• scooniepenn
    2.2k

    Krajnje pojednostavljeno, Cerin je trkacki i defanzivno Selahi, s boljom tehnikom, kombinatorikom, opasniji po gol, polivalentniji, s iskustvom 2 sezone jace lige od nase i standardni clan prvih 11 reprezentacije Slovenije. Mislim da sam time sve rekao. To je razina pojacanja kakve ocekujem u Dinamu.
  • Captain America
    15.1k
    Ako dolazi AGČ, priče o štedljivosti ovaj prijelazni rok padaju u vodu. Gore nam pozicije stopera i desnog krila, a trebalo bi gledati i prema zamjeni za Petka i još jednom lijevom beku. Za njegovu poziciju se prije par tjedana spominjao besplatni Šunjić, a sportski sektor se odlučio uzeti pojačanje u veznom redu za nemale novce i jednu od najvećih plaća u svlačionici.

    Zbog odluke da su odlučili riskirati imaju prst gore od mene, a na AGČ je da pokaže da je pojačanje za Dinamo.
  • Zagi
    5.8k
    Svi znamo da nam treba prvo stoper, a onda i neke druge pozicije.
    Kada god kojeg potpisali, najranije mogu doci na prvi dan priprema.
    Sigurno se radi na nekoliko imena istodobno.
    Samo strpljenja.
  • sanjinlego
    2.5k
    Iskreno, skeptik sam malo u vezi transfera Cerina. Najvise zbog novca, drugo jer ne pratim Grčku toliko.

    Ipak, ono što je dostupno jesu pozicije na kojima je igrao tijekom sezone. Od zadnjeg veznog preko prednjeg do desnog krila. I to je stvarno pohvalno, plus reprezenativac.

    E sada, da je zamjena za Misica i nije, ali da može pomoći mislim da može. Vrijeme je da se dovedu pravi stoperi!

    Ako netko ima video ili nesto od Cerina, za sezonu 23/24 nek' ostavi, da pogledamo malo što i kako.
  • Maximo
    323


    https://www.youtube.com/watch?v=ivbVocnowrI&ab_channel=PaoRadioTv


    EDIT:
    Rekao bi da nam je dobra prilika sad pogledat ga koju tekmu na europskom...ako dotad još bude o opticaju...inače ovaj transfer mi se zasad na klimu oko njega čini dosta izvjestan...
  • Laugreano
    1.7k
    Pa i nije neki rizik za dokazanog igrača 3m. 4m smo dobili za Ljubicica koji svoju poziciju nije igrao 2 godine
  • GOAT
    140
    Sto se tiče Cerina možda imamo neki vremenski rok, nismo jedini u utrci pretpostavljam i trebamo reagirati sto prije ako je struka sigurna u taj potez. Nebrojeno puta sam ovdje pročitao da struci vjerujemo i da imaju punu podršku, a da ćemo prijelazni rok ocijeniti tek na kraju onda neka tako i bude.


    Jakiru vjerujem jer je i s puno manjim budžetima napravio jako dobru momčad tako da sam siguran da ćemo pokriti i "goruće" pozicije kada vrijeme dođe za to iako smo svi nestrpljivi
  • deki87
    19
    AGČ bi sigurno bio upgrade vezne linije. Njega se kupi za 3-3,5 mio i proda se Bulata za 5-6 mio.
    Imaš boljeg igrača i još 2-3 mio više u blagajni.
  • Facke
    2.7k
    Sumnjam da bi Panathinaikos pustil Cerina za ispod 3,5 mil €. Mozda nam je tu adut Zajec. Al realne ne vidim da bi ga dali za ispod 3,5-4,5 mil €. To je realna cifra za njega.
  • Maximo
    323


    Mislim da ako je Čerin dobar što bi trebao biti...bilo bi ga dobro uzeti prije eura, jer tamo ako se pokaže protiv solidnih protivnika, rekao bih da ćemo dobit konkurenciju, a i cijena će mu sigurno porast...

    Što se transfera tiče, nekako mislim da naši ciljaju do 3 mil eura...što mi se čini ko solidan deal, samo pitanje je PAO
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ako dolazi AGČ, priče o štedljivosti ovaj prijelazni rok padaju u vodu. Gore nam pozicije stopera i desnog krila, a trebalo bi gledati i prema zamjeni za Petka i još jednom lijevom beku.Captain America

    Dolazak Cerina ne znaci da price o stedljivosti padaju u vodu. Cerin na stranu, meni je recimo dovodenje Pjace dokaz stedljivosti jer na trzistu ima boljih krila ali treba malo vise posegnut u dzep od tih 1,5 mil. Dobro krilo bi mi bilo najveci prioritet ovaj prijelazni rok. Nego kako si ti dosao na to da trebamo desno krilo? Imamo Spikica te otkupljujemo Kaneka. Lijevo imamo samo Hoxhu (Vidovica necemo otkupit vjv, Stojkovic upitan nakon ozljede, uostalom nije pravo krilo).

    Na kraju krajeva pretpostavljam da je predviden tocan budzet za pojacanja. Ukoliko se "isprsimo" za Cerina vrlo je moguce da ce se pokusat ustedit na drugim pozicijama. Bumo vidli kako ce se stvari odvit, u svakom slucaju ovo budi optimizam. Vise manje se na kraju prijelaznog roka, kad se povuce crta, kaze koliko para toliko muzike.
  • Captain America
    15.1k
    Nego kako si ti dosao na to da trebamo desno krilo?NitkoBitan

    Evo ovako:

    Imamo Spikica te otkupljujemo Kaneka.NitkoBitan

    Ne želim ni pomišljati da igramo Ligu prvaka s njima dvojicom kao opcijama na desnom krilu. Također, nije li rečeno da se neće otkupit Kaneko nego pokušati dogovoriti nova posudba?

    Vise manje se na kraju prijelaznog roka, kad se povuce crta, kaze koliko para toliko muzike.NitkoBitan

    Apsolutno.
  • hardek
    1.8k
    Ako mi idemo napast ligu prvaka sa Kanekom i Špikićem na desnom krilu jao si ga nama.

    Baš iz tog razloga meni je čudan ovaj transfer. Štedi se a onda se da 3 milje eura za igrača na najpokrivenijoj poziciji. Ne kažem da Gnezda ne vrijedi te pare nego smo na krilima i stoperskoj poziciji u puno lošijoj situaciju u odnosu na vezni red. Al još je rano naravno
  • NitkoBitan
    13.5k
    Također, nije li rečeno da se neće otkupit Kaneko nego pokušati dogovoriti nova posudba?Captain America

    Svejedno je radi li se o otkupu ili produzenju posudbe, imas igraca koji je na raspolaganju iducu sezonu. Cisto sumnjam da ce se dovodit trece desno krilo ako nije u planu rjesavanje Spikica ili Kaneka.

    Inace malo se previse pljuje po Spikicu, nije on toliko los koliko ga se predstavlja. Nek nam bude muha bez glave koji jurisa na izmorenu protivnicku obranu zadnjih 30tak minuta utakmice. Ja bih isao na to da se ne otkupi Kaneka i umjesto toga dovede posteno desno krilo, a onda ides stedit na lijevom i dovedes Pjacu, pa nek se onda Hoxha i Pjaca bore medusobno za mjesto u sastavu.
  • Yovitssa
    472
    Sumnjam da bi Panathinaikos pustil Cerina za ispod 3,5 mil €. Mozda nam je tu adut Zajec. Al realne ne vidim da bi ga dali za ispod 3,5-4,5 mil €. To je realna cifra za njega.Facke

    Vrijeme je da i mi kupimo ispod cijene nekoga tko je "zadužio klub"! :lol:
    Šalu na stranu, ali mišljenja sam da bi stvarno mogla cijena i ispod 3 mil. jer je nezadovoljan plaćom, oni mu nemaju namjere nuditi izdašniji ugovor, a nije ni da su ga platili nešto puno. Tako da bi Grci mogli neki kompromis napraviti (naročito ako je on već sve s nama dogovorio) i prodati ga ispod cijene...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions