• Mrvica
    3.6k
    Ne sjećam se kad sam pogledao ovoliko tekmi nekog natjecanja ako ćemo iskreno, Qatar da ne govorim tu sam samo gledao naše jer mi je bilo previše umjetno. Euro ove godine mi je stvarno odlično, samo se nadam da repka neće razočarat u ponedjeljak!
  • DrawTube
    3.5k
    Ja isto idem po osobni rekord izgleda, zasad 18/24

    Sad bi volio da krenu tekme tipa 3-2, 3-3, nešto ludo na foru Portugal-Španjolska 2018
  • Agramer86
    263
    prirodni ljetni termin kad ako si sretnik imaš godišnji i možeš popit tonu mrzle pive, odlična zemlja domaćin koja je u srcu Europe i prava nogometna atmosfera. Kaj se mene tiče nek je svako EP u Njemačkoj.
  • DrawTube
    3.5k
    Zato će iduće svjetsko u SADu vjerojatno biti obilježeno nasiljem, pljačkama i ubojstvima u američkim hoodovima, otmicama kartela u Meksiku, i sve to uz lošije atmosfere i kasne tekme

    Zato se nadam da 2030. organizira Južna Amerika i da idem na tjedan dana u Urugvaj i Argentinu.
  • seljak86
    2.5k
    Samo otvaranje se igra u Urugvaju... ostatak prvenstva se igra na iberskom poluotoku i Maroku
  • DrawTube
    3.5k
    već su odabrani domaćini onda?
    Šteta, nadao sam se Južnoj Americi

    A ništa, treba vidjeti i Baskiju i San Mames, a novi Nou Camp će isto biti doživljaj. U Maroko sumnjam da ću kročiti.
  • Infinity
    15.4k
    Ne sjecam se fkt zabavnijeg natjecanja od ovog.Paggini

    Mislio sam da sam mozda lud. Nisam stigao pogledati sve utakmice, vecinu jesam i mogu reci da je ovaj turnir za sad cista desetka. Europa mozda ipak ima kvalitetu za vrhunsko prvenstvo s 24 tima, jer je meni ovo za sad najbolji prvenstvo ukljucujuci i SP.
  • Facke
    2.7k
    Prvenstve je dobre. Al bile ih je dost dobrih i u proslosti. Sad sme dosta pod dojmem ali naprimjer SP 2006 v Njemacke je bil iste odlicen. Euro 2008 je bil dober. SP 2018 dober SP 2022 ne navijacki al v nogometnem smislu jake dober. Euro 2004 super. Same kak vreme prolazi tak zgubis dosta pamcenja o prijasnim turnirima. Mene je naprimjer najgori turnir bil SP 2010. Kad su cele vreme s ona truba bili na stadionu.
  • Zagi
    5.8k
    Dobro vuvuzela prvenstvo je ipak izvan konkurencije.
  • ShanKu
    443
    tad mi je bila Slovenija u fokusu :cool: dobro kaj su ispali odma
  • emilperska
    4.4k
    SP 2010 mi je u posebnom sjecanju jer naših nije bilo, pa se nekako bez stresa pratilo sve i drukako za Urugvaj..
  • Patak
    2.6k
    Za Sloveniju je 2010 na svjetskom igrao Tin Matavž, do neki dan igrač Gorice...
  • emilperska
    4.4k

    I nas Bostjan Cesar :cool:
  • Patak
    2.6k
    Drpić Cesar e to je bio stoperski par.
  • Droljo
    6.4k
    Drpić Cesar e to je bio stoperski par.Patak

    Ne mogu u istu rečenicu. Boštjan je za dinu nesta i maldini
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.