• Dudu9
    567
    Man city ima najboljeg trenera,igrača kojeg god žele pa uzeli samo 1 LP, neće nama nikakav Bjelica pomoći da mi pobijedimo Španjolsku,Italiju itd, smanjite doživljaje kad bude drugi trener bit će vrhunski rezultati, taj Bjelica uspije protiv Sahtara prokockati 2:0 i prolazak grupe
  • ZgDLions
    20
    Još gore će biti ako ispadnemo zbog Petkovog penala na gol razliku.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Treba Juricu dati 2 velika natjecanja,da pokusa svoj sistem implementirati kod nas,mislim da bi nam fenomenalno pristajao
  • Krizy
    38.4k
    Dinamo je ove sezone na jedanaesterce dobio 9 HNL bodova, od toga u dvije utakmice protiv Rijeke duple bodove.

    Bez njih ne bi bili prvaci.
    Ima par onih koji zbog toga ponižavaju Dalića, a uzdižu uspjeh Jakirovića.

    Među prvih 5-6 sam se pridružio Zoni, moderator sam ali mislim da je vrijeme da napokon i ja malo odmorim nakon 6 godina.

    Svega se nakupilo tu, samo pljuvanje po svemu svaki dan.

    Laku noć.
  • Mr Anderson
    5.9k

    Je, zbog toga ćemo ispasti, a ne zato što 2 utakmice povedemo pa se krenemo braniti i popušimo ga u nadoknadi. Svašta.
  • Droljo
    6.2k
    neće nama nikakav Bjelica pomoći da mi pobijedimo Španjolsku,Italiju itd,Dudu9

    Ali godine i godine davanje repke u ruke idiotima dolazi na naplatu...
  • NitkoBitan
    13.5k
    U ljutnji možemo napisat svašta, možemo se i složit da neki tamo nisu ni trebali bit, ali oduzet zasluge bilo kom od nabrojanih za sve kaj su dali repki je jednostavno - smiješno.Mlađi referent

    Imaju zasluge... za sve sto su napravili su zasluzili dostojan oprostaj, a ne mjesto u prvoj postavi. Mjesto u prvoj postavi (a i samo mjesto u momcadi) se zasluzuje formom...
  • Dudu9
    567
    kakva naplata 2 i 3 mjesto na SP i finale Line nacija, su loši rezultati, ima puno reprezentacija koje imaju veći bazen igrača itd nisu ni blizu toga
  • Brusa
    973
    da stvarno! 20 godina Hrvatska na velikom natjecanju ne napravi ništa,čak se na 2,3 ni ne kvalificira.
    Onda dođe Dalić i u 6 godina osvojio srebro i broncu na JEBENOM SVJETSKOM PRVENSTVU, finale lige nacija, prolaz skupine na euru.
    Jebena katastrofa
  • Jurki
    9.6k
    Ali godine i godine davanje repke u ruke idiotima dolazi na naplatu...Droljo

    Plus ukidanje "B" ekipa u drugoj ligi. Retardiran sistem takmicenja.. gde moze realno treceplasirani iz druge hnl iti u prvu ligu.
    Usrana infrastruktura.. bolikurcina saveza za edukaciju trenera i sudaca.
    Vlast hadezenjara u savezu kojeg boli kurac za domaci nogomet.
    Samo nek oni fino i dalje zderu, locu i idu na utakice repke..
    Nema zime uzimamo 3 sljedeca SP-a.
  • dzis
    613
    Kaj se mora poklopit za prolaze?
  • Zagreb1992
    1.4k
    Jel nam bar ispadanje znači da nema više Petrol reklame na televiziji ? :D
  • Jaro
    6k
    Dalicu zamjeram sve i svasta. Jos ga ni organski ne mogu smislit, ali ovaj gol za 1-1 je samo i jedino na igracima. Da, sudac je izmislio 8 min nadoknade, ali odradio si 7, loptu u nogama ima najiskusniji igrac na terenu, prilicno slobodan, minitu i pol do kraja i nabije ju u bunar kao da je 20 sekundi do kraja imjesto da je zadrzi, sa svojih "100 godina iskustva" sigurno zna kako zagraditi loptu i iznuditi faul (ok, tu jest Daliceva greska - jer je vodio i uvodio igraca koji ove kalendarske godine nije usao ni u jedan duel, a nije si ni dopustio da netko njemu udje "u noge"). OK, faul u napadu i lopta za Donnarumu - Talijani nama prodaju kontru sada 60 sekundi do kraja navucene nadoknade, covjek prodje pol terena da ga nitko ne polomi? Ajd OK, daje loptu na stranu, tamo smo sigurni jer je Dalic (logicno) ubacio Juranovica umjesto Krame da podupla taj bok zadnjih par minuta, ali kaj Juranovic radi - ide u sredinu ko prvasic jer tamo je lopta. Isto je napravio protiv Albanaca u slicnom scenariju...
    Dobro je netko primjetio, u akciji kad su srusili Gvardiola, Marco Pasalic bi se zabio prema golu a ne pimplao na 20m od gola - nek Talijani razmisljaju oce ga rusit ili ga pustit da sam sjebe...
    Uglavnom, u zadnjoj akciji je trebako crveni karton zaradit na centru, ali nije do nje ni trebalo doci da Perisic nema (ocekivanu) mentalnu blokadu...
    Nakon Dalica nam treba neki "Bilic iz doba prije Turske" dok je imao muda) koji ce uvesti Baturinu, Sucica (puta 2), Sigura i mozda jos ponekog mladjeg kao nositelje bez utega zasluznosti. Da, neki od tihse nece pokazati kao materijal za repku, ali i Bilic je krenuo s Caletom pa trazio nova rjesenja kasnije...
    Dalicu i ekipi svaka cast na postignutome, ali vrijeme je za senatore da ili se pretvore u Corluke i Badelje te budu na klupi i odrade 10ak min po potrebi ili da krenu stipama kolega Mandzukica, Rakitica, Lovrena i postanu navijaci...
    Steta sto se Brozovic umirovio relativno mlad prije 2 godine, nemamo slicnog igraca...
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Jako jednostavno poimanje nogometaKrizy

    Vrhunske si mi argumente dao za kontra.

    Daj još onu Glavinu i partizančine 2đmana parafrazu " tko kritizira Dalića je mrtizelj i rušitelj Hrvatske".

    Sve velike rvatine
  • Dzoni
    245
    Englezi moraju dobit bar 3:0, danci moraju dobit srbe, portugal gruziju i turska cesku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.