• Mr Anderson
    5.9k
    Nemreš vjerovat da je CR7 ovo dodao, da nije sam zabio. Omekšao je s godinama.
  • Ivan0302
    294
    Koliko je se bunio na prethodne situacije gdje mu se nije dodalo, ovo me baš šokiralo.
  • Paggini
    10.2k
    Dodao i isao proslaviti kao da je on zabio, vintage Kiki
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Evo zasto je dodao :lol:
    Screenshot-20240622-193633.png
  • Nogo
    1.6k
    Dimarco ozlijeđen i nebi trebao igrati protiv nas. Ima hematon na nozi.
    Ajde bar jedna dobra vijest.
  • Peškaman
    2.9k
    A i Scamacca navodno kažnjen zbog playstationa,premješten na klupu,Mateo Retegui bi trebao umjesto njega. :lol:
  • emilperska
    4.3k
    Kakve prve 4 min tekme hahaha..
  • Paggini
    10.2k
    Ne sjecam se fkt zabavnijeg natjecanja od ovog.

    Svaka utakmica je festival nogometa, autsajderi igraju prezabavan nogomet, Gruzija i njihov kamikaze nogomet, puni stadioni svaku tekmu, dobro se pjeva, skandira, zviždi, ima super golova, Engleska igra ko kurac, ma potpuni gušt za gledati.

    Trebalo nam je ovo svima poslije one degutantne plastike u Kataru.

    Šteta što mi igramo najgori nogomet na prvenstvu hahah, al eto jebiga nemoš imat sve.
  • emilperska
    4.3k
    Sljedeci Euro je u Britaniji (cijeloj). Imam velika ocekivanja, a i imam namjeru otic..
  • San Lorenzo
    12.5k

    Šteta što me Dinamo uništio, pa se nemogu nabrijati na apsolutno ništa što nije vezano za nas i hnl...dosad sam pogledao četiri cijele utakmice, dvije naše i dvije jer sam navijao protiv čedeka. :lol:
  • Paggini
    10.2k
    Hahaha Lukaku s tri poništena gola i pet promašenih zicera u dvije utakmice. Lik je takav čudesni baksuz.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    to je tako kada se prvenstvo organizira u zemlji sa nogometnom tradicijom, stvarno pravo osvjezenje u odnosu na katar i ono korona prvenstvo 2021.
  • Jurki
    9.6k
    Sljedeci Euro je u Britaniji (cijeloj). Imam velika ocekivanja, a i imam namjeru otic..emilperska

    Boli me kiki za Euro u Britaniji.. daj mi mrzli brzalkoholni Pan na Apasu ili par hiljada ljudi na Istri doma :heart:
    Samo HNL
  • Mazalo
    70
    kad samo pomislim da se na pola ovih stadiona igra 2 Bundesliga, jednostavno čudesno..
  • Sajla
    4.1k
    Lukaku s tri poništena gola i pet promašenih zicera u dvije utakmice. Lik je takav čudesni baksuzPaggini

    A kad se zbroji sve skupa koliko je bio u zaleđu, kraće je od pingvinovog leta. Totalni baksuz.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.