• Mihaljević
    8.6k

    Velika je greška ne otkupiti ga.
  • Paggini
    10.1k
    Nitko ne kaže da ga ne treba otkupiti, ali za 3.5 - 4 milijuna eura? Ne znam baš...

    Mislim da bi svatko ovdje potpisao 2 - 2.5 milijuna eura, ali sve iznad toga nisam zicer
  • Facke
    2.6k
    Decko ima 20 let u prve sezone za Dinamo igral u 40 utakmica, zabil 9 golova i 3 put asistiral od toga 7 gola u HNLu u 27 utakmica. 3,5 mil. € je realna cifra za njega. Sve ispod je vec poklon. Trziste se premenile. I to se treba prihvatiti.
  • Teofil Kateran
    985
    Jel ima uopće kakvih novosti oko njegovog otkupa?
    Već dugo vlada zatišje, kao i za Kaneka.
  • Sunja86
    1k
    Vidović kao krilni igrač nam može koristi samo u HNL-u, ali ne u derbijima na Rujevici i Poljudu, kao krilo nam je u Europi beskoristan.
    E sada ako je 10-ka njegova prirodna pozicija tu imamo Baturinu, Stojkovića i Vrbančića.
    Po meni se ne isplati davati za njega 3-4mil€.
  • austrijanac
    2.9k
    Logika u današnjem svijetu je upitna. Bulata bi dali za par milja, a za Vidovića je puno dat tri milje.

    Ljubu smo docekali prodat za 3.5M, a sad za igrača koji nam je dao tolike ključne golove je puno.


    Radije ćemo se pouzdat u dva igrača koji imaju potrgane ligamente godinu dana.
  • Sunja86
    1k
    Protiv kojih ptotivnika su bili ti golovi? Niti jedan ozbiljniji derbi ili europsku utakmicu nije odigrao na nekoj višoj razini, dečko je talentiran, ali kao krilo je nama beskoristan osim u tekmama gdje cemo imati 70%posjeda lopte, a nije ni klasična 10-ka, on mi je po poziciji nesto kao Kramaric neka lazna 9-evtka a mi to, zasada u ovoj momčadi ne tražimo.
  • jedan u nizu
    6.7k
    Super je kako trazimo od nekih klinaca koji imaju 20 golova da zabijaju golove Chelseajima, Milanima, Betisima i ne znam kome.
    A kada zabiju golove u HNLu onda ne valjaju.

    Zasto onda ne otkupimo Kaneka odmah, jer je zabio Betisu?

    Ponašamo se kao da imamo 5 golgetera koji zabijaju velikanima, pa kad nam klinci od 20 godina zabiju 9 golova nis ne valjaju.

    Protiv kojih protvnika su bili ti golovi? A da li je netko drugi zabijao tim protivnicima?
    Decko je uz Kulenovica drugi strijelac dinama. Petkovic je prvi sa 11 pogodaka, drugi su Vidovic i Kulenovic sa 7 pogodaka.
    O cemu vi ljudi trabunjate?
  • cibona
    1.7k
    Vidović ima 20 godina i treći je najkorisniji igrač Dinama u protekloj sezoni.

    Da je Vidović naš igrač i da netko ponudi samo 2 milijuna za njega biste li ga pristali prodati za tu cijenu? Naravno da ne.

    U današnjem tržištu, cinena od 3.5 mil. je posve realna. Možda se može spustiti na 3 milje, ali sve ispod je samo podcjenjivanje i Bayern će s razlogom odbiti takvu ponudu.
  • jedan u nizu
    6.7k


    Sad zamisli da nam je Stojkovic bio zdrav i ove godine odigrao kao Vidovic, zabio 9 golova.
    Svi bi rekli da je sljedeca velika prodaja od 20+mil jer ima samo 20 godina.

    Kada bi netko ponudio 3,5mil mi bi se rugali ovdje, a ocekivali bi barem 20mil za njega.

    Da, nije sve u statistikama, i Vidovic nije bio medu najboljim igracima sezone. Ali je najvise dao u pojedinim utakmicama. Ako se Hoxha 'isplatio' onim golom protiv Rijeke, onda se Vidovic isplatio višestruko sa svojim golovima koji su nam donijeli pobjede.

    Da, na trenutke ne izgleda kao buduci superstar, ali na trenutke tako i izgleda. Da je to 'kompletirani' igrac sa 27 godina, to bi bila druga prica, ali decko ima tek 20 godina. Za usporedbu, nas Vrbancic ce uskoro napuniti 19 godina.
    I kao sto su vec govorili. Da je ovo 2017 godina, da, cijena pretjerana. Ali danas ispod te cijene nema poštenog igraca. Bili bi sretni ako za te pare prodamo Bulata, Špikića, Šutala itd.
  • cibona
    1.7k
    Slažem se. Hoxhe nema nigdje cijelu sezonu, zabije pobjednički gol protiv Rijeke i velik broj pojedinaca govori da je u potpunosti isplatio cijenu za koju se doveo (po meni nije ni približno, ali o tom potom).

    S druge strane Vidović je zabio mnogo ključnih golova, među ostalim i Osijeku u prvom dijelu sezone za 2-1, ili Varaždinu (dva puta) i nikom ništa.

    Vidović nije vanserijski talent kao Baturina, ima itekako nedostataka koje mora popraviti, ponajviše u obrani, međutim on ima 20 godina. Tako mladi igrač koji u prvoj sezoni u HNL-u ima učinak od 9 golova 3 asistencije itekako vrijedi 3 ili 3.5 milijuna eura. Uzmite u obzir i da je dobar dio drugog dijela sezone bio (doslovce) šikaniran od strane trenera koji je bezuvjetno gurao Hoxhu u prvi plan.
  • Tongo Doumbia
    2.8k
    Isti argument " zamisli da se radi o " se može upotrijebiti o Vidoviću ali i Stojkoviću.

    Samo ovisi koja ga strana rabi.

    I jedni i drugi nerealno brane svoje vedete.

    Niti treba od Stojkovića očekivat nakon tolike pauze instant eksploziju, niti je Vidović pokazao nešto wow pa da je tolika sramota ako ne ostane.


    Ako ga se otkupi, super, procjena je da nam treba i idemo dalje zajedno. Ako ne, svatko na svoju stranu. Ne kužim kako se brzo i preemotivno vežete za igrače, a da to nisu neki od ljudi koji su Dinamu donijeli velike stvari zadnjih par sezona.
  • deda
    29.2k
    Ajde da ja kažem par riječi o Gabrielu. Ima nešto u tom dečku no količina nedostataka mi se čini trenutno prevelika da bismo dali 3,5m za njega. Stvarno je zabio par vrhunskih golova, ali isto tako je on meni većinu vremena izgledao odsječen od ekipe. Defanziva mu je jako slaba točka. To je sad pitanje rizika, dati 1,5 za Pjacu sa staklenim koljenima ili 3,5 za nedefiniranog igrača. Bojim se da će odluka vodstva biti uvelike limitirana naših budžetom za kupovinu. Jer ako damo novac za Vidovića neće nam baš puno ostati za druge igrače tj. pojačanja.
  • NitkoBitan
    13.5k
    dati 1,5 za Pjacu sa staklenim koljenima ili 3,5 za nedefiniranog igračadeda

    Dat 3 milijuna za definirano krilo bez staklenih koljena :chin:

    "Sportski" je jednom na presici dobro rekao da u ovom podneblju jednostavno nema dobrih krila za pristupacnu cijenu. Teophile, RPG... dajte nam jednog tamnoputog da radi dar mar.
  • deda
    29.2k
    Dat 3 milijuna za definirano krilo bez staklenih koljena :chin:NitkoBitan

    Slažem se, samo ga treba naći i bit siguran da će polučit rezultate.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.