• Nogo
    1.7k
    Bulat posudba s mogućnošću kupnje, a Boško besplatno uz postotak idućeg transfera.
  • nemapredaje
    2.3k


    Jebote ako dobijemo 3-4 miliona u paketu već to će biti bolje nego cijeli prošlogodišnji prijelazni rok
  • austrijanac
    3k
    Uzmi još nekog Leko, ja plaćam dostavu.
  • SAS1987
    14k
    Čime će ih platiti, ako nemaju za plaće?Dudu 9

    Nek nam pošalju donji nivo tribina :lol:
  • OsamŠest
    2.7k
    Ivan Leko - uno di noi
  • Orc123
    6k
    Ovo mi bezveze za Bulata da smo spali na to da ga dajemo na posudbu s mogucnoscu otkupa. Ovo za Boska nek ga nose! U trenutku kad smo ga potpisali bio sam jedan od rijetkih koji nije bio zadovoljan transferom, od same visine transfera, do toga koji kvalitet dobivamo za to, do toga da je imao problema sa ozljedama. Opet ispalo na moje.....sad treba zapaliti na kamenitim vratima svijecu da ga netko uzme besplatno pa da si rasteretimo 1mil eura bruto trosak na njegovu placu.
  • Dudu 9
    228
    Rađe bi da smo za Bulata odmah uzeli novac, da možemo uložiti u pojačanja, npr Čerina.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Ima kaj zanimljivo na Copa Americi? Mislim neki igrač za Dinamo..Patak

    Jeyland Mitchell, stoper iz Costa Rice, 19 godina, desna noga, jak, prodoran.

    Ali mislim da će do kraja turnira postat mainstream i da će ići vrtoglave cifre, ako već i nije kasno
  • sanjinlego
    2.5k
    Znao je Miške ranije pustiti priču i da ga Fener želi ..
  • criticus
    1.6k
    Neznam jel Marić bio odgovoran za ljetnji prijelazni rok, al ako je ovo mu je treći ujedno i najvažniji do sad.
    Izgubili smo 3 reprezentativca koja nimalo nije lako nadoknadit. Na golmanu se napokon stabiliziralo, u obrani bernauer rotacijski igrač, ogiwara nešto između tog i prvotimca (valjda), RPG pojačanje. Veza 0 bodova (Sučić je naš igrač, Ademi se svim silama htio vratit). Krila Kaneko, hoxha rotacijski igrači, vidović trenutno između rotacijskog i prvotimca. Brodić rotacijski igrač. Vjerojatno sam nekog zaboravio. Moje ocjene su za ekipu koja napada ligu prvaka. Po svemu ispodprosječan prijelazni rok, al s obzirom na turbulentno razdoblje dao bi mu prolaznu ocjenu.

    Za ovaj prijelazni rok mu nedam kredita. Imaš osiguran playoff, donekle rasterećene financije, stabilnost u klubu, naslijeđen brend. Il nek se pokaže il za mene ima prst dolje. Apsolutno me ne zanima kako se zove igrač kojeg dovodi ili otkud ga dovodi. Ocjena je jel igrač pojačanje il ne.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Najebali smo ako su nam milanovic,cavlina, soticek ,raul ,Pjaca tih 6 pojacanja ,odnosno 5 od 6. Zadnjeg ne moraju ni dovoditi. A nemamo vidovica i Kaneka. Pa mi smo 50 posto losiji nego lani ,a imamo sansu za ligu prvaka. A ako ima istine za misica ,bulata ,sutala . A zamjene nam u rangu farskih otoka onda ode sve lagano u onu stvar. Nadao sam se da imena ne izlaze i da su sve ovo fore i zajebancije. Al bogami...
  • scooniepenn
    2.3k

    Drugim riječima nećemo dobiti niti Eura?
  • San Lorenzo
    12.7k
    Kupiš Bulata i Šutala, Špikić ide gratis.
  • IstokKa96
    611
    Dinamo je prezivio prijelazni rok u kojem su pojacanja bili Leutar, Čutura, S. Sesar, Bradvić, borili smo se za Pavu Crnca iz SB-a, valjda cemo prezivjeti i ovaj.

    Sretno nam svima, ponajvise Zonasima.
  • Droljo
    6.4k
    Znao je Miške ranije pustiti priču i da ga Fener želi ..sanjinlego

    Ionak je rekao da bude u dinamu dok god ga mamići trebaju jer su mu puno pomogli u životu dok je bil bolestan i nitko ga nije htio.
    Inače, nemam niš protiv dečka i u top 3 nam je najboljih igrača od kad je tu.
    borili smo se za Pavu CrncaIstokKa96

    Opet crnac, opet iz belupa i opet nije tamnoputi... Mi imamo teških problema već dugo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions