• Mr Anderson
    5.9k
    Ipak, nadam se da je sve spremno i da 01.07. bude predstavljanje 5 igračaYovitssa

    Ne bude sigurno, ne znam zašto se uopće opterećujete nekim datumima.
  • Yovitssa
    456

    Pa zato kaj bi bilo idealno da na prozivki imamo barem polovično "čistu sliku" momčadi. Barem kaj se dolazaka tiče...
    Ajde, prijašnjih godina se čekalo igrače kojima smo bili treća opcija pa su dolazili na kraju transfer roka, ove godine imamo kaj ponuditi takvim igračima jer igramo ziher najmanje skupine Europa lige.
    Kažem samo da mi je malo bezveze kaj nemamo ni jedan potpis još (znam da je Euro u tijeku, ali tako je svim klubovima). A 6 igrača potpisujemo po navodima sportskog sektora.
  • Mr Anderson
    5.9k
    A 6 igrača potpisujemo po navodima sportskog sektora.Yovitssa

    Da, ali nitko nije rekao da će biti prije početka priprema i nije baš realno da budu.
  • Jos-Optimus
    793
    nije ovo igrica...ako želimo vrhunske igrače onda realno ovisimo o tome koje će igrače potpisati/kupiti veći klubovi od nas (a to će biti nakon EURA) i mi onda uletavamo onima koji su izvisili, a privlači ih ambicija igranja u Europi
  • rioda
    3.4k
    Pa nije Dinamo odgodio odluku o transferu nego PAO, tako da ti kritika ne stoji...
  • Mali Zeus
    10.5k
    Jesmo li kupili koga?
  • blubach
    18
    Po mom mišljenju, istina je tu negdje između.
    S jedne strane se slažem s tobom, za neke igrače jednostavno treba čekati ako izvise od klubova jačeg ranga od nas, ili komplikacije, ili im ne garantiraju dovoljno minuta, Europu i slično.
    S druge strane, velik broj ozbiljnih klubova počinje raditi na igračima već u 3. i 4. mjesecu, zakapare ih do 5. i kad prijelazni rok počne, već bude predstavljanje.
    Meni je jasno da Dinamo na ovaj drugi način ne može privuć baš vrhunske igrače jer nemamo baš takvu platežnu moć + nikad nismo 100% sigurni za europsko natjecanje koje ćemo (i ako) igrati, ali da sam očekivao 1-2 igrača do priprema, jesam...
    Naravno, nema mjesta panici, stvarno mislim da Marić zna kaj radi + igrači s kojima smo povezivani su 100 puta bolji od prethodnih sezona tako da očekujem uzbudljiv rok.
  • Olmic
    3k
    Prva tekma je 3.8. Najbitnija tekma je 24,25.8

    Da igrac dode 1.8 stigne se uigrat do 24.8, a za HNL i pocetak sezone postojeci kadar je i vise nego kvalitetan

    Nema panike, radi se, pregovara

    I ja bi volio da bude sve odmah sad, ali to ne ide
  • Ludovic IX
    6k
    Papa štrumf, jesmo stigli? - izgleda da će ovako bit na ovoj temi do prvog potpisa
  • deda
    29.4k
    A onda pjuvanje :lol:
  • Nolifer
    7k
    Kakve su sad šanse za Pjacu? Nije odigrao niti minute na Euru, što je i dobra vijest za Dinamo, jer se nije ozljedio...
  • dumitrumitu
    894
    Svi jedva čekaju pojačanja, a kada nam prva tri pojačanja budu Milanović, Šotiček i Galešić bit će paljba po Mariću.
  • vjeko1701
    6k
    Mislim da ovi ljudi zaslužuju barem ovaj rok malo stpljenja, posebno jer ovaj puta zbilja možemo priuštiti dovoditi igrače kasnije radi jako kasnog ulaska u europu.

    Uostalom, dogovor s Petkom je zbilja problematičan. Ne možeš se sad istrošiti, dovest igrače pa onda on prelomi, ode i ti ostaješ sa limitiranim budžetom da bi ga zamjenio. S druge strane, ne možeš potrošiti 20-30% predviđenog budžeta na njegovu zamjenu da bi onda on prelomio da ostaje pa tebi za druge pozicije ostaje rupa u budžetu.

    Nakon 4-5 jako loših rokova, ovaj se ne smije voditi populizmom i zadovoljavanjem raje. Mora biti odrađen metodično, ciljano i kvalitetno. Ulazak u LP daje klubu određen manevarski prostor i relativan mir. Ja se nadam barem 2 nova imena na pripremama ali mislim da je realno da će najjača stizati tek u 8. mjesecu.
  • Jos-Optimus
    793
    Mislim da većina ljudi nije svjesna koliko ćemo biti jači samom činjenicom da većina kadra ostaje, da su ti klinci godinu dana iskusniji + Rog, RPG i Stojković
  • Jurki
    9.6k
    od ta 3 nabrojena jedino za RPG-a moremo reci da je pojacanje.
    Rog i Stojke su rekovalescenti nakon jako teskih ozljeda i ocekivati wow efekt od njih je bahato, da ne velim glupo.
    Teo je zvlekel proslu sezonu.. ali on sam nebu mogel nositi nasu obranu cijele sezone.
    Misic je zraubani svake sezone i mora se najti igrac koji ga moze odteretiti.
    Znaci treba nam stoper, def vezni i bar jedno krilo (nebitno dal lijevo ili desno) koje bu upgrade u odnosu na postojeca krila.
    Jbg i od Petka bi bilo korektno prema klubu da se izjasni dal ostaje ili ide pa da se prema tome odreagira na trzistu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions