• xavier
    12.1k
    Ne treba banalizirati proces skautiranja i selektiranja, to nije zajebancija, da je, već bi i tovari zadnjih 20 godina nešto uboli.deda

    Dobro, koji bi na kraju trebali biti uvjeti? Posudba do ljeta pa onda 1,5 milijuna eura?
  • deda
    32.8k
    Argentinci kažu 300.000 Eura za posudbu do 31.12.2020., a onda pravo kupnje za 1,5 milijuna Eura.
  • xavier
    12.1k
    Argentinci kažu 300.000 Eura za posudbu do 31.12.2020., a onda pravo kupnje za 1,5 milijuna Eura.deda

    To sam i mislio. Znam da je posudba 300.000. Znači ukupno 1,8 milijuna eura ako ga uzmemo.

    Nije baš ni malo. Zato ne znam čemu usporedbe s Olmom koji je došao de facto besplatno.
  • Krizy
    44.1k
    Ali to ne znači da će platiti 1.5M €. Imaju godinu dana da vide jel vrijedi platiti taj iznos.
  • deda
    32.8k
    Ovo je dečko koji je punoljetan, Olmo to nije bio kad je dolazio. Iako po pravilima FIFE mi smo sigurno morali platiti Barci neku naknadu za razvoj.
  • Eduardo
    20.4k
    Argentinci kažu 300.000 Eura za posudbu do 31.12.2020., a onda pravo kupnje za 1,5 milijuna Eura.deda

    Jel se može dogoditi da nam ga netko 'ukrade' nakon isteka posudbe ili imamo pravo prvokupa igrača?
  • deda
    32.8k
    Uvijek je pravo prvokupa, sve drugo bi bilo besmisleno. Ne bi se onda definirala cifra
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Koju poziciju igra Godoy?

    Kad se vec dovode pojačanja,dovest bekove da valjaju ...Stojanovic i Leovac u većim utakmicama ne zna se jel su lošiji u centaršutevima ili rupetina u odbrani
  • deda
    32.8k
    Napadač, više s desne strane. Mene u stvari muči što se on nikako ne uklapa u Bjeličinu koncepciju. Hm...
  • xavier
    12.1k
    Napadač, više s desne strane. Mene u stvari muči što se on nikako ne uklapa u Bjeličinu koncepciju. Hm...deda

    On bi na početku ionako trebao biti u Dinamu II, a kasnije tko živ, tko mrtav. Mislim na Bjelicu.
  • Eduardo
    20.4k
    Mi smo na kraju sa Šitumom sporazumno raskinuli ugovor da bi on mogao u Tursku? Znam da smo raspravljali nešto o tome, ali nekako mi je prošlo ispod radara da je zaista pušten besplatno. Mislio sam da je pušten za 'simboličnu' svotu, kako su neki mediji najavljivali.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Po TM je u Kayserispor prešao besplatno.
  • Eduardo
    20.4k
    rekao je Zoki u emisiji prije utakmice s Rijekom da su sporazumno raskinuli ugovor da može otići kod Prosinečkog.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Nitko za njega nikada nije platio odštetu tako da nije čudno, iako sam ja protiv tih besplatnih transfera.
  • LovroZG
    1.3k
    Pustili smo igrača s višegodišnjim ugovorom besplatno u Tursku? Posao stoljeća.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions