• Captain America
    17.7k
    a ovdje ce netko mozda manje talentiran, al 100% u klubu dobiti svoje mjesto i od koga ce sutra Dinamo imati koristi (igrace i/ili financijske)Jaro

    O Belinhu se govori kao da je talent razine Olma, Baturine i Gvardiola. To se ne može zamijeniti drugim talentiranim klincem iz škole jer se radi o generacijskom talentu.

    Mi i danas živimo od transfera Gvardiola i Olma,a o igračkoj kvaliteti i onome što su nam donijeli je suvišno govoriti.

    Gubitak Belinha bi smatrao prvim velikim kiksom sportskog sektora. Dečko tu mora ostati i zbog svojih igračkih kvaliteta i zbog budućnosti kluba i zbog slanja poruke konkurenciji da su se stvari u omladinskom pogonu posložile.
  • Jaro
    7.4k
    Mislim da je problem što ne možemo bez BareDudu9

    Ako je ovako, gasi klub i dovidjenja...
  • DiddyGuela
    2k


    Gvardiol nije Barin...

    A i ovako citajuci tvoj post netko bi mogao shvatit kao da su ti decki prosli kroz neku Barinu nogometnu akademiju a ne Dinamovu.

    Ti decki su postigli to sto jesu zbog Dinama i trenera u akademiji a ne zbog svojih agenata.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Naravno klub može bez Bare. Samo treba ga tretirati kao i svakog drugog menadžera. Ako klub može imati koristi od nekog njegovog igrača, nisam protiv suradnje.
  • Jaro
    7.4k
    to da... ali po uvjetima koji odgovaraju klubu a ne Mamicima, Barama i slicnima...
  • rioda
    4.8k
    Mislim da su općenito klubovi jako slabo zaštićeni u razvoju mladih igrača. Klub ne može potpisati ništa osim stipendijskog ugovora, a lihvari poput Bare ih mogu vezati za sebe puno jače nego klub, što nema nikakvog smisla.

    Inače, ovo ljeto u Dinamo dolazi jedan veliki talent iz jednog HNL kluba, uskoro će napuniti 13 godina, igrao je za Dinamo već dosta po turnirima. Osobno znam obitelj i nedavno sam saznao da već godinu dana imaju ugovor s Barom...
  • Paggini
    21.1k
    S Barom htjeli ne htjeli, moramo surađivati, ali pod normalnim uvjetima.

    Kao što je gore napomenuto, Bara ima koristi od Dinama itekako, jer uvaljuje svoje igrače u najbolju školu i akademiju na ovim prostorima, koja će sigurno razvijati i njegovati talent koji će on poslije prodavati.
  • Captain America
    17.7k
    Gvardiol nije Barin...DiddyGuela

    Nije. Naveo sam ga kao primjer generacijskog talenta poput Belinha. Doduše, kolega insajder je tu napisao da je sudjelovao u transferu u Leipzig.

    A i ovako citajuci tvoj post netko bi mogao shvatit kao da su ti decki prosli kroz neku Barinu nogometnu akademiju a ne Dinamovu.

    Ti decki su postigli to sto jesu zbog Dinama i trenera u akademiji a ne zbog svojih agenata.
    DiddyGuela

    Nisu prošli Barinu akademiju, ali taj Bara je najjači manager u Hrvatskoj što god mi mislili o njemu. Očito su roditelji djece zadovoljni s njim i morat ćemo surađivati s njegovom agencijom ako mislimo vratiti školu na stare razine.
  • Dudu9
    816
    zašto bi gasili, pa vodstvo kluba treba znati kako sa njim dogovarati uvjete njegovih igrača
  • Dudu 9
    286
    Bara je govno ali nije glup da malog vodi tamo.
    I u njegovom interesu je da mali bude tu jer nudimo puno više za razvoj igrača od tovara.
  • DiddyGuela
    2k


    Kvaliteta nogometne skole ovisi s kojim agentima radimo? Moras shvatit da klub brusi njihov proizvod a ne obratno. Ne dovode oni klubu finalni proizvod. Oni dovedu klinca u kojeg klub ulaze vrijeme i novac da bi ili ne kasnije taj igrac to isplatio igrama i transferom

    Bara je trenutno najjaci jer je bio blizak bivsim strukturama kluba. Sluzio je kao njihov protocni bojler. Klub je godinama placao menađerske provizije i do 10M € godisnje, to je sada hvala bogu proslost.

    Nikad vise se nece raditi transferi od 20+ milja € a da klubu ovisi svako ljeto hoce li ili ne dobiti kredit da bi se moglo krenuti u prijelazni rok. Jer je novac iz kluba ispario preko posrednika,agenata i sl.

    Poslusaj Simicevo gostovanje u podcastu Krune Simona. Covjek se nije mogao nacudit da klub nema prebijene kinte a svake godine se rade mega transferi. To je tako kad ti agent i posrednici drmaju klubom.
  • miro
    4.4k
    Bara će iskorištavat Dinamo koliko god bude mogao, odnosno koliko god mu to Dinamo misli tolerirat. Možda će ubuduće i roditelji razmislit o odlasku Bari, ako to znači zatvorena vrata Dinama. Nadam se da će ljudi iz kluba pokazat jednom tipičnom balkanskom preprodavaču da je klub daleko iznad njega.
  • DiddyGuela
    2k


    Pa upravo tako.

    I roditelji ce razimislit kad im umjesto Dinama klinci budu isli u Kustosiju.
    Bara je tu zbog Dinama a ne obratno.
  • Dudu9
    816
    Pa pisalo se tu da Knežija drži 70% klinaca lokomotive i Dinama, zar vi mislite da će neko njih odjebat? pa bi imali slučaj ko Boto u Osijeku
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Ne znam da li su roditelji tog dječaka u Zagrebu i koliko su upoznati sa situacijom, ako ovaj cigan manipulira protiv dječakove volje pod hitno ga odjebat. Dečko je stajao pod maksimirskim tribinama i skupljao lopte. Iz prve ruke pratio situaciju na terenu a pogotovo iza na tribinama. Koliko je sad on u glavi samostalno razvijen da može sam donijeti neke zaključke je upitno ali ukoliko ima imalo pameti mogao se uvjeriti šta može očekivati u budućnosti čim kroči na maksimirski travnjak. Koja vojska je iza njega. Otići u klub koji je već ohoh godina gubitnik i koji će vjerojatno ostati vječni gubitnik je suluda odluka. Kako god bilo mi smo na dobitku. Ode li mali tamo znamo da neće uspjet iskoristiti puni potencijal i riješili smo se uljeza a ukoliko ostane opet nam dobro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.