• Droljo
    6.2k
    Imamo Roga i StojkovićaDaliban

    To bumo još vidjeli koliko oni mogu bez ozljeda...
  • Mr Anderson
    5.9k
    Mislim da je Branko Pavić već sada bolji od bilo kojeg zadnjeg veznog kojeg mi možemo priuštiti. Ako ostane u kadru i dobije redovne minute, do zime će biti u potpunosti adaptiran. Samim time što je Pavić spreman, mislim da nema potrebe za dovođenjem zadnjeg veznog pored Mišića i Pavića.Daliban

    Apsolutno, treba mu davati prilike i forsirati kad god se pruži prilika, a ne ga vucarati po posudbama s pričom kako je još zelen. Ista stvar vrijedi i za Vrbančića. Iskrcat ćemo po nekakvih 4-5 milja za Čerine i slične igrače koji neće donjeti prevagu u Europi, a imamo u svom dvorištu potencijale u mladim igračima, plus Rog i Stojković.
  • Daliban
    157
    To bumo još vidjeli koliko oni mogu bez ozljeda...Droljo

    Mislim da imamo taman dovoljno. Ako nas zadese ozljede, šta je tu je i snaći ćemo se nekako. Brojčano (i kvalitativno) smo dobro pokriveni i radije bih da novac investiramo tamo gdje nemamo nikakvih zadovoljavajućih opcija.
  • mbzg
    18

    Slično i ja razmišljam, do sada smo imali puno previše kvantitete. Pojačati se na stoperu, krilima bi bio prioritet. A zamjene za Halilovića i eventualni odlazak Bulata moraju biti Vrbančić, Pavić. Imamo bezbroj primjera u puno jačim klubovima da klinci i sa 16,17 godina dobivaju prve seniorske minute. Ne razumijem ni zašto bi trebalo tražiti novog lijevog beka kad imamo ogiwaru, a poziciju može pokriti Perković te Gabriel. Napucavati se s ogromnim brojem igrača nema smisla, ali 3 kvalitetna pojačanja za prvih 11 i mi smo već druga razina. Ozljeda i kartona će biti ali treba više vjerovati našim klincima, ne ih odmah 5 gurnuti u prvi sastav ali 1-2 mogu uvijek igrati.
  • Eduardo
    18.1k
    Ista stvar vrijedi i za VrbančićaMr Anderson

    U jednom od podcasta Jakirović je rekao da će Vrbančić biti ravnopravan član prve momčadi ove sezone.

    39:50
  • Daliban
    157
    Mislim da prodajemo Perkovića pa računam s tim u vidu, a za Ogiwaru još nemam formirano mišljenje. Jednostavno nije dovoljno odigrao. Volio bih imati Ogija i pojačanje lijevo.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    @Daliban

    Rog i Stojkovic nisu ista pozicija, plus se vracaju nakon stanke, jedan nakon prve teske a drugi nakon trece teske ozljede. Ostati samo na njima i Pavicu je nebuloza.

    Kazes ako se dogode ozljede, snaci cemo se nekako. Kako mislis? Ubacivanjem juniora, guranjem igraca na pogresne pozicije ili mozda dovodjenjem bilo koga i zadnji tren?
  • mbzg
    18

    To se za Perkovića sve nešto sramežljivo piše. A koliko ta prodaja ima smisla, ne znam. Plaćen dosta, mladi reprezetativac, obzirom na okolnosti u prošloj sezoni, dosta pokazao i sad ga prodavat? jedino ak cifra nije barem 6.0-7.0 mil eur.
  • Daliban
    157

    Imamo Mišića, Pavića, Sučića, Roga, Ademija, Baturinu, Stojkovića i Vrbančića. To je sasvim dovoljno za tri pozicije u veznom redu, a može ih se kombinirati na razne načine.
  • Jurki
    9.6k
    Imamo 20 igraca plus 2 golmana u rosteru na koje mozemo racunati.
    Ako ne racunam u tu brojku Perica i Šutala koji su precesto van stroja onda 18.
    Za bitku na 3 kolosjeka je to premalo.
    Treba nam 25 igraca u polju minimum.
    Ok, ako Pavic i Vrba budu clanovi prve momcadi onda nam svakako fale jos trojica minimum.
  • GaijiZG
    826
    Ma još ćemo mi vratit Kaneka :)
  • austrijanac
    2.9k
    Mišića, Pavića, Sučića, Roga, Ademija, Baturinu, Stojkovića i VrbančićaDaliban

    Od tebe barem nisam očekivao da ćeš računati na barem njih trojicu, prvi Ademi.

    Spustili smo standarde očigledno.
  • Laugreano
    1.7k
    Kaneko ima ugovor do 30.7 tako da je tu jos svasta moguce.
    A u ugovor u svom klubu ima do 30.1 2025. pa zato nasi ne zele davati milion.
  • Jurki
    9.6k
    ak bumo doveli, a morali bi dovesti krilo koje je upgrade u odnosu na Špikica..
    onda nam Kaneko ne treba jer kaj ce nam dva rotacijska desna krila?
  • IstinaZaDinamo
    1.6k

    Jos cemo ga besplatno uzeti da dodje na zimu :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions