• Slush
    188
    Treba jos vise razjebat taj karcinom sa juga. Moj mali doprinos tome je xy facebook stranica gdje imam po par m pregleda gdje samo istinu prikazujem i koliko se navlacilo za njih.

    Samo treba siriti negativu oko njih, a one price bez jakog N.K. Dogodine nema ni jakog Dinama bi stavio u narodne novine da se kaznjava 6 mjeseci zatvora ko to kaze u javnosti ili online.
  • Nogo
    1.7k
    Na kraju bi mogao doći sveti Bjelko i uzeti im i zadnji euro.
    Onda mogu ključ u bravu i gašenje!
  • hardek
    1.8k
    Ja imam filing da je Neno na odmoru i čeka kraj Europskog. Ako Dalić ode mislim da će on biti prvi pick za preuzimanje repke
  • Nogo
    1.7k

    Po meni su u istoj kategoriji N.Kovač i Bilić ponovno.
  • hardek
    1.8k
    Nisam te skužio baš. Kovač i Bilić za preuzimanje repke? Ako si to mislio nebi se složio baš. Kovač je doživio fijasko zadnji put sa svojim stilom vođenja a Bilić mislim da skuplja eure po bliskom istoku. Ugl otišli smo off topic :lol:
  • Nogo
    1.7k


    Da,da isto čekaju poziv kao Nenek. Možda je i Štimac kandidat. Pitanje je šta će nam politika ovaj puta staviti i napraviti. Pogledaj samo trenere mlađih kategorija i sve će ti biti jasno.
  • Nogo
    1.7k
    Labrović i službeno u Augsburgu.
    https://nk-rijeka.hr/nediljko-labrovic-potpisao-za-augsburg/

    Ps: po Rijeci se priča da uskoro dolazi Ivušić. Ne znam kako ako ima ugovor do 2026., a Rijeka nije netko koji će plaćati velike odštete. Hm..možda je zadužio Pafos :rofl:
  • NitkoBitan
    13.5k
    Madarski vlasnici produzili mandat sadasnjoj Upravi Osijeka protiv koje se skandiralo na Pampasu protekle sezone.

    Taman kad pomislis da se kockice slazu u Osijeku za dobar plasman u HNLu... jos da im Mierez otide i pisi kuci propalo.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Otvara se prilika za ljubavni trokut.. Mi Pafosu Bockaja, Pafos Ivusica Rijeci, a Rijeka Dinamu Pjacu..
  • Facke
    2.7k
    Ak je Labrovic stvarne presel za 2-3 mil € onda svaka cast Miskovicu , je gace spustil Augsburgu. A od nas bi 10 stel.....
  • badjibadara
    1.9k
    Odlicna hoodica Augsburga...

    447972567_985556909600625_8337384679006551787_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=tsvLKHBTjOcQ7kNvgEneW71&_nc_ht=scontent-fra5-2.xx&oh=00_AYB66YspsZ4zrPkh07D1AUybsZjsB5jk2Y89wcPY2JAwzQ&oe=666E4FDF

    Mig za nas marketing.
  • austrijanac
    2.9k
    po Rijeci se priča da uskoro dolazi Ivušić. Ne znam kako ako ima ugovor do 2026.Nogo

    Već barem dva tjedna se to priča.

    Netko je napisao na temi transfera da bi moglo Cavlinu tamo poslat pa sam pisao.

    Oni su iznimno uvjereni da on dolazi, bez obzira na Zlomislica koji ceka priliku.
  • Zagi
    5.8k
    Možda je transferom Mrčele pod naš grb gotovo doba talentiranih mladih vratara iz Rijeke?
  • Nogo
    1.7k

    Ja sam napisao to za Čavlinu jer mi nije jasno kako misli ići ta priča sa Ivušićem i dolaskom u Ri, a igrač ima ugovor još 2 godine, i drugi je vratar reprezentacije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.