• Laugreano
    1.7k
    Do 1.9. nakon toga vise nema.
  • Peškaman
    2.9k

    To je ekvivalent tome da ja u 5 ujutro poslije izlaska smijem pojesti masan burek do 8 sati ujutro,pa normalno da ću ga pojesti u roku 10 minuta kao što će ga Bara prodati do roka. :lol:
  • Captain America
    15.1k
    Čekamo sad koji će novinar prvi pustiti da je Dinamo zainteresiran za Brekala :lol: I luđe stvari su pisali...
  • Nogo
    1.6k
    Koliko vidim i mlađi Brekalo je promjenio agenciju i nije pod Barom više. Vraća nam se i on s posudbe iz Zrinjskog uskoro.
  • Laugreano
    1.7k
    Da odjebe Baru mu je bio uvijet da dođe haha
  • veselko tenžera
    1.5k
    Ha kak zgleda je Joza skuzil da je on bil dio igre da Bara dobi prava na transfer Pukstasa. Igral se Bara s nami , igral se s Brekalem same da dojde do cilja.Facke

    Iz ove perspektive ovo mi se čini kao rasplet cijele situacije. Bara uvjerio Brekala da je to ta sezona i da ostavi Dinamo iza sebe jer je to za njega najbolje. Iskoristio ga kao žetončić da dođe do Pukštasa.

    Moj Josipe, bar si ti trebao znati koliko je Dinamo velik i moćan. Naučio si, ali na ovaj način, na svojoj koži :monkey:
  • mniokl
    258
    Judo malena,prisjest ce ti izdaja!
  • dumitrumitu
    894
    Već sam mislio da će Brekalo u Kustošiju. Znači ništa od toga.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Otkantao ga je Rukavina, sad i Breksi :lol:Captain America

    Možda je Brekalu konačno došlo iz guzice u glavu kaj je napravio i u što ga je Andy uvaljao. Jebi ga, poslije jebanja nema kajanja. Znam Andya otkad je klinac bio, samo para ga zanima. Razgovarali smo ispred kluba s njim o nekim poslovima zadnjih godina i kad skužiš da samo gleda kako da nas zajebe iako nas sve zna već dugo, jasno je koliko je sati.
  • Dzgšb
    341
    tipični šiptar
  • Nogo
    1.6k
    Moguće da su njegovi roditelji ili žena presjekli i da se urazumio i maknuo od Bare. Mislim da on sam nije taj kapacitet i da mu fali koja da to sam napravi.
    Kako je i mlađi brat maknut sigurno roditelji imaju prsta u tome.
    Koliko ih je ponizio odlaskom dole, to samo on zna.
  • hardek
    1.8k
    Žrtvovati svog klijenta radi osobnog interesa je valjda najgore što možeš napraviti kao nogometni agent. Ima sreće što je već dovoljno jak pa će i dalje imat posla ali veće ribe bi ga mogle počet izbjegavat.
  • striko
    1.3k
    Iz Brekala je izvukao maksimum. Nikad više neće vidjeti lige petice. A i Bara se propisno osramotio objavivši službene mailove Fiorentine.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Josipe, sve ti je oprošteno, vrati se doma. :joke:
  • Ivdzo11
    3.3k
    Očekuje se da će 'bijeli' uskoro imenovati novog trenera, ali to sigurno neće biti Popović, već drugo, zvučnije nogometno ime.

    B.D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.