• dzg7
    298
    Pise 1.8 milijuna eura
  • Neki tip
    21.3k
    ma slažem se, ali ne kužim kak netko u konstataciji da bi, po mom mišljenju, Kastrati bio potencijalno pojačanje za Dinamo - uspije vidjeti podršku incestu, zazivanje Nečastivog i četnike.

    Čini mi se da ću ubuduće, ako želim bilo koju sportsku temu prokomentirati, samo iz sportskog kuta gledanja, morati glumiti/parafrazirati Katona Starijeg:

    - "Uostalom, smatram da lopove treba zatvoriti."

    Ako to umetnem ispod svakog posta, ko dotični Rimljanin Kartagu nakon svakog govora, možda dobijem pravo nešto u miru reći o kvaliteti Kastratija bez nužne potrebe da se očitujem o incestuoznim vezama i vrazima.
  • Eduardo
    20.4k
    Apsolutno se slažem. Bila je na forumu tema 'Odnos Dinama i Lokomotive', u kojoj mjesecima nije bilo niti jednog jedinog upisa, osim uvodnog posta. Zato ne znam zašto netko uopće ima potrebu konstantno upadati ljudima s nekim 'moralnim' prodikama, posebno jer je post on topic.

    Svatko ima pravo na svoje mišljenje i stav, te bi ga bez ustručavanja trebao moći i iznijeti i obrazložiti. Možeš se složiti, a i ne moraš, ali nema potrebe skakati na nekoga čim spomene Lokomotivu.
  • deda
    32.8k
    Samo ti piši.
  • LovroZG
    1.3k
    Karačić i Kastrati mi ne zvuče ko pojačanja. Karačić nije niš napredovo u zadnje dvije godine - i dalje je neki prosjek na beku i ne vidim ga ispred Stojanovića, a Kastrati se prije svega oslanja na brzinu, a to nije dosta.

    Bumo vidli šta će bit od njih. Ja se više nadam da cle Atiemwen proigrat na krilu jer on uz brzinu ima i dribling i dobar pregled igre.
  • Neki tip
    21.3k
    Za Karačića se slažem i složio bih se s onima koji u tom poslu vide druge razloge, mimo sportskih, a za Kastratija mislim da nije pojačanje u ovom trenutku, takav kakav je sad igrač, ali da ima sve predispozicije to postati kroz godinu dana rada u boljem sustavu, s boljim suigračima i jačom konkurencijom.
  • Majki2111
    3.2k
    Karačić mi je tako tako, ali Kastrati će bit super. Moje predviđanje.
  • cron1ck
    1.7k
    Komnen Andric natrag u Inter :gasp:
  • Majki2111
    3.2k
    Lirim Kastrati je novi igrač Dinama!

    Ostaje na posudbi u Lokomotivi do kraja sezone, a onda s Franom Karačićem seli u Dinamo.

    Malo o Kastratijevim brojkama ove sezone u HNL-u:
    20 utakmica
    8 golova
    4 asistencije
    *statistika bez utakmice s Hajdukom
    38 udaraca
    20 u okvir gola
    *brojke po utakmici
    2,24 ključna dodavanja
    3,84 dodavanja u 16-erac
    6,18 pokušaja driblinga
    2,54 uspješna pokušaja
    2,85 pokušaja oduzetih lopti
    5,11 osvojenih ničijih lopti

    Kastrati je aktivan u obrani, odlično se kreće bez lopte, dobar dribler i jedan od najbržih igrača u ligi.

    Ima određenih nedostataka u igri kao što su duel igra ali ima tek 21 godinu i nakon što je Pjaca odbio povratak, Dinamo je vjerojatno pronašao najbolje pojačanje za desnu stranu napada.

    https://www.instagram.com/p/B8WXKkunA9W/?utm_source=ig_web_copy_link
  • LovroZG
    1.3k
    Inter objavio posudbu Andrića. Kažu da imaju "pravo prvokupa."
  • xavier
    12.1k
    Baš me zanima o kojem se iznosu radi.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Andrić je od velje kvrgića igrač..a veljo je master of puppets u Interu sada.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    ma pustit će ga za simboličnu cijenu, Dinamo mu neće pravit probleme zaslužio je
  • Kwedi
    3.8k
    http://sportnews.hr/index.php/1-hnl/1-hnl-seniori/2964-kakav-se-to-uzbudljiv-rasplet-dogodio-na-relaciji-bjelica-andric-kvrgic-dalic-toplak-u-cemu-je-bit-neformalne-nagodbe-izmedu-bjelice-i-zdravka-mamica-toplak-nagovarao-sam-andrica-da-dode-u-varazdin.html?fbclid=IwAR0B101YK4ddidVdShJ_SFkcGTOrGGZNM0FKCkyEsucI5fD16ZDUrf_JcHM


    Samo nek se friško notira kakve pizdarije i izmišljotine piše Branko Tuđen godinama na svom portalu. Jedino pozitivno je što su mu naslovi anti-klikbejt, odnosno naslov često ima više riječi od samog teksta.


    Događaji tjeraju prema velikim uzbuđenjima, čak i ako Dinamo ne igra u Europi. Jedno uzbuđenje je ipak završilo neformalnom nagodbom. Bjelica prihvaća Kastratija, za uzvrat Zdravko Mamić neće primijeniti sankcije prema treneru zbog poraza u četvrt-finalu Kupa od Rijeke s katastrofalnim posljedicama. Naime, po drugi put za redom Dinamo neće osvojiti duplu krunu, što se nije događalo ni sa znatno slabije plaćenim trenerima. Nije isključeno kako Zoran Mamić čeka kao napeta puška. Bjelica je prihvatio Kastratija, iako na tom mjestu ima "svog" Poljaka Kadziora koji je Gorici zabio euro-gol. Ali je poslušao Mamića kako si ne bi stvarao probleme. Prihvatio je 25. siječnja 2019. i Atiemwena, premda nije bio oduševljen, ali je to trebalo "gazdi", no na kraju će Nigerijcu ipak poželjeti sretan put. Ako Mamić iz "svojih razloga" za neko vrijeme dovede još i Jakića i Uzunija, također iz Lokomotive i to će Bjelica progutati, s obzirom da je poslovati sa Šikićem, Mamiću u ovoj situaciji najprihvatljivije. Na kraju krajeva, Bjelica odlučuje tko će doista biti u sastavu. Dok je u Maksimiru i dok odlučuje!
    Ovih dana se dogodio i uzbudljiv rasplet na relaciji Dinamo - Inter - Varaždin, ili preciznije Bjelica - Andrić - Kvrgić - Dalić - Toplak. Jako se zaoštrila borba za prvoligaški status, osobito između Varaždina, Istre i Intera i vrlo su se pojačale napetosti kada je novim trenerom Varaždina imenovan Samir Toplak, nedavno otpušten u Interu. A ta dva protivnika sastat će se u subotu u Zaprešiću. To bi bilo napeto čak i da nije ovakva situacija. Iako je Inter od prvog dana priprema za proljetni nastavak priželjkivao povratak na posudbu Komnena Andrića koji je do 25. siječnja 2019. bio njegov igrač. Jest da je novi "suvlasnik" Intera Kvrgić koji je ujedno i menadžer Andrića, ali Dinamo je isključivo odlučivao kojem klubu će ga dati na posudbu. "Nagovarao sam Andrića da dođe u Varaždin, no on slijedi svog menadžera. To je njegovo pravo. Moja najveća briga je što protiv Intera neće igrati ozlijeđeni Drožđek", priznaje Toplak.

    Činjenica je kako Dinamo i Varaždin slabo surađuju. Jedan od razloga mogao biti to što izbornik Dalić i vjerojatno glavni sponzor Varaždina, nije u dobrim odnosima s Bjelicom. Dalić je u nekoliko navrata kao profesionalni nogometaš bio u Hajduku i njegovo srce zacijelo kuca "bijelo". Iako je predsjednik Varaždina Stjepan Cvek apsolutni dinamovac, a mnogi igrači iz Varaždina nosili su Dinamov dres, to Varaždincima ništa ne pomaže. U pozadini je izgleda odnos taština između Dalića i Bjelice. Poslije SP-a u Rusiji Dalić baš nije svraćao u Maksimir, a i dosta kasno je "ugledao" Petkovića. U stvari sve se svodi na pitanje tko je bolji trener: Dalić ili Bjelica?
    Iako je logički da je Andrić otišao u Inter, nije bilo nemoguće da završi u Varaždinu. Da su Bjelica i Dinamo tako htjeli!
  • xavier
    12.1k
    Kakvih ovdje sve ima konstrukcija...dovoljno za 10 tekstova, a ne jedan :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions