• San Lorenzo
    12.7k
    Daliću medalje nitko neće uzeti, ali kad se kao argument u njegovu korist počne stavljati kako je on proveo smjenu generacije, mogu samo kolutati očima na takve gluposti...Dalić je od starijih igrača otpisao jedino Badelja i to na kurvinjski način tako da mu se više nikad nije javio na telefon, Rakitić, Subašić, Lovren, Ćorluka i Mandžukić su svi sami otišli, da nisu, većina njih bi i danas bili u ovih 26 imena.
  • Svi na Sjever
    2k
    sve neko pipkanje i nikoga da uđe u duel ili napravi faul.San Lorenzo

    Ovo sam u 30 min komentirao u birtiji,da osim Šutala nitko ne ulazi u duel ,svi ko neke balerine.
  • Nolifer
    7.1k
    Terzic ili Bjelica?
  • Miro Vugrinec
    2.2k
    Glavno pitanje treba postavit jel reprezentaciju vodi Dalic ili igraci? Kako to da svagdje igraju klinci od 16,17,18 god itd… A kod nas “klinci” od 21-22 god postavljaju se pitanja jel mogu. Treba postavit pitanje jel mogu senatori. Svaka cast Luki i brozu sta su napravili u karijeri ali ocito je da vise ne mogu na ovoj razini. Sergio Ramos legenda spanjolske, Reala nogometa itd. Standardno igra u Sevilli! Nije niti na pozivu od 50 igraca vjv a kakvu je karijeru imo itd. Cristiano Ronaldo ne moram ni pisat kakav je igrac niti sta je napravio u karijeri, proslo svjetsko u knock-out fazi trener ga stavi na klupu. Dok nase jedva da izvadi iz igre. Po toj logici Iniesta je jos uvijek trebo bit starter spanjolcima posto igra u arabiji.
  • Orc123
    6k
    Dalic bi poslje ovog EP lijepo trebao krenuti dalje, prihvatiti se klubskog trenerskog posla. Mogao bi sigurno dobiti klub iz lige 5 i nek se pokaze jel je stvarno tako kvalitetan trener ili mu se samo poklopilo puno stvari za redom. Na klupu bi definitivno volio vidjeti Terzica I to bi bio pun pogodak. Terzica bi u buducnosti volio vidjeti i na klupi Dinama. Jako mlad i kvalitetan strucnjak hrvatskih korijena.
  • Jurki
    9.7k
    sve si sam rekel.
    Vani se gledaju mogucnosti, forma, boljitak ekipe..
    kod nas moraju igrati igraci "koji su zaduzili izbornika za cijeli zivot".
    Ivkovic inace sere zesce, ali s tom je izjavom razgolitil sva sranja unutar repke i na kraju saveza.
    Tu staje prica o formi, igrama itd.

    Baturina od kojeg se bu ocekivalo da povede i vuce repku u kvalifikacijama za SP2026.. je danas dobil 5 PET minuta.
    Dalicu jebi si mater s dve medalje i odjebi od repke.
  • Blueshadow86
    1.3k
    Ne znam samo odakle crpim nekakav optimizam, al nekako sumnjam da možemo 3 utakmice zaredom kriminalno odigrati, tako da mislim da ćemo dobiti Italiju.
  • Jaro
    6.1k
    problem je kaj od Talijana mos zgubit i ak ne odigras kriminalno...
    A Dalicu (pravde li poetske) zakuhala 2 Albanca iz HNLa....
  • veselko tenžera
    1.5k
    Šutalo i Gvardiol ispred sebe imaju vezu koja se ne može obraniti od napada muhe, i ti one debele zelene.

    Slažem se da tu ima i izleta u prazno, npr. Joško kod prvog gola danas.

    Ne slažem se s onima koji tvrde da Šutalo danas nije bio dobar. Slabija reakcija kod 2. gola iako je i s tim tek treći ili četvrti u lancu odgovornosti za taj gol. Previše puta danas ostavljen 1 na 1 na 60m2 prostora, ali unatoč tome nismo imali probleme preko njega.

    Mišić na terenu zadnjih 10 minuta i ovi ne bi dali gol ni u ludilu. Danas smo 2 gola dobili od 2 zadnja vezna, to je nedopustivo.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    PXL-20240619-131857543.jpg

    Samo da iskoristim priliku da se sjetim majke eipi s Njiskala, prijatno.
  • hardek
    1.8k
    7 sati navečer je, 5 piva je u meni i teško mi je uopće citat šta je napisano. Još uvijek ne mogu vjerovat da je Pašalić (za kojeg mislim da ga krasi velika nogometna inteligencija) išao zatvarat krilo Albanije iako je Juranović već bio na njemu.

    Na stranu to, sramotno je da mi nismo mogli spojiti 3 dodavanja od 80-te minute nadalje. Užasno sam ogorčen, al na neki način i sretan jer sa ovim bodom smo u situaciji da moramo ganjati pobjedu protiv Italije zs prolaz. Pa neka veliki mag na klupi odluči oće li opet poslati Broza i ekipu na teren
  • hardek
    1.8k
    Doslovno jučer sam napisao da ti 26 igrača u kadru pruža mogućnost imati "igrače zadatka". Jedan Jakić zadnjih 10tak minuta bi dušu dao da odnese svakog albanca u centrali.
  • Orc123
    6k
    Ina apsolutno tocno! Mi u kadru nemamo klasicnog def. Veznog.....ti nemas s kim zatvorit utakmicu jer Modric i Kova to nisu, Broz nije pittbull vezni, a sad izgleda i ko rekreativac....
    Jakic je jedini pravi zadnji vezni trenurno kojeg bi uopce i mogli pozvat u repku...

    Inace, kronicno nam fali def. Veznih igraca. Neso tipa Jakic, Sunjic, nekad Niko Kovac, Juric......fali nam terijera u vezi.

    Cak ni nas Sucic, a ni Misic nisu klasicni zadnji vezni, cak ni Moro ali Moro bi to mogao biti i ocekivao sam da ce se bolje razvijati u Italiji ali je njegov razvoj jako usporen.

    Fali nam jedan Selahi da razbija u defanzivi.
  • hardek
    1.8k
    Ja kužim da trener ne želi igru graditi na takvom zadnjem veznom, ali ne imati ga u kadru kada vodis na prvenstvo igrače (Pjaca, Ivanušec, Vlašić, Marco Pašalić) koje ne planiraš koristiti je idiotski.

    Uz sve to, koliko god mi je drago da je Martin dobio minute, da Dalić zna znanje uveo bi kao zadnju zamjenu Stanišića umjesto Juranovića.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Mene zanima oce li ovih dana bit hrabrih novinara koji ce postavit Dalicu prava pitanja?

    Izlaskom senatora u vezi nam se preporodila momcad i dobili smo na energiji. Sa senatorima smo od prve minute izgledali tromo i bezidejno. Sucic, Pasalic i Baturina odlicno izgledali naspram onih koji su zapoceli utakmicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.