• Paggini
    10.1k
    i koliko smo jadni svi skupa bili..emilperska

    I koliko su se oni smijali i ponižavali našu borbu u to vrijeme. :)
  • DrawTube
    3.5k
    glavno da su govorili da smo se obrukali kad slova N i A na koreografiji "nisu valjala"
  • Nino Bule
    12k
    Mi smo lani krenuli gore od njih pa vidite kako je završilo.The Undertaker

    Slazem se al su nas konkurenti pogurali, tocnije hajduk. Sad nas opet guraju i logicno da ce ljudi to iskomentirat, a naravno da je na nama da se mi ne raspadnemo i da odradimo svoje, nista se unaprijed ne upisuje.
  • NORTE
    9.8k
    Čunjenica je da mi imamo jako dobru situaciju i da radimo na pojačanjima.
    Oni imaju mali kaos trenutno, ali tek je 10.6., sezona im počinje tek 25.7. i europski suparnici im vjerojatno ne bi trebali biti preteški, iako ždrijeb im može svašta spojit.

    Prvih 5 Hnl kola imaju relativno lagan raspored, od čega tri kola doma.
    Dok mi prije derbija gostujemo u Osijeku i Rijeci.
    Nemojte ih otpisivati tek tako.
  • Jurki
    9.5k
    ali isto tak im pripreme pocnu za 10 dana. Nemaju trenera, ovi dva pajaci nemaju pojma kam su i u kakvu žabokrečinu i septicku jamu uopce dosli.

    Ma ne, nemre nist poci lose.

    Kaj se nas tice..mi se moramo ovo ljeto postaviti na nacin da su svi konkurenti jaci 30 posto nego lani. I onda nema zime.
  • BBB Baranja
    260
    Borimir Perkovic
  • vjeko1701
    6k
    Bome, ako je istina da ih je Brekalo koštao te novce + Bari postotak od Puktaša a sada mu nije ni na kraj pameti ostati dole ispast će da im je za tih par mjeseci izbio nekoliko milijuna eura iz džepa.

    Brzo će oni dole vidjeti kaj znači plesati sa Barom...već sad izgleda kao da ih je provozao ko jeftinu štracu.
  • Nino Bule
    12k
    I skupio je hrpu njihovih klinaca pod ugovore, necu nikad zaboravit njegovo histeriziranje svako 3 mjeseca u medijima kako u dinamu moraju igrat juniori i gurao malog rukavinu, bara mi je najmutniji lik u hr nogometu, a konkurencija je velika.
  • NitkoBitan
    13.5k
    necu nikad zaboravit njegovo histeriziranje svako 3 mjeseca u medijima kako u dinamu moraju igrat juniori i gurao malog rukavinuNino Bule

    Kako su stvari smirile od poruke na sjeveru :blush:
  • Slush
    188


    Ako uzmemo prebjege u Bosnu, Baru, ko je cetvrti jahac apokalipse da upotpuni sastav da budu kolektivno Braca Daltoni?
  • Jurki
    9.5k

    Iz indexa

    "Fiorentini 200 tisuća fiksno i bonuse

    Gianluca Di Marzio, jedan od najpouzdanijih izvora za transfere, posebno iz Italije, otkriva detalje obrata: "Hajduk je preko noći postigao dogovor s Fiorentinom. Brekalo odlazi u Split na posudbu, a Fiorentina će za to od Hajduka dobiti 200 tisuća eura." Fabrizio Romano navodi da će Hajduk isplatiti Fiorentini i bonuse ovisno o tome osvoji li naslove u hrvatskim natjecanjima te tome u koji se euro-kup plasira."

    Znaci Juda je tovarima za 6 mjeseci na ime place iscupal 600 tisuca (ne vjerujem da je trazil manje) i jos su zabarima platili 200 tis posudbu.
    Plus 30 posto od Jenkija.. koji ako ode za 10 milja.. Barra im bu izbil laganih sveukupno 3,8 milijuna eura iz dzepa. Za jedno veliko nista.
    Nek oni i dalje samo ljube guzicu zalizanom.
  • NORTE
    9.8k
    Financijski gledano Bara ni kratkoročno ni dugoročno za njih ne treba biti loša stvar, dapače.
    On je najjači menadžer u Hrvatskoj i šire, a to nije mala stvar.
    Nije uspio progurat neke poslove ni pod prošlom upravom u dinamu, teško da će sad s ovom.

    On je navodno "navijač dinama" iako je i više nego jasno da gleda samo svoj interes.
    Sad dolje ima otvorena vrata, ali i u dinamu i dalje ima svojih igrača.
  • Jurki
    9.5k
    Financijski gledano Bara ni kratkoročno ni dugoročno za njih ne treba biti loša stvar, dapače.NORTE

    Ako provizija od 30 posto nekog igraca u ovom slucaju Pukstasa nije losa stvar za klub..
    moral bum pocet pratit neki drugi sport jer nogomet ocito vise nije za mene..

    Nama je to zalizano smece uvalilo nekoliko žabarskih antitalenata za nogomet..kojih smo se jedva rijesili.
    Olmo je klasetina od igraca.. ali jedna lasta ne cini proljece.. tak da nebum plakal ako se njima nakaci na kopanju.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Znaci Juda je tovarima za 6 mjeseci na ime place iscupal 600 tisucaJurki

    700-750
  • vjeko1701
    6k
    Meni to izgleda da je on na račun njihove želje za Brekalom i Žaperom namirisao da ih može izmusti, potpisati par potencijala, možda uvaliti kojeg svojeg i to je to.

    Čak je možda s Jakobušićem i imao neke dugoročnije planove ali ako se kod nas žalio da ne zna što će biti i s kime da priča, kaj tek onda reći za njih. Krajem sezone imali epski raspad, raspustili predsjednika, SD-a, trenera traže 2 mjeseca.

    Mislim, možda on zbilja vidi da u ovakvoj konfuziji gdje predsjednik nikad nije bio u nogometu a novi SD ima tjedan dana iskustva u tome može sebe ugraditi u jako puno toga i izmusti velike novce na račun njihove trenutne pogubljenosti...al to opet nije recept za dugoročnost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.