• Keyser Soze
    8.7k
    Kako bi nam se otvorio ždrijeb da smo prošli...
  • Tongo Doumbia
    3k
    Ovo što je Slovenija napravila je uspjeh. To je realnost, fakt, činjenica, a povrh svega, za mene je to i čar nogometa.

    Mi nismo prošli grupu. To je realno neuspjeh. Neću reći debakl, jer imamo dva remija iz tri utakmice. Ali je neuspjeh.

    Imao si Albaniju, morao ju pobijediti, za barem treće, vjerojatno i drugo mjesto. Dalje, trebao ti je bod iz utakmica s Italijom i Španjolskom. One nominalno i realno jesu kvalitetnije reprezentacije od nas, ali mi smo majstori turnirskog sistema i bod iz dvije utakmice za nas ne bi trebao predstavljati problem.

    Tako da, sada moralizirati o tome kako je licemjerno čestitati i diviti se prolasku Slovenije u ništa lakšoj grupi od naše je potpuno promašeno.

    Čestitke ljudima na sjajnom ostvarenju i sretno u osmini finala!
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Frende Hrvatska vrijedi 190 milijuna eura više od Slovenije.Keyser Soze

    Koliko italija vrijedi više od hrvatske?
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Ma jebi ga ,sad nisu karte se poklopile nama , i to je to. Tesko je prihvatit,jer ispadamo rano. Navikli su nas na uspjeh i samim tim razmazili. Nismo imali srece u kljucnim trenutcima. To su cinjenice. Izgubili 4 Boda u zadnjih minuti. Rijetko se takav maler poklopi. Idemo dalje ,nema druge. Uspjeh je biti na europskom i svjetskom . Meni je kolika tolika utjeha sto su ovi moji Danci izbacili srbe
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Trenutno na istoj strani ždrijeba: Španjolska, Njemačka, Francuska i Portugal + potencijalno Nizozemska

    Edit: i Belgija ako bude druga
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Ne da sloveniji treba čestitati, treba im se diviti, ovo je velicanstveno. Malo manje čudo od islanda 2016. godine.

    Strašan uspjeh!
  • Viola
    422

    Hvala!
    Evo i (nadam se da vaš) Čerin MOTM
  • ksapi
    2.3k


    A 2 i 3 boda su isto?
  • Crusades1986
    10.3k
    Ova Engleska je teški odron od ekipe. Ljudi nisu u 3 utakmice 2 čiste šanse stvorili. Nisu ni Francuzi nešto puno bolji, ali su fizički moćniji od Engleza pa su zbog toga za nijansu jači od njih.

    Za sad prvi favorit Španjolska pa Njemačka i Portugal.
  • Jaro
    6.1k
    s tim da Francuzi tak igraju vec ohoho... Ali lijevi dio kostura je na papiru bolestan...
  • Blueshadow86
    1.3k
    Sutra će biti veselo u grupi E. Rumunjska, Belgija, Slovačka i Ukrajina - svi po 3 boda imaju. :grimace:
  • Zagi
    5.8k
    Iss kako se posložilo Engleskoj.
    Izbjegli baš sve ozbiljne reprezentacije do finala....
  • Dudu9
    596
    očito je ogromna razlika nama je katastrofa 2 a 3 su veličanstveni jer su to Slo
  • rioda
    3.5k
    Za sad prvi favorit Španjolska pa Njemačka i Portugal.Crusades1986

    Španjolska po meni daleko najveći favorit, dosta iza njih Njemačka, a onda daleko iza njih Portugal, Francuska i ostali...
  • dZg1986
    409
    Englezi mogu popušit od svake ozbiljnije reprezentacije, što su i Austrija i Švicarska
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.