• Laugreano
    1.8k
    Ma Soticek 1.5m max, plus neki postotak eventualno. Sve vise od toga nema smisla
  • plavi devet
    243
    neki novinar tamo iz Južne Amerike napisao da smo zainteresirani za njega. Ogradio sam se odmah da ne znam koliko je pouzdan izvor, jer na Twitteru se svašta piše, ali eto kad već spominju objavio sam
  • Crusades1986
    10.3k
    nešto treće.deda

    Isto počinje na po? :cool:
  • Malimis
    6
    Pozdrav ljudi! Pratim vas već dugo pa eto odlučio se malo aktivirat. Nadam se da bu Pjaca direkt sa aerodroma danas u klub!
  • Olmic
    3.2k
    mozda nisi pa sorry na upadu ali ima jedan forumas kaj je napravio 100 nickova jucer se oprostio od nas, nadam se da ti nisi opet on :)
  • Daliban
    322
    Ako dovedemo Šotičeka on mora biti starter u Europi. U HNL-u neka igra najbolji, ali u Europi bi Šotičekove tranzicijske kvalitete najviše došle do izražaja i to nam je najbolji način da ga u budućnosti prodamo i nešto zaradimo na njemu. Koliko je njegova realizacija stvarno dobra je upitno jer smo vidjeli tek jednu sezonu u HNL-u, ali nadamo se da mu realizacija neće pasti.
  • Daliban
    322
    Ako se ne može dovesti ozbiljno desno krilo od 25, 26 godina s okej CVem za 3 milijuna (što sumnjam), nek se jave Mišku i ponude 2.5, 3 milijuna+Jankovićevih bonus i uzmu Pašalića. Dobili bi reprezentativca koji je već radio s trenerom i koji je solidno uigran s Brunom i Batijem.Captain America

    Identično mišljenje. Najbolje desno krilo lige, još uvijek relativno mlad i može napredovati. Solidno brz, dobar dribling, ima udarac i potez. Sumnjam da će ispasti iz reprezentacije jer drugih opcija na desnom krilu ionako nemamo, dakle i tu ima prostora za rast cijene. Najsigurnija opcija za desno krilo bez ikakve dvojbe.

    Netko je ranije napisao da za 3-4 milijuna trebamo imati gotovog igrača koji odmah uskače u prvu ekipu i načelno se slažem. Marco bi bio taj igrač.

    Mislim da postoje situacije u kojima se takav novac može dati i za nedokazanog talenta koji nije nužno spreman odmah uskočiti, ali to onda mora biti talent koji po određenim karakteristikama baš odskače iako je daleko od iole gotovog proizvoda. To su klinci koji bi možda mogli odmah, a možda su još i presirovi, prezeleni, i to jednostavno ne možeš procijeniti unaprijed. Meni tu spada onaj Rivera kojeg sam nedavno podijelio. Šotiček jednostavno nije takav talent i sve preko 1,5 milijuna za njega je objektivno previše.
  • Orc123
    6.1k
    I ovo s Cerinom se moralo odraditi prije Eura. Ako se zelio bas taj igrac, ako smo se odlucili za njega, ako ga Jakir toliko htio onda se ne ciganis nego das neku postenu ponudu koja bi mogla zadovoljiti taj klub, a ne ponudis daleko manje nego sto je uopce realno da bi ga se pustilo. Cerin je nama od jucer postao financijski nedohvatljiv, jasno ko dan. Nadam se da se varam ali sada onih 4mil eura se sigurno nece spustati vec samo moze rasti sto je nama nedohvatljivo. Zajec je tamo legenda i moglo se to bolje iskomunicirati i rijesiti za kakvih 3mil eura plus bonusi i postotak ali prije Eura. Jako lose odigrano s nase strane....

    Cerin je top igrac i pokazao je to sada na euru. To je igrac koji bi bio vjerojatno uz ovakvog Broza starter i u nasoj repki. U paru s Misicem bi bio top ili Sucicem. To je tzv. Gotov igrac i mi takvog igraca tesko da možemo na trzistu naci za cca 3mil eura i da ima do 25g....
  • Jos-Optimus
    873
    Ne razumijem te, ti polaziš od zaključka da su Panathinaikosu rade budale i da ne znaju sve ovo? Oni bi ga nama prije Eura prodali jedino za neku bijesnu lovu, pa nisu to lapani i o njima ovisi prodaja, ne o nama.
  • Daliban
    322
    Jedini igrač, od ovih s kojima smo bili povezani, po kojeg se trebalo jače i punom parom je Dahl. Osobno mi je drago ako smo propustili Čerina, radije bih da taj novac daju za Pašalića.
  • Orc123
    6.1k
    igrac i menadzer ti rade javno pritisak na klub, cifra koja se trazi nije previsoka a sigurno se uvijek moze i nesto spustiti. Nije da bi mi bili jedini koji bi zavrsili neki transfer prije eura. Igrac zeli otici, zeli u Dinamu ili samo kod nas vrijedi ono moramo ga pustiti jer je zaduzio klub ili nezadovoljnog igraca ne treba imat u klubu pa ga mi pustimo ispod cijene!?

    Vidjet cemo kako ce se s Cerinom odigrati ali kako ga vise gledas sve mi vise zao ako takav igrac ne zavrsi kod nas.
    Stvarno igracina i gotov igrac.
    Istina, mozda je situacija u stvarnosti nesto drugacija bila ali stvarno postoji zal ako ga ne uspijemo dovest a zelio je kod nas i radio cak i pritisak na klub.
  • Jos-Optimus
    873
    a to svakako, izvrstan je
  • Nogo
    1.8k
    Ako sam dobro razumio nama dolazi Šotiček za dosta manji iznos i buduću prodaju, a mi njima na posudbu Milanovića (500-800k + 20%).
    Imalo bi smisla.
  • Danko
    771

    Pa kaj se nije pisalo da su tražili 4 a mi nudili 2 milje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions