• serbus
    3.8k
    Košarka fali nam baš takav neki frajer koji će im se sjetiti mame ako ne stignu, da nije košarka tako nisko pala i da se bori za medalje ne bi imali dečki problema sa motivacijom i dolascima kao nogomet, vaterpolo ili rukomet koji je isto u laganom padu, košarka je na dnu pa se ljudima neda doći igrati protiv Češke izgubiti i onda slušati dva dana koje su lopate po novinama.
  • Zagreb1992
    1.4k


    Prka je imao čak i ok šut do ozljede..nakon toga je počeo stagnirati dosta ..Kažem mlad je i neka se posveti tome pa će biti opet uspon
  • ZGBhoy
    1.7k
    Celticsi poveli 1:0 u Finalnoj Seriji protiv Mavericksa.
    Nadam da cu konacno docekat prvu NBA Titulu Bostona nakon 2008 Godine.
  • Jos-Optimus
    794
    Ja ne, nadam se da Mavericksi uzimaju :)
  • xavier
    11.4k
    Nadam da cu konacno docekat prvu NBA Titulu Bostona nakon 2008 Godine.ZGBhoy

    Ja čekam titulu Knicksa od 1973. :rofl:

    Inače, rekao bih da su Celticsi svakako veliki favoriti u ovom finalu. Iskreno, ne znam kako su Mavericksi tako lako prošli Wolvese.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Slušao sam Ukića i on kaže da su Celticsi dosta širi što je svakako istina, ali da su dva najbolja igrača Mavsa jednostavno bolja nego što su dva Celticsa i da to u finalu itekako može biti presudno. Ne bi se iznenadio da Dallas ovo uzme iako u ovoj seriji navijam za Boston.
  • Jos-Optimus
    794
    Ukić je izvrstan kao komentator
  • marcio amoroso
    33.8k

    I meni se sviđa. Ima čovjek definitivno pojma.
  • xavier
    11.4k
    ali da su dva najbolja igrača Mavsa jednostavno bolja nego što su dva Celticsa i da to u finalu itekako može biti presudnomarcio amoroso

    Istina, može biti, ali isto tako ipak igra momčad, a ne dva na dva. I činjenica je da njih dvojica imaju top sezonu, ali i dvojac Celticsa je tu negdje. Želim reći da nema tu neke velike razlike.
  • Paggini
    10.3k
    ali isto tako ipak igra momčad, a ne dva na dvaxavier

    Iako se slažem u 99% slučajeva, sjeti se famozne titule Cavsa di su Kyrie i Lebron odigrali kao dva Jordana i pobijedili vjerojatno najbolju ekipu svih vremena. Ne kažem da se ovo ovdje može ponoviti, ali dogodilo se i to protiv puno jače ekipe.

    Ne bih umanjivao doprinos ostatka te ekipe Cavsa, pogotovo JR Smitha i njegov obrambeni doprinos, ali ta serija je bila Kyrie i Lebron protiv Avengersa NBA.

    Tako da, moguće je. A i Boston su notorni chokeri.
  • Jos-Optimus
    794
    I...Dallas, u pravilu, gubi prvu utakmicu. Ova prošla serija je bilo prvi puta pod Jason Kidd-om da su ju dobili. Kažu da finale počinje onda kad domaćin izgubi
  • xavier
    11.4k


    Ma sve jasno i ako je negdje top pojedinac bitniji od kvalitetne (široke) momčadi, to je onda NBA košarka, ali dvojac Celticsa nije bitno slabiji od dvojca Mavercksa (i to ove sezone, prošle bih vjerojatno rekao da su bolji). Kad se tome pridoda širina momčadi, meni se favoritima čine Celticsi, ali naravno da to ne znači da moraju uzeti.
  • Petar86
    635
    Stvar je da su Tatum/Brown za nijansu losiji od Doncic/Irving ali ostala 3 igraca Celticsa su miljama bolji od ostalih 3 Mavsa. NBA pratim vise nego nogomet i moje osobno misljenje je da ovo ide 4-2 za Celticse. Celticsi imaju najbolji par defanzivnih bekova u ligi, uz to su tu jos krila Tatum i Brown koja igraju top obranu, a u reketu cekaju Porzingis/Horford. Celticsi i Wolvesi su obrambeno tu negdi ali su Celticsi ofanzivno duplo jaci.
  • Patak
    2.6k
    A sjećate se kakvu bananu je Tatumu zalijepio Slavica? Gdje je jedan a gdje drugi sada....tj. za Slavicu ne znam gdje je i igra li košarku uopće?
  • Sajla
    4.1k
    za Slavicu ne znam gdje je i igra li košarku uopće?Patak

    otkad se razvela od Bernija Ecclestonea mislim da ne igra više košarku ;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.