• Captain America
    15.2k
    Što bi Hrga napravio Wilderu :lol:
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Možda sam ja nešto krivo vidio, ali ispod su postavljali rezultate od sudaca i nakon 6 rundi reziltat je bio 5:1 za hrgovića? :confused:

    Ne pratim nešto boks, možda sam krivo skužio, krivo vidio, neam pojma...

    Stalno mi je ispod dolazila statistika za upućene udarce, primljene udarce i slično i onda bodovi 10-9. Ponavljam, ako sam dobro skužio, od prvih 6 rundi, dubois je po tome dobio samo treću rundu.
  • Facke
    2.7k


    Da Duboius je sobil samo jednu rundu. Bile je 5-1 za Hrgovica nakon prvih 6. Steta.
  • Sljeme
    2k
    Hrgović je do sad boksal protiv debelih propalica i starih boksača. Prvi put da boksa s boksačem i odma batine, meni je to bilo očekivano. Napuhana priča.
  • DrawTube
    3.5k
    Hrgović je trebao još prije ovog dogovoriti fajt s Loganom Paulom, bar bi uzeo više love
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Dobro pretjeruje se sad sa negativom, ovakav, onakav..

    Jbg-a izgubio je meč, iako je do te runde bodovno stajao dosta dobro.

    Također, dogodila se nesreća da je praktički sa prvim primljenim udarcem zaradio posjekotinu iznad oka, zbog čega mu se zatvorilo i sigurno stvaralo ogroman problem...

    To je sport, porazi su sastavni dio bavljenja istim.
  • Nolifer
    7.1k
    https://www.secondsout.com/news/filip-hrgovic-vs-daniel-dubois-live-scorecard/


    Zanimljiva statistika. Baš šteta..

    Al dobro bolje da se otrijeznio sa ovim porazom i da se primi posla kak spada i krenut iz temelja sad gradit sebe..Sve je u glavi.. Ako mu dadnu šansu, nek ju iskoristi najbolje kak zna, u protivnom rukavice o klin...
  • Danko
    761

    Ne pričaj gluposti. Postoji nešto što se zove amaterski boks i postojala je vrlo jaka wsb liga . Tu je hrgović bio u samom vrhu.
  • Kermit
    60
    Dobro je ušao, ali nekako prepotentno. Nije uopće eskivirao udarce. Loše se kretao, očekivao sam da će biti puno brži na nogama od protivnika.

    Koliko se moglo čuti iz kuta, stalno su mi govorili da nakon 1, 2, ide i s 3 udarcem, a on je stalno ispaljivao jednu te istu kombinaciju.

    Jbg, boks ko i MMA ne izgleda lijepo za onoga koji gubi/izgubi, no svaka škola se plaća.

    Sad je pitanje ili penzija ili neki ozbiljan reset.
  • Sljeme
    2k
    Postoji nešto što se zove amaterski boksDanko

    U jebote ja se ispričavam profesore, nisam znao. Prosvjetlio si me ko kmica Hrgu sinoć.
  • Paggini
    10.6k
    Tek sam danas skuzio podatak da KK Split nije bio prvak 21 godinu, a imali su 2:1 i domacu utakmicu za naslov i to su chokeali i sad ih u ovoj Zadar gazi

    A stvarno grad slucaj jebote hahah
  • Zagreb1992
    1.4k


    Za zadar ide prizemljenje sad na ljeto ..Luka bi trebao otići , Drežnjak , Lakić isto .Dizanjem kredita su obećali vraćanje predstečajne do kraja , a na kraju su digli kredit i nisu napravili kaj treba ..Dug je narastao još više i na ljeto ide novi kredit i to veći ..a proračun rostera se mora smanjiti kako se ne bi uskoro sudbina Cibone zadesila da ovise do zadnjih trenutaka
  • San Lorenzo
    12.7k
    Hrga nažalost stagnira dulje vrijeme, kondicijski je užasan, a nekako mi se čini i da se okružio tipovima koji mu samo titraju.
    Jučer je dobro krenuo, ali za igranje onakve mayweatherovske obrane ramenom moraš biti savršeno kondicijski spreman, što on već nakon pet rundi nije bio ni blizu.
    I ovako su ga držali podalje od Usyka, Furyja i borbi za naslov, mislim da se nakon ovog poraza može pozdraviti sa vrhom, bit će gatekeeper za ove koji nadolaze.
  • Zagreb1992
    1.4k
    I već mi duže vrijeme ide na k ona izreka Bog je stvorio čovjeka , a zadar košarku ..Već nekoliko godina u ekipi Zadra najbolji igrač nema veze sa omladinskom školom njihovom niti sa gradom ..Mavra, Carter , Božić, Lakić, Drežnjak ...Nedavno im Šibenik uzeo trenera omladinskog pogona i kako stvari stoje Klaricu

    Sljedeća sezona u PH nam donosi FFP gdje će klubovi morati imati novčanu garanciju ..Podržavam, ali isto tako sam skeptik jer savez koji godinu završava u plusu i to finom ne ulaže u jačanje košarke i lige ništa ..Također porazno je za predsjednika HKS-a da ne može prvaku Hrvatske osigurati grupnu fazu FIBA CL nego samo kvalifikacije .Jedna Vojvodina se diže u košarci , Subotica isto ..Dokle god država ne radi ništa po pitanju toga imat ćemo kriminalnu ligu ..Klubovi će morati ulagati , a s obzirom na posjećenost utakmica PH očekujem dosta klubova u minusu i većim dugovima
  • Brusa
    981
    https://www.vecernji.hr/sport/doznajemo-zasto-je-hrgovic-ostao-bez-snage-odstupio-je-od-svojih-nacela-i-to-ga-je-kostalo-1774034

    Dakle, ukratko, letio je iz sad za riad, i stao u Zg da vidi tek rođenu kćer koju nije vidio,pokupio virozu, atb, 5 dana nije trenirao i zato nije imao snage.....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.