• Crni86
    1.4k
    Netko je ovdje spominjao Asanija koji je danas asistirao za prvi gol. Jako dobar igrac.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Koliko god treba dati jer čovjek je klasa iako mislim da je sada više nedostižan.Nogo

    Covjek ima sigurno visok ugovor u rusiji, plus traje do 2027.mislim da tu nismo nikad ni imali sanse.IstinaZaDinamo

    I da je priustiv mislim da BBB ne bi blagonaklono gledali na davanje novaca ruskim klubovima.
  • austrijanac
    2.9k
    Prenga se vrlo dobro pokazao u LokomtiviMaki17

    Prenga ima povijest sumnjivih tekmi dok je bio trener, tako da sumnjam u to.
  • Maki17
    182
    Hohxa, Kastrati, Uzuni, Cokaj, Mersinaj to onako iz glave kojih sam se sjetio. Svi su kao mladi došli u Lokomotivu, vrlo dobri igrači na kojima je Loksa zaradila dobre novce. Netko ih je prepoznao i posla tamo, ja mislim da je to Prenga. Za ove tekme prvi put čujem ali da čovjek zna prepoznati igrača zna
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Tuci isto. Sjećam se kad je tek počeo igrati nešto konstantnije pa su se, logično, počele provlačiti priče kako je Dinamo zainteresiran. Istovremeno, aktualan je bio i Ernest Muci koji je igrao u Tirani, navodno smo bili zainteresirani pa smo se sprdali kako ćemo imati tandem Muci - Tuci. :sweat: Muci je kasnije otišao u Legiu iz Warszawe iz koje je prošle zime ostvario transfer u Besiktas od 10 mil., a danas vrijedi 13 mil. Jučer je ostao na klupi.
  • austrijanac
    2.9k
    ali da čovjek zna prepoznati igrača znaMaki17

    To je neupitno, pa bio je trener Loksinim juniorima prije scouta i bili su odlični.


    Samo kažem da njegov natjecateljski moral je upitan.
  • CastAway1986
    972
    Muci je dobar igrač Al navodno ga Slyvinho u reprezentaciji ne šmeka jer je slabiji u fazi obrane..Meni je osobno veće iznenađenje da nije vodio Uzunija koji je dao 11 komada u Primeri..
  • Laugreano
    1.7k
    Trazimo lijevog beka. kapetan Metza, ispali iz lige. Bas odlican igrac. Nama bi bio kapitalac.
    https://www.transfermarkt.com/matthieu-udol/profil/spieler/344886
  • plavi devet
    239
    cijelu karijeru je tamo, red bi bio da promijeni klub.
  • Laugreano
    1.7k
    Po cemu? 24 godine, 2 gola u australskoj ligi. Nije se mogao izborit za mjesto u ekipi u 1. i 2. japanskoj ligi.
  • Nolifer
    7k


    Gledam koji su cjenovno prihvatljivi. Jer da sam našao nekog od 3-7 milki, bio bi preskup. Ovak mi se čini da je u najboljim igračkim godinama i ima mjesta za napredak. Ali ok, ima ih još, pomalo. Ako je cijena ok izmedju 1 - 3 ili čak 4milke, onda ide fokus na takvo tržište igrača.
  • Laugreano
    1.7k
    Sve kuzim, ali ovaj nije pojacanje ni za Rudeš
  • Nolifer
    7k


    Kužiš poantu? Nisam ja glup i vidim te neke stvari..Samo ti hoću prikazati da sa takvom politikom teško da ćeš nać dobrog i kvalitetnog igrača za te male pare. Za dobar rezultat baš treba odriješit kesu i nać nešto solidno. Inače se vrtimo u krug...Kužimo se :wink:

    A kad sam napisao zanimljiv, samo sam gledao cijenu i gdje je igrao...

    Nisam napisao da bi htio da igra u Dinamu...
  • marcio amoroso
    33.8k
    Nisam napisao da bi htio da igra u Dinamu...Nolifer

    Onda si promašio temu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.