• Dzoni
    245

    On je prema BBC-u bio igrac na kojeg se itekako treba obratit paznja, a igrao je sveukupno 14 min.
  • emilperska
    4.3k
    Nek ude u zapienik da je ovo prosireni Euru..
    Prolaskom dns, Izbornik bi izjednacio rezultat Herr Otta iz 2014. s Ivicom Mornarom..
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Na kraju mogu reci da je stanisic king ,gledati njega a poslije juranovica. Majko moja . Imamo buducnost. Steta .jako tesko. Ali su se borili. Pograncic dobar. Ma jebiga , iznad svih Hrvatska. Od sad Dinamo i stream pripremnih ganjat
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    Okriviti Juranovića za ispadanje je toliko diletantno da je na granici maloumnoga.

    Čovjek je igrao ni deset minuta. U tih deset minuta je uspio iznuditi žuti, napraviti fantastičan sprint do njihovih 16, gurno vrhunsku loptu Ivanušecu, koji ni sam ne zna kako je to uspio upropastit, umjesto da idemo na 2-0.

    A svi smo Luku, prvi ja koji ga obožavam, zazivali u prvih 11, a evo što je napravio? Jedno veliko ništa. Ali da, opet klubašimo, pa to nećemo ni napisat. Nego se govna uredno iskreću po Tovaru Juranoviću. Isto kao i po Striniću protiv Portugala prije osam godina.

    Dečki moji, obrana se igra kolektivno, od Budimira do Livakovića. Vezni koji je nesmetano vukao loptu 50 metara morao je bit srušen od strane Broza ili Majera, pa ni ne bi došlo do one situacije.

    Na kraju krajeva, ponavljam, čovjek je ubio obitelj pauka s dvadeset metara iz kosa, smiješno mi je pričat o nekakvoj krivici.

    Čestitke ljudima, zaslužili su svoj bod. Ajmo mi u nužni rebuilding, s vjerojatno novim izbornikom.
  • Noel
    4.3k
    Dvije stvari. 1. 8 minuta nadoknade drugog poluvremena na ovoj utakmici je jedna od najvećih smijurja nogometa još od Overboa i Chelsea Barcelona. 2. Dalić mora bit bivši. Ne proć skupinu u ovakvom formatu natjecanja je veliki podbačaj. Uz ne prolazak skupinu podbačaj je i ovakva igra koju je pružila ekipa sa Dalićem na čelu.
  • Krizy
    38.4k

    Jako jednostavno poimanje nogometa :up:
  • ZgDLions
    20
    Nismo se baš proslavili ovaj euro, ni igrom ni rezultatom.
    Ak smo morali otići, barem smo otišli uz dramu i vatromet.
    Uvijek ćemo se sječati ovog eura, bolje ovako, nego nula sa talijanima i doma.
    Taktički smo baš bili loši ovo prvenstvo, mislim da ovako loše neće više biti, a na sp uz novi poredak ne ide samo onaj kaj ne dobije vizu za Ameriku, tak da smo sigurno tamo.
  • Markelo
    2.5k
    Čekajte, jel onda Mancini imao sreće kad je s Italijom uzeo euro 2021 pa se onda na Sp u Katru nije plasirao? Jel i njega strefila dobra generacija pa se i on na račun nje šlepao?
  • hardek
    1.8k
    Ja se divim svima vama koji ste u stanju išta pametno napisat. Meni će trebati sigurno neko vrijeme da probavim ovo
  • Jameson
    338
    Dala pedala!
  • Droljo
    6.2k
    Nismo zaslužili prolaz a nismo zaslužili ni ovo nizozemsko smeće. Fuj!
  • emilperska
    4.3k
    Prosao je Dansku, Rusiju, Japan, Brazil na penale.
    Protiv Engleza mu je Bog spasio 4 gola u prvom poluvremenu i povukao Kanea unazad da promasi prazan gol..
    Onda je taj isti izbornik usprkos molbama stavio golmana s tijelom ratnog vojnog invalida na gol u najvecoj utakmici koju ce ova drzava ikad odigrat.
    Protiv Argentine je pao bez ispaljenog metka, a finalu jos jedne bitke za trofej je ciljano tekmu vukao do penala gdje ga je ovaj put sreca izdala..
    Onda je na oprostaju od ove generacije izgubio 2 kljucne utakmice u 95+ minutama jer radi populisticke, takticki neobjasnjive zamjene..

    Hvala Zlatko, zbogom Zlatko..
  • Nousername
    628
    Ovo je cirkus od sudenja.8 minuta ko prati cijeli Euro zna o cemu pricam.
  • Jurki
    9.6k
    Picketina zalizana.. ima krila za ukras.. bezkicmenjak.. ne radi ono kaj bi jedan trener trebal.

    Kolko sam ljut i razjeban.. tak mi je u drugu ruku drago kaj to populisticko govno vrlo vjerojatno nebumo vise gledali na klupi.
    E sad da vidimo trenercinu koji ga bu europski velikan angaziral.
    Jebo me pas ako bu on dobil angazman u top 10 liga Europe.
    Pijesak mu je plafon i goni tam prodavat demagogiju.
  • dZg1986
    404
    Ne znam iskreno što reći.. Albanija je trebala bit pobijeđena..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.