• Efes Pilsen
    7.2k
    Uzmi i ti cijeli kontekst, igracki roster pa ga usporedi s ocekivanjima. I taj Jurcic je napravio rezultata, Ivankovic itd. Ne moze Dinamo osvojit Bundesligu, osvaja ono sto mora, a u europi je nekad tesko procijenit koji je krajnji domet ekipi. Imas onu premijernu sezonu di se Basel Bozjom providnoscu izvuce s nulom iz Maksimira, pa odes u Bergen i tamo dominiras i sa igracem manje pa svejedno izgubis.
    Sramotna epizoda je Petev u LP i Zoki u EL, a isti taj je poslije vodio ekipu bez primljenog gola do zadnje utakmice u EL i do Tottenhama.. ocekujes ne znam sta za nikakve novce. Zato i cvijetaju kineski webshopovi.
  • Jos-Optimus
    793
    Isuse dragi, ona utakmica s Baselom...koliki pljesak su dečki dobili nakon utakmice...to je baš bio show, čak smo i stativu pogodili u zadnjem napadu, neće lopta u gol i neće. A u Bergenu kaos, tipični Dinamo
  • Cosey
    467
    Jurčić i Zoran Mamić su bili treneri, posebno potonji, koji su se učili na Dinamu. Isto kao i sad Jakirović.

    Halilhodžić je trebao prezimiti da ja kažem "napravio je rezultat", isto kao što je i prije trebalo prezimiti.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Evo Vinko Martinovic sef struke Borca iz bl raskinuo ugovor. Ima ponudi iz inozemstva. Bit ce da je gayduk. Ovi iz bl znaju kako mogu osvojit titulu a ne bit najbolji,sto je san ekipe sa juga. Evo treneraaaaa :lol:
  • Patak
    2.5k
    Možda je moje mišljenje nepopularno, ali mislim da mi imamo i dobre trenere i dobre suce. Kapetan je dobro napisao pa tko je stvorio sve te igrače koji su osvojili tri medalje na svjetskim prvenstvima? Pa ti svi igrači potjeću iz Hrvatske, iz HNLa i domaćih klubova uz neke iznimke poput Rakitića, Kovača, Petrića itd... Trenirali su ih hrvatski treneri. Uostalom hrvatski treneri su cijenjeni u svijetu. Koliko ih ima ne samo ove koje ste nabrojali u top klubovima nego po raznim destinacijama u svijetu, svako malo čitaš kako je netko dobio posao u nekoj egzotičnoj zemlji, evo čitam Dino Julardžija jučer da je cijenjen itd..., nekad radio u Dinamu, znači Dinamova trenerska škola.

    Ajde ovako, koja druga struka školovana u Hrvatskoj je tako cijenjena u svijetu kao hrvatski nogometni treneri? Možda liječnici, inženjeri, ne znam...
  • Jaro
    6k
    pored zdravih ociju, dostupnih prijenosa svih nogometnih liga na svijetu ti kazes da imamo dobre suce?
  • BBB Baranja
    284
    Ma doci ce im Carevic i to je premija u ovom trenutku za njih... S druge strane, onaj Talijan u Osijeku... ne znam, velik rizik za njih, nisam optimistican da ce dugo potrajat
  • Cosey
    467


    Čuj, samo treba ponavljati kako su dobri i postat će dobri.
    To kaj nema naših sudaca na Euru je zavjera UEFA-e.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Dolazak stranih sudaca (Talijan, Svabo) su pokazali da nisu dobri, a opet Madar, Ciprani da i nisu toliko losi.
    Kvaliteta donesene odluke se gleda i kroz vrijeme koje je utroseno na istu. VAR mora bit brzi, suci moraju bit odlucniji i ono najvaznije - moraju skupit muda i pocet sankcionirat pricu.
    Nadam se da ce i ta prica naprijed sa strancima.
  • Ivdzo11
    3.3k
    Po ovom nekom izvoru Luka Lučić (lijevi bek iz Posusja) i Marko Lešković pred potpisom za Slaven Belupo, dok su Boras i Međimorec na izlaznim vratima
  • Jos-Optimus
    793
    Sve ok, za trenere se slažem, ali brate mili suci su nam živi kaos
  • Ivdzo11
    3.3k
    Brkljači je ugovor istekao i kako pišu Sportske novosti, vrlo je blizu toga da ne prihvati ponudu Nenada Črnka i zaputi se na novu destinaciju.

    Iz istog izvora stiže vijest kako je za Brkljaču zainteresiran Šibenik u kojem bi trebao nastaviti karijeru upravo na poziciji koju je obnašao i u Gorici.
  • Ivanmtk
    788
    Jakirović je prije Dinama prošao sve nogometne stepenice i na svakoj bio uspješan. Tako da ne bi rekao da se on uči na Dinamu. Od juniora Dugog Sela, Sesveta, pa prve momčadi Sesveta, Gorice, Zrinjski gdje je stvorio prvu BIH momčad koja je ikada igrala skupine europskog natjecanja, do Rijeke koju je preuzeo u borbi za ostanak u ligi, a na kraju izašao u Europu. I onda na ljeto složio momčad koja se u nastavku sezone sa njegovim Dinamom borila za oba trofeja.
  • Cosey
    467


    On se sigurno uči ovoj razini nogometa na Dinamu, ovo sve prije njega, po meni, nije rezime za biti trener Dinama. Ista stvar vrijedi i za Biščana. Činjenica je da je ovu Rijeku on posložio, a ne Sopić.

    Ovo je bila duga sezona i svašta se dogodilo. Po kriterijima iz ne tako davnih sezona on bi zavrijedio otkaz barem dva puta. Plus mu je kaj je unatoč svemu izvukao duplu krunu i zavrjeđuje ostati i dalje, ali ne smijemo zaboraviti tri europske blamaže (Sparta Prag, Balkani i PAOK).
  • Ivdzo11
    3.3k
    Nediljko Labrović uskoro će postati novi igrač Augsburga! Sportske novosti doznaju da je dogovoren posao između Rijeke i njemačkog kluba, a samo se čeka službena potvrda transfera.

    Nijemci bi Riječanima trebali isplatiti odštetu od tri milijuna eura, a Labrović će se u klubu iz Bundesligi priključiti još dvojici Hrvata - Kristijanu Jakiću i Dionu Drenu Belji. Naravno, ne dođe li do promjena u ljetnom prijelaznom roku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.