, Hugo Almeide ne mogu dominirati našom ligom ako su stari i izvana peaka.

    Igrači iz HNL-a su spremni. Svi oni treniraju kao mazge. Nije HNL amaterska liga gdje može doći netko sa 40 godina i dominirati na znanje. Takve će pretrčati mlađi i spremniji igrači a danas je trka sve.
  • Jurki
    9.7k
    Sad dal ce doci dole taj dvojac.. to se bu vidlo..
    ali nebi me cudilo da su takve price pustene u javnost samo da se opravda 50% povecanje godisnjih karata.
    Kad se karte rasprodaju..oni mogu mirne duse reci.. jbg nikaj od Dzeke i Rakete.. pa za 600 eura gledaju Dajakua, Dialla ili nekog starkelju iz Cercle Bruggea..
    koji bi to epski meltdown bil.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.