• Str1nger Bell
    1.3k


    Ne, mislim da je Kaneko dobar igrač za rotaciju s obzirom na broj utakmica koje cemo imat. Teško da danas možeš kupit okej igrača za manje od milju.
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Razlika je samo to sto Spikica veze cvrst ugovor sa nama. Pa sad gledaj oces dovest i Kaneka i opet ti treba desno krilo kao pojacanje. Dal je bolje imati trojicu desno i to dvojicu koja puno osciliraju ili jednog standardnog i jednu zamjenu za njega
  • Droljo
    8.2k
    Spikica veze cvrst ugovorBBB Mataa998
    Offer to clubs za 50 000 eura i 30% od sljedećeg transfera. Rešiš ga se u sekundi ali na FM-u. Ovak teško ma da uvijek postoji neka legenda tko bi ga doveo. Ipak neki renome ima. Dinamova škola itd...
  • SAS1987
    14.7k
    Ovak teško ma da uvijek postoji neka legenda tko bi ga doveo. Ipak neki renome ima. Dinamova škola itd...Droljo

    Da nisu sa jednom nogu u bankrotu, bi ga uvaljali Hajduku ko davnih dana Jerteca :lol:
  • Droljo
    8.2k
    i bulata u paketu :lol:
  • ZgDLions
    402
    Valjda smo od dva japanca izabrali boljeg.
    :grin:
    Kaneko je simpa lik, ali za neki iskorak u odnosu na prošlu sezonu mislim da je rastanak dobra opcija i da se ako ne puno boljeg mora naći nekog konstantnijeg.
    Bilo je dosta oscilacija, nekako nije baš ispalo kao veliki zalog za budućnost.
    Prošlo je vrijeme natrpavanja rostera sa hrpom igrača, ja sam više da smanjimo količinu i pokušamo više na kartu kvalitete igrati.
    Dosta tu još ima za otpis.
  • Patak
    2.9k
    Buljat, Marijan Buljat...
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Onda neće imat problem kupiti ga za 1.1 kad Dinamo odustane
  • nemapredaje
    3.3k


    On misli na Bulata kojeg trenutno imamo u kadru :wink:
  • Droljo
    8.2k
    Buljata sam mislio. Prst brži od pameti :razz:
  • Tongo Doumbia
    4.2k
    Kad je pred kraj prve polusezone bljesnuo, pomislio sam da smo dobili najveće pojačanje, i to nenadano.

    Šteta, kad se sve uzme i sabere, on je solidna rotacija, a ako se bira između njega, za kog tek treba odvojit neke novce, i Špike za kog si već istresao odštetu, koji je u sustavu Dinama godinama, poznaje jezik i ambicije kluba, odluka je tu jasna.

    Takuro Samuraj, hvala za uspomene, silovanje Dialla pred Božić. Ostat ćeš upamćen kao dio jedne duge, stresne ali na kraju slatke sezone. Sretno dalje!
  • Blueshadow86
    1.7k
    Sretno, Takuro! Jako mi je simpatičan i žao mi je što odlazi, ali to je život... Sretno od srca!
  • Marley
    1.7k
    Hvala Taki, bas mi je zao... bas sam izabrala dan kad cu ponovo doci na forum, sami odlasci :sad:
  • BBBaranja
    2.5k
    Sayonara Taki legendo..
    Kad se samo sjetim proslave onog gola Lokosima u zadnjim sekundama utakmice,istihova i pjesama koje smo mu ovdje pisali..
    Arigato !
  • Jurki
    11.7k
    Sretno samuraju iz Saitame u nastavku karijere..
    Hvala na onoj Loksi, dobrim predstavama na jesen.. hvala na Betisu.
    Kad smo tonuli.. nisi dao da potonemo.

    Sayonara i arigato Taki.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.