• Zagi
    5.9k
    Mogu, stoji.
    Ali da im se otvorilo...
  • Dudu9
    604
    Sramota izgubit od Španjolske? neriješeno sa Italijom? Sa Albanijom tom potom, dok naše smatraš sramota a uzdižeš u nebesa Slo 3 neriješeno u slabijoj grupi baš realno gledanje stanja
  • Paggini
    11.1k


    Ajmo sad na stranu stavit sve ove druge stvari, samo mi reci odgovor na jedno pitanje - jesi ti zadovoljan sa 2 boda koja smo ostvarili?

    Ne trebaju nam objasnjenja, samo nam reci da ili ne. Jer ides okolo po temama vec tjedan dana i napadas ljude sto nisu sretni s nasim utakmicama.

    Ti si sretan? Ti si poslije ovakve nase tri utakmics zadovoljan prikazanim?
  • DrawTube
    3.6k
    sramota je spušiti bodove protiv Albanije i igrati top 5 najgorih nogometa na prvenstvu. Doslovno HaramBall.
  • Kruno
    254
    Ako nista drago mi je da Srbi ispadaju s nama.
  • Dudu9
    604
    normalno da sam ko i svi nadao se najboljem i prolasku skupine, ali da sad kad hladne glave gledaš i nastaviti pljuvati naše, a uzdizati druge baš nema smisla, ali eto nekima je užitak pa nek nastave
  • Jaro
    6.2k
    Keku na krilima ima igrace nedovoljno dobre za Dinamo i Hajduk. Dalicu su nositelji i najbolji igraci Dinama i Hajduka bili alibi...
  • San Lorenzo
    12.8k

    Slovenci imaju 3 boda, mi imamo 2, Slovenci su prošli grupu, mi nismo, Slovencima u prvih 11 igraju igrači Celja i Olimpije, ali su uklopljeni u sustav i funkcioniraju, naš se Zlatko više puta posrao po hnlu i izgleda mi da bi radije da ga koprivama mlate nego da stavi nekog iz domaće lige.
  • Dudu9
    604
    Slo u 3 utakmice zabila 2 gola i to stoperi, i primili samo 2, dok nama beton obrana primi 6 komada
  • Aggro
    608
    Kaj trener znači ha?
    Kek nosi makar 30 posto svoje repke, ovaj naš niti 3.
  • Navijač Dinama
    7.9k
    Ljudi nisu u 3 utakmice 2 čiste šanse stvorili.Crusades1986
    Southgate je usudim se reći baš prevara, po svemu.

    Razumijem nisi mogao pozvat sve jer mozes "samo" 26 igrača, ali... pozoveš jednog lijevog beka(Shawa), svejedno ti igra desni(Trippier), pozoveš Deana Hendersona ali ne i Popea, svejedno ti brani Pickford.. uz Son, Maddison uvjerljivo najbitniji igrač i kotač Tottenhema, ne pozoveš ga, Cole Palmer u PL timu sezone, tek 20 minuta na EURU, zabio preko 20 golova i imao preko 10 asistencija u najjačoj ligi, da nije Bellingham napravio transfer u Real, vjerovatno bi bio najbolji transfer za ovu sezonu sa obzirom na omjer uloženo-dobiveno.

    onda ti nasuprot dobijaju minute Bowen i Eze(iako je Eze imo dobru sezonu u Palaceu i ide u Bayern), umjesti da ti Palmer igra iza Kanea, a Bellingham na zadnjem veznom sa Riceom, guraš Trenta na CDM i to u paru, ne u 433 formaciji ko u Liverpoolu sto igra, i onda kao alternativu umjesto polentnog Mainooa, ti pozoves i ulazi ti u igru prevàra Callagher.

    Kakav nogomet igraju englezi zaslužuju zlatnu medalju, al u natjecanju za najružniji i najgori nogomet na prvenstvu, sa obzirom na kvalitet, (pre)cijenu i imena u rosteru, jedino tko im dobro parira u tome sa obzirom na imena i roster su Francuzi, koji da nemaju Mbappea mislim da tek onda ne bi mogli meda(kao protiv Nizozemske koja isto nije bauk).

    Od igrača koji nisu pozvani kod Southgatea složis ako ne nužno konkuretnu ekipu za biti favorit na EURU, onda sigurno za top 8 ovako iz glave
    :
    (Pope, Quansah, Reece James, Mings,Ben White, Max Arrons, Colwill, Chilwell, Maguire kakav god da je, ove sezone je oke, Kalvin Phillios, pa Maddison, Sancho, Rashford, Sterling, Grealish, Curtis Jones, Madueke)
  • Dinamosaur
    1.1k
    da mi je vidjeti opet nase tako ustimane

    a da ne spominjemo kako igra Austrija, jbte ko da je jucer bilo kad ih je Cico skolovao.
    Danas je to drugi svijet - brzina, tranzicija, postava, jel smo mi zaostali negdje?!?
  • Patak
    2.6k
    Kek je majstor svoga zanata. Drago mi je za Slovence, a nadam se da će bahate Engleze netko brzo poslati doma, negledljivi su.
  • ksapi
    2.3k


    Da, ogromna razlika su 2 ili 3 boda.. 0.67 po utakmici i 1.00 po utakmici, ako ti je matematika imalo poznata, je velika razlika. A o gol razlici necu ni pricati.
  • Laugreano
    1.8k
    haha nemogu vjerovat da netko trazi takve izgovore.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.