• Nogo
    1.7k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/jakirovic-na-pripreme-vodi-devet-talenata-evo-tko-su-oni/131581

    Rajić, Jakirović, Zebić, Mikić, Pajić, Šunta, Horvat, Miljak i Ćutuk.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Od onih koji su igrali u onoj utakmici protiv Rudeša Miljak mi se najmanje dopao, mozda je bio pod pritiskom ili nesto...
  • Daliban
    273
    Drago mi je vidjeti Horvata na popisu.
  • plavi devet
    243
    Šta je sa Cvetkom, Koščevićem, Majićem. Dali se više ne računaju pod juniore ili možda idu u neki partner klub
  • Ivdzo11
    3.4k
    Bilo je neke priče da ce Koščević, a moguće i Majić raskinuti ugovore pa mozda sa Slaven Belupom potpisati na principu kao Sakota ili Cavlina
  • Daliban
    273
    Nadam se da će Majića u novom klubu razvijati kao devetku, a ne krilo. Mislim da je Košćević greška i da može pridonijeti ako ostane u rotaciji pod uvjetom da ga se igra u tandemu sa Petkom.
  • OsamŠest
    2.7k
    Ne mogu sa stopostotnom sigurnošću tvrditi za informaciju koju imam, ali navodno je mali Koščević propuh u glavi. Nabrijani auti, prekomjerne brzine, poneki sudar.

    Možda nije 100% "unutra". Veselio sam mu se jako, bila bi šteta da je tako..
  • deda
    29.5k
    Majić i Koščević moraju još puno raditi na sebi. Jako puno.
  • Batigol
    53
    Pavica isto nema?
  • deda
    29.5k
    Ima
  • Patak
    2.6k
    Tu je netko napisao da je malom Koščeviću bio trener i da je išao ko zmaj kao klinac. I ja bi volio da bude nešto od njega ali ak je krenuo sa bijesnim autima nije dobar znak. Moraš s 18 g bit fokusiran na nogomet ak hoćeš karijeru. Neki dan Oršić veli da je Ante Budimir imao nutricionistkinju u Inkeru i da je bio fokusiran 100% na nogomet, i evo ga danas igra za reprezentaciju a ne izgleda da je bio neki top talent.
  • Vučko53
    193

    Lol pa moraju i svi ostali puno radit na sebi. Ovo je vrlo cudno i nejasno ako za Koscevica nije vec dogovorena posudba.
    Ako se pak stvarno radi o prodaji i to u neki manji HNL klub, taj mi je potez nevjerojatan
  • IstinaZaDinamo
    1.6k

    Zasto nevjerojatan? Pa to radi dosta klubova, da igraca u manji klub uz buyback opciju i/ili postotak od prodaje. Sasvim dobra opcija ako se na igraca ne racuna 100%.
  • Nino Bule
    12.1k
    Gotovo nemoguce je naci posudbu u hnl-u za juniora a da dobije korektnu minutazu, nitko vise nece razvijat tuđe igrace, ovako kad su ko cavlina i sakota ipak ugrađeni ti klubovi posao za njih ima vise smisla
  • Zombi
    2
    Mali Koščević je glavom skroz unutra ima nutricionistu od svoje 16 godine. Radi na sebi stalno. Očito ga ne vole oni koji tako pričaju o njemu jer mali ima ono nešto. Rekli bi ljudi pusti selo neka priča, a mali neka samo dalje nastavi tako raditi. Želim mu od srca da uspije jer je dobar dečko i ima glavu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.