• dmil
    155
    mislim da im je to trening oprema, ne pravi dres, al u svakom slucaju previse mi vuku na Slaven Belupo
  • Crusades1986
    10.2k
    To su im trening majice
  • Crni86
    1.5k
    Na jednoj ig stranici spominju se novi dresovi od castorea, ukratko: prvi dres su navodno mogli bolji ton plave uzet, oko drugog ce se lomiti koplja a treca garnitura je najbolja od svih.
  • Paggini
    10.4k
    prvi dres su navodno mogli bolji ton plave uzet, oko drugog ce se lomiti koplja a treca garnitura je najbolja od svih.Crni86

    Drugi bijeli, treci crni, pretpostavljam
  • Olmic
    3.1k
    Derbi Hajduk Dinamo , oni u plavom mi u bijelom i povedemo pjesmu ajmo plavi ooo ajmo plavi i ajmo bijeli ale ajmo bijeli ale i nikom nis ne bu jasno
  • Blueshadow86
    1.2k
    Kad je uopće predstavljanje novih dresova? Zna li se neki točan datum?
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Ako je drugi bijeli, ja stvarno ne razumijem zasto bi se lomila koplja, mada dosta ljudi prati povrsno pa im je bijela boja dresa problem, isto kao sto je problem sto ce nam dres raditi neki tamo Castore a ne big brand kao adidas ili nike.
  • Paggini
    10.4k
    mada dosta ljudi prati povrsno pa im je bijela boja dresa problemIstinaZaDinamo

    Pa upravo si sam sebi odgovorio na pitanje hahaha

    Kad bi ovakav rezervni imali, samo sa svim plavom crtama, orgazmirao bih

    france-2024-away-kit%20%281%29.jpg

    I onda, za prvi takav isti samo obrnuto - plavi sa bijelim crtama i bijelim.ovratnikom ala 2019/2020.... Uh uh uh
  • IstinaZaDinamo
    1.6k

    Ma jednostavno odbijam vjerovati da je takvih ljudi toliko puno pa da se njihov glas cuje, makar to bilo online ili gdje vec.
  • Paggini
    10.4k
    Ma jednostavno odbijam vjerovati da je takvih ljudi toliko puno pa da se njihov glas cuje, makar to bilo online ili gdje vec.IstinaZaDinamo

    A jednostavno se radi o neznanju i neosvjestenosti, asociraju bijelo s tovarima, dok je Dinamu najprirodnija rezervna boja bijela, gledajuci povijest, kao i boje Zagreba grada.

    Pisalo se ovdje prije nekog vremena bas o bijelim garniturama, ne bi bilo zgorega da se ubaci i koji post na IG o povijesti bijele boje i poveznice sa Zagrebom, cisto da se bar dio malo osvjesti
  • Droljo
    6.4k
    povijesti bijele boje i poveznice sa Zagrebom,Paggini

    Misliš na beli zagreb grad? Pak bum ga videl :starstruck:
  • xavier
    11.4k
    Stvarno ne vidim zašto bi se lomila koplja oko bijelog drugog dresa. To da je prvi bijeli :sweat: :rofl:

    oni u plavom mi u bijelomOlmic

    Ono nije dres Hajduka.
  • Olmic
    3.1k
    drugi ce im bit plavi moguce
  • xavier
    11.4k


    Hajduk ima uvijek istu boju drugog dresa, a ta nije plava. Znači plavi može biti eventualno treći, ali nema šanse da Hajduk predstavi plavi dres. Ono im je trening dres.
  • Bosskovitz
    8.4k
    Hahaha pa ovaj rozi je odabran preko socios appa, sta ne? Nisu se ni nasi proslavili bas hahahPaggini

    Zato i velim... A pazi nije i da je rasprodan pa da možeš reć, a gle htjeli navijači pa ga pokupovali... Samo izabrali boju lososa iz trećeg maksimirskog jezera i dobro naživcirali ostatak tribine :lol:mali M

    Jeste sigurni? Mislim da nije, preko sociosa je izabran prošli gostujući, bijeli. Ali i to je dosta nedefinirano jer se birala samo temeljna boja dresa, mislim da nitko kad je glasao za bijeli nije pretpostavio da će biti bijeli s mnoštvom plavih strelica po sebi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.