• Papastrumf
    12.5k
    Ajde, kao da vi svi ne bi pristali na ime Dinamo red bull Zagreb da nam ubace koju kunicu.
  • Infinity
    16.5k
    Nebitno radi li se o Red Bullu ili bilo kojem drugom sponzoru, ja osobno ne bih volio sponzorsko ime u imenu kluba, tj. Dinama. Meni je Slaven Belupo skroz OK, ja sam uz to odrastao, oni ce meni uvijek biti Belupo, al Dinamo je Dinamo.

    I nema sanse da bi podnio promjenu grba ili boja. Jos uvijek se ne mirim s cinjenicom da nam bijeli dres vise nije u opticaju.
  • Guinness
    2.2k
    Jos uvijek se ne mirim s cinjenicom da nam bijeli dres vise nije u opticaju.Infinity

    Ili bar Penarol žuti...
  • Infinity
    16.5k
    Taj zuti mi je bio cak prihvatljiva opcija za neki treci dres na sezonu - dvije, bio je lijep za razliku od ovog zutog koji sad imamo i koji je barem meni ruzan.
  • Ero
    980
    Posle UMBRA nije bilo više bijeli?
  • Infinity
    16.5k
    Mislim da nije, ne sjecam se bijele Diadore.
  • xavier
    12.1k
    Mislim da nitko ne bi pristao na Red Bull Dinamo ili na promjenu grba, da ne kažem dresa, ali ne vidim kakve to ima veze sa Cityjem ili PSG-om.
  • xavier
    12.1k
    Diadora je odmah stavila narančasti kao drugi dres.
  • Guinness
    2.2k
    Posle UMBRA nije bilo više bijeli?Ero

    Nije, bio je narančasti, zlatni, opet zlatni, žuti, narančasti i sad opet neki florescentno žuti šta svijetli u mraku vjerojatno.
  • xavier
    12.1k
    S tim da na kraju suradnje s Umbrom, ni njihov nije bio bijeli nego srebrni.
  • Kwedi
    3.8k
    sivi/srebrni je prvo bio kak veli xavier, mislim do sezone 2007/08, a onda su krenuli s ACAB (all colors are beautiful) cirkusiranjem
  • Guinness
    2.2k
    mislim do sezone 2007/08Kwedi

    tako je , to je bila prva sezona Diadore...
  • Majki2111
    3.3k
    Reko sam svoje za Red Bull.

    Pojam umjetan klub razumijem i razumijem ljude koji ga koriste. Naravno da bi mi bilo draže bez injekcije novca da se klub probije, ali sad da mrzim ili da vrijeđam neki klub jer su se odlučili za drugu opciju koja je legitimna, ne pada mi napamet. Psg, city imaju svoju tradiciju, Red Bull ju tek stvara. Tako gledam na to. Isto tako čudno bi mi bilomzamjslit formuli 1 bez Red Bulla. Odraso sam uz Njihovu dominaciju pres 10 godina. Naviknut će se ljudi na Red Bull s vremenom.
  • xavier
    12.1k


    Nije tu stvar u "navikavanju" ljudi. Briga njih što ti ili ja mislimo o njihovom nazivu. Nek rade što žele.

    No ne vidim kakve veze s tim ima F1 gdje se momčadi ionako zovu po proizvođačima motora ili sponzorima. No u nogometu, barem na vrhunskoj razini, po meni tome nije mjesto.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    RB Dinamo Zagreb koliko god jadno zvuči opet je moćnije od onog tatinog i Mirkovog G na NK kad su uveli(hammm...kretenčine) čak me i buraz mali koji ima 12 godina pita zašto je Dinamo GNK a ne kao svi NK ili HNK....

    A 40 000 u prosjeku ljudi imaju,jbg...mi bih bili čak sretni možda i kad bi nam prosjek bio 7000 (barem bi ja bio sretan :lol: )
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.